Floating Facebook Widget

Zmiana życia! Oczyszczenie! Uzdrowienie!

Jeśli chcesz polepszyć swoje życie, zły stan zdrowia, relacje z rodziną lub partnerem, sytuacje w finansach. Potrzebujesz oczyszczenia i uzdrowienia.

Z seansu dowiesz się jakie poprzednie życia, karma ma wpływ na twoją sytuację, jakie podczepienia energetyczne osób bądź bytów zaburzają twoją energię, z czego wynikają twoje dolegliwości w ciele. Te i inne przyczyny zostają usunięte, zmienione i naprawione. Otrzymujesz także wiadomość od twojej duszy oraz obraz i wskazówki na przyszłość.

Sesja odbywa się na odległość, a ty otrzymujesz nagranie do odsłuchania, na którym wszystko co Ciebie dotyczy będzie omówione. Czas nagrania wynosi od 60 - 120 min. w zależności od ilości ograniczeń, które się ujawnią.

Nazywam się Adriana Grabowska jestem medium wraz z osobą, która ze mną współpracuje opracowałyśmy metodę oczyszczania i uzdrawiania, która daje spektakularne i natychmiastowe efekty. Poruszamy się po różnych wymiarach i przestrzeniach, równoległych rzeczywistościach. Wchodzimy w przeszłość i przyszłość. 

Z powodzeniem pomagamy innym ludziom w uzdrowieniu ich życia na wielu płaszczyznach min. Zdrowie, finanse, związki, relacje. Grono osób zadowolonych z naszych usług rośnie. Dla klientów dużym zaskoczeniem jest kiedy dowiadują się z czego wynikały ich problemy. Niektórzy zdawali sobie z nich sprawę, lecz nie potrafili ich rozwiązać.


więcej informacji pod nr tel. 881 423 069

email: adrianagrabowska3@gmail.com

  • Zmiana życia! Oczyszczenie! Uzdrowienie!

Kontakt:
881 423 069 adrianagrabowska3@gmail.com
Miejscowość:
Data dodania: 2018-10-02
Data wygaśnięcia: 2018-10-28
Ilosc wyświetleń: 159
Wszystkie ogłoszenia użytkownika