Floating Facebook Widget

Zielone Kręgi Szamański Festiwal Rozwoju Świadomoś

Zielone Kręgi Szamański Festiwal Rozwoju Świadomości

Drodzy Przyjaciele,

Zapraszam Was do Kożyczkowa

od 2 do 11 sierpnia 2019 na V edycję Festiwalu Zielone Kręgi.


***
Idąc z duchem czasu i kierując się własnym sercem podjęłam decyzję o zmianie nazwy Szamańskiego Festiwalu Uzdrawiania na Szamański Festiwal Rozwoju Świadomości.

Nadszedł Nowy Rok, a z nim wydarzenia wołające wręcz o zmianę w sposobie myślenia, postrzegania i traktowania świata wokół siebie.To także wezwanie do zaakceptowania odpowiedzialności i możliwości wpływania na rzeczywistość przez każdego z nas.

Zapraszam więc gorąco do wzięcia udziału we wspólnym kreowaniu przestrzeni Światła, Pokoju i Radości, do napełnienia się zachwytem nad pięknem i różnorodnością świata, do wsłuchania się w przekazy roślinnych światów i w muzykę ludzkiego serca.

Już Czas!!!

Ponownie przybędą Kobiety i Mężczyźni Wiedzy z Andów, Amazonii, Meksyku i Gwatemali. Dzielić się będą prastarą wiedzą, poprowadzą uzdrawiające Ceremonie Medycyny, zaproszą Nas do udziału w Świętych Rytuałach.
Swoją wiedzą, umiejętnościami i talentami dzielić się też będą Ludzie Pasji, nasi Przyjaciele. Zaproszą do przygody z Tańcem i Muzyką. Pomogą zaprzyjaźnić się z własnym Ciałem, Głosem i Duchem. Opowiedzą o Drzewach, Kwiatach, Chwastach i naszych z Nimi relacjach. Zadbają o relacje z Ogniem i innymi Żywiołami. Zaopiekują się Dziećmi i zadbają, by mogły w pełni wyrażać siebie.

Na bieżąco będę informować o planowanych warsztatach, ceremoniach i koncertach.

Wiosenne warsztaty medycyny w aktualnościach na zielonekregi.pl
Już teraz zapraszamy do kupna biletów ♥!
do zobaczenia AHO MITAKUYE OYASIN Mariola Floreska

kontakt
zielonekregi@gmail.com
www.zielonekregi.pl


Kontakt:
zielonekregi@gmail.com
Miejscowość: Kożyczkowo (pomorskie)
Adres: Kożyczkowo 44
Strona internetowa: zielonekregi.pl
Data dodania: 2019-06-25
Data wygaśnięcia: 2019-08-24
Ilosc wyświetleń: 115