Floating Facebook Widget
Związki karmiczne

Od jakiegoś czasu jestem dosłownie zasypywany pytaniami w rodzaju „czy jesteśmy związkiem karmicznym ?” , „czy musimy coś razem odpracowywać ?”, „dlaczego ten związek jest taki trudny ?” itp. Zresztą, wystarczy wejść na dowolne forum z działem numerologii i okaże się, że bardzo wiele pytań i lęków związanych jest właśnie z tym tematem. Ludzie pytają o swoje relacje, bardzo przeżywają odpowiedzi potwierdzające karmiczność związku, niektórzy wręcz się załamują odpowiadając coś w rodzaju „teraz już wiem dlaczego jest tak ciężko”. Czy aby na pewno mają rację?

1. Związek karmiczny pomiędzy ludźmi (nie tylko partnerami, małżonkami itp.) występuje z punktu widzenia ezoteryki wtedy, kiedy osoby spotykając się w tym życiu mają już nagromadzone wzajemne negatywne energie pochodzące z ich wspólnych poprzednich wcieleń. To przeniesienie negatywnych energii emocjonalnych z niezbyt udanych wspólnych wcieleń tworzy tzw. karmę w związku lub po prostu związek karmiczny. Jest pewnym problemem, kiedy jedynym spoiwem łączącym ludzi ze sobą są energie karmiczne. Kiedy tych energii zabraknie (w wyniku oczyszczenia lub innej formy przepracowania), to co będzie łączyć tych ludzi ze sobą? Czy jest jeszcze jakiś klej? Czy jest miłość? Czasami słyszę od swoich klientów takie opinie „już wolę się z nim męczyć do końca życia niż się rozstać”. Ludzie wolą pozostać przy karmie nawet jeżeli poznali jej prawdziwą twarz. Dlaczego? Boją się samotności? Boją się zmiany? Od razu odrzucają jakiekolwiek szanse na lepsze życie.

2. Numerologia nie jest zbyt dokładnym systemem do badania karmiczności związku . Zanim wiec drogie panie (głównie panie o to pytają) zaczniecie obwiniać los o trudności w partnerstwie, sprawdźcie innymi metodami, czy oby na pewno tak jest, jak mówi najpopularniejsza numerologia. Ja to sprawdzam energetycznie komunikując się z WJ i pytając o poszczególne wcielenia ale metod jest pewnie znacznie więcej.

3. Wiele osób pyta o potwierdzenie karmiczności w związku i na tym poprzestaje. To mnie najbardziej zdumiewa. Dlaczego tak mało osób pyta, co dalej z tym można zrobić? Dlaczego tylko nieliczni zadają pytania, jak tą karmę oczyścić lub w inny sposób odpracować? To nie jest tak, że nic z tym nie możemy zrobić. To nie jest tak, że karma stanowi dla nas obciążenie nie do przejścia i do końca życia. Moje małżeństwo jest najlepszym przykładem bardzo ciężkiego związku karmicznego, który już nie jest karmiczny w sensie energetycznym. Oczywiście, numerolog bazując na datach urodzenia dalej powie, że mamy silną karmę itp. tylko, że ten sam numerolog wykonuje swoje badania na podstawie dat urodzenia czyli…bardzo starych informacji sprzed 40 lat. A przecież w tym czasie coś się mogło zmienić i się zmieniło !

4. Dla wielu osób karmiczność związku to też powód do usprawiedliwiania kiepskiego stanu i jakości w tym związku i własnej niemocy lub niechęci do jego naprawy. Karmę w sposób świadomy lub nie, interpretuje się jako los, jako coś ode mnie niezależnego, jako coś co i tak musi dokonać pewnych zniszczeń i jako coś, na co de facto nie mam wpływu. To błędne rozumowanie, ale dla wielu to dobra wymówka i zrzucenie winy za nieszczęśliwy związek na otoczenie, przeznaczenie, los, karmę…Tak wcale nie jest i tak wcale być nie musi. A już zupełnie inną kwestią jest obarczanie karmy winą za wszelkie nieszczęścia w związku. Praktyka natomiast pokazuje, że zapisy karmiczne to tylko część obciążeń w związku. Często sedno problemu leży zupełnie poza aspektem karmicznym. Niestety, wiele osób nawet nie jest zainteresowanych aby o to zapytać nie wspominając już o podjęciu działań korygujących.

5. I już ostatnia kwestia. Zakończenie związku „z powodów karmicznych” może (ale oczywiście nie musi i trzeba to badać indywidualnie) zablokować partnerów na wejście w nowe związki. Ich systemy energetyczne zachowują się tak, jakby byli już ludźmi związanymi z kimś („zajęci”) i podświadomość może blokować wejście w nowe relacje. To jedna z potencjalnych blokad uniemożliwiających znalezienie nowego partnera ponieważ poprzedni związek na poziomie energetycznym jeszcze się nie zakończył. Badając takie osoby bardzo często widać istniejące połączenia energetyczne między nimi, najczęściej między ich czakrami.

6. Dlatego w każdym przypadku występowania trudności w związku proponuję dokładnie sprawdzić, co jest powodem tych kłopotów a następnie zapytać wróżkę/wróżbitę o możliwość podjęcia działań naprawczych. Oczywiście, o ile nam na tym związku zależy. Bo czasami jest tak, że wykorzystujemy karmę aby zakończyć związek „nie z naszej winy”.

www.artuvia.pl