Floating Facebook Widget

Zapraszamy wszystkich na pobyty indywidualne

Zapraszamy wszystkich na pobyty indywidualne i udział w projekcie Moc Natury !

  Przygotowaliśmy dla Was w tym roku wiele  niespodzianek – projekt Moc Natury obejmujący cztery wielkie Kamienne Kręgi (Wiatru, Ziemi, Ognia i Wody), w  których możecie spotkać się z energią żywiołów, liczne Miejsca Mocy, gdzie poczujecie moc ziemi i puls lasu. Wytyczyliśmy piękne, wielokilometrowe, nowe szlaki spacerowe i medytacyjne, strefy wyciszenia, platformy widokowe. 

Proponujemy także indywidualne programy rozwojowe prowadzące poprzez specjalnie wyznaczone Trasy Rozwojowe,  np. pracy z oddechem, pracy z głosem, wyciszenia i mindfulness –  w okolicznej przyrodzie, gdzie można odkrywać nieznane jeszcze zakątki naszego ośrodka.Projektu Moc Natury skłania nas do indywidualnego spotkania się z naturą i miejscami mocy wokół Nas i w nas samych. To wspaniałe miejsce i czas, aby poruszyć ciało, umysł i ducha w Wewnętrznej Podróży.

Dodatkowo zapraszamy na Szlaki Rekreacyjne i rowerowe, które obejmują pobliskie wsie, jeziora (Szałstry, Morąg, Skolity, Leśne) i liczne atrakcje z naszych okolic (Lawendowe Pole, Pracownia Ikon, Koronczarnia, Galeria Sztuki, Teatr Wiejski Węgajty). Oferujemy także indywidualne sesje jogi w przyrodzie.

Nasz ośrodek to także komfortowe pokoje, świetliste werandy, dostęp do bezprzewodowego internetu, 7 kotów i 2 psy. Przepyszna kuchnia wegetariańska i bezglutenowa, chleb z pieca, Pijalnia Ziół, domowe jogurty i smoothi. Dodatkowo w Ośrodku można obejrzeć dwie stałe wystawy: „100 mistyków i nauczycieli duchowych XIX i XX wieku” oraz „100 Mandal”, odnaleźć ciszę w Świątyni Wszystkich Wyznań oraz skorzystać z oferty księgarni proponującej kilkaset tytułów z zakresu duchowości, rozwoju osobistego i psychologii czy wypożyczyć książki z bogatej biblioteki zawierającej ponad 2000 tytułów.Gwarantujemy Wam spokój, ciszę, intymność, nieskażoną, dziką naturę, komfort pracy oraz domową atmosferę. Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „TU I TERAZ” w Nowym Kawkowie to przepiękne, urokliwe miejsce położone wśród malowniczych warmińsko-mazurskich lasów i jezior, około 25 km od Olsztyna. Ośrodek  znajduje się z dala od wszelkich zabudowań na olbrzymiej 10 ha polanie, wśród pagórków porośniętych lasami. Cały teren leśno-łąkowy obejmuje 40 ha zamkniętej, prywatnej przestrzeni i jest znakomitym miejscem do spacerów i wycieczek (zarówno pieszych jak i rowerowych) oraz innych form aktywności.

  Ponieważ od 18 maja wszedł III etap łagodzenia restrykcji związanych z epidemią, chcieliśmy Was z radością poinformować, ze zgodnie z nowymi rozporządzeniami , powoli przymierzamy się do przyjmowania małych grup w naszym ośrodku. Oczywiście  z zachowaniem podwyższonego reżimu sanitarnego (odległość 2 m pomiędzy osobami, maseczki, dezynfekcja,  10 m 2 powierzchni na 1 osobę  itp.). Każdego z gości poprosimy także o wypełnienie deklaracji o stanie zdrowia i podpisanie Procedury Pobytu w Ośrodku (na podstawie wytycznych Ministerstwa Rozwoju i i Głównego Inspektora Sanitarnego).

  • Zapraszamy wszystkich na pobyty indywidualne

Kontakt:
marta.kamionka@tuiteraz.eu
Miejscowość: Nowe Kawkowo
Strona internetowa: https://tuiteraz.eu/pl/
Data dodania: 2020-05-20
Data wygaśnięcia: 2021-05-20
Ilosc wyświetleń: 86
Wszystkie ogłoszenia użytkownika