Floating Facebook Widget

Zabiegi Uzdrawiające REIKI

Sesje samouzdrawiania metodą Reiki.
Reiki jest to życiodajna Energia która podczas zabiegu jest przekazywana poprzez odpowiedni układ dłoni pacjentowi. Stymuluje samouzdrawianie, oczyszcza ciało i umysł z wszelkich bloków energetycznych, równoważy i dostraja nasza wewnętrzna energie.
Reiki ma dwa wymiary: fizyczny i duchowy, które wzajemnie się uzupełniają. Wymiar fizyczny pomaga w: usunięciu bólu, blokad energetycznych, złego samopoczucia oraz tworzeniu zabezpieczeń. Dzięki niemu możemy oczyścić mieszkanie, wzmacniać siłę ziół i lekarstw. Duchowy wymiar przejawia się w pracy nad własną osobą, swoim wnętrzem, umysłem i sercem. Istotą Reiki jest to, że dając sobie miłość dochodzimy do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii, czujemy się szczęśliwi.
Przekaz mocy Uniwersalnej Energii Życia można otrzymać przede wszystkim dzięki inicjacji przez Mistrza – Nauczyciela Terapeuta podczas zabiegu odczuwa energię reiki wraz ze swoim pacjentem, poprzez to może z łatwością odnaleźć w ciele pacjenta blokady energetyczne. Ułatwia mu to diagnozowanie, co zwiększa efektywność zabiegu.

  • Zabiegi Uzdrawiające REIKI

Kontakt:
600210651 kozi270481@gmail.com
Miejscowość: Warszawa (mazowieckie)
Adres: Skalista 32/1
Data dodania: 2019-07-10
Data wygaśnięcia: 2019-08-09
Ilosc wyświetleń: 126
Wszystkie ogłoszenia użytkownika