Floating Facebook Widget

Wymiana energetyczna w parze (19 - 20.08.2019)

Skąd pochodzi zdrowie, pieniądze oraz dobrobyt na różnych płaszczyznach naszego życia?
Krążenie energii seksualnej pomiędzy partnerami oraz sposoby jej wymiany. Rozprowadzanie energii miłosnej w parze w celu rozkwitu i wzrostu Miłość.


„Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat.
Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.”
Rumi


Starożytni wiedzieli wiele na temat relacji mężczyzny i kobiety. I chociaż sporo z tej wiedzy utajniono, utracono i zniekształcono, warto w obecnych czasach odkrywać ją dla siebie na nowo.

Luczis jako osoba, która od lat zgłębia wiedzę i praktykuje pracę w zakresie wymiany energetycznej przekaże nam wiedzę, która pozwoli każdemu uczestnikowi na zrozumienie zasad panujących w świecie energii. Nauczy nas również wykorzystywać te zasady do poprawy jakości swojego życia w parze na poziomach uczuciowym, finansowym i zdrowotnym.


Podczas warsztatu dowiesz się:
- jaka jest ogólna teoria mówiąca o energetyce człowieka od momentu jego „powstania” do momentu „podziału” na mężczyznę i kobietę?
- czym jest energetyczna teoria „pary”, prawdziwa para, „aktualna para” oraz duchowa para?
- jak według Starosłowiańskich Nauk o Miłości powinna wyglądać wymieniana energetyczna w parze aby partnerzy wzrastali duchowo?
- na jakich poziomach wymieniamy się energią?
- skąd w parze bierze się szczęście, zdrowie i pieniądze?
- jak gospodarować swoją energią? Jak dzielić się nią w rodzinie i parze?
- dlaczego seks potrafi zdegradować lub odwrotnie „wznieść człowieka do nieba”? Od czego to zależy?
- jak zapobiegać najczęściej popełnianym błędom w relacjach seksualnych? Dlaczego po ślubie i seksie nr 1 nasza relacja z partnerem się zmienia? - mężczyzna przestaje nosić kobietę na rękach a kobieta zaczyna narzekać
- jak poradzić sobie z negatywną więzią i trudnym związkiem, który źle na nas wpływa oraz zaburza harmonię naszego życia?
- jak prawidłowo zakończyć relację na poziomie fizycznym, energetycznym, uczuciowo - emocjonalnym, mentalnym oraz na poziomie duszy? Jak przekształcić negatywną więź w pozytywną?
- jak stworzyć nową parę?
- w jaki sposób można zniwelować negatywne skutki telegonii?
- jakich praw warto przestrzegać aby nigdy nie tracić swojej energii życiowej i nie przyjmować w siebie zbędnej, wiążącej karmicznie energii od innych ludzi?- energetyczne BHP
- co warto wiedzieć aby zachować zdrowie i witalność na długie lata? Czym jest największa energetyczna tajemnica skrywana przed ludźmi przez tysiąclecia?

Podczas warsztatu nauczysz się również:
- praktycznych ćwiczeń wymiany energetycznej w rodzinie, życiu codziennym, tańcu, podczas seksu, jedzenia, na ulicy, w transporcie publicznym i innych sytuacjach dnia codziennego
- modlitw i mantry wykorzystywanych do harmonijnej wymiany energetycznej
- praktycznych nawyków dbania o swoją energię (wypracowanie stabilnego bilansu energetycznego każdego z partnerów oraz wewnątrz pary)
- praktyk oddechowych - pranajamy jogi w celu wypracowania stabilnych zdolności służących do wymiany energetycznej

Uczestnicząc w warsztacie zdobędziecie więcej świadomości i zrozumienia dla swojej obecnej sytuacji życiowej. Dzięki zdobytej wiedzy będziecie mogli bardziej świadomie tworzyć relacje partnerskie i w harmonijny sposób wymieniać się energia życiową.

Informujemy, iż w trakcie trwania warsztatów poruszane tematy mogą nieznacznie różnić się od tych opisanych w wydarzeniu. Spowodowane może to być aktualnymi potrzebami uczestników warsztatu.

Informacje organizacyjne:

data warsztatów: 19/20.08.2019r. (pn,wt)
zajęcia rozpoczynamy w poniedziałek o godz. 10:00 i kończymy we wtorek ok. godz. 16:00

miejsce: Siatka, ul. Podjazd 2/4, Sopot

Koszt uczestnictwa:
cena podstawowa: 700,00 zł
cena przy zapisie do 21.07.2019r. i wpłacie zaliczki do 2.08.2019r.- 550,00zł

Miejsce na warsztaty gwarantuje wpłacenie na konto zaliczki w wysokości 150,00zł (szczegółowe informacje zostaną podane w mailu potwierdzającym zapis na warsztaty)

Zapisy: https://forms.gle/EtvUj23jc4HA8maUA
informacje o warsztacie: luchis.warsztaty@gmail.com

Noclegi:
Istnieje możliwość wykupienia noclegów w Siatce (hostel)
koszt za 1 noc w pokoju 12-osobowym (łóżka piętrowe) - 100,00zł
Jeśli będziesz nocował w Siatce jest również możliwość wykupienia u nich posiłków (śniadanie, obiad, kolacja)
kontakt w sprawie noclegów: Marta 792 042 015, siatka.sopot@gmail.com
liczba miejsc w Siatce jest ograniczona

Podczas trwania warsztatu zapewniamy poczęstunek: kawę, herbatę oraz przekąski.


Ar Luczis Pustota:
Urodził się w Ułan-Ude w Buriacji, niedaleko centrum buddyzmu tybetańskiego. Ukończył założoną przez swojego, rosyjskiego mistrza guru Ar Santem Moskiewską Akademię Jogi, na której również był wykładowcą. Oprócz tego brał udział w fakultecie praktycznej psychologii, psychoterapii oraz socjoterapii w Moskwie i posiada dyplom psychologa - terapeuty.

Naucza TAO miłości, Tantry Jogi, Starosłowiańskich Nauk o Miłości oraz Duchowych Praw Natury. Posiada zdolności widzenia rzeczywistości duchowej, która otacza i przenika świat fizyczny. Pomaga innym pojąć, zaakceptować a potem zmienić swoje losy tak, by mogli wypełnić misję, z którą przyszli na Ziemię. Wspiera ludzi w procesie ponownego połączenia się z Energią Miłości i odnajdywania szczęście w Miłości Życia.

Jest człowiekiem bardzo wszechstronnym: pisze (książki, bajki, poezję), rysuje, prowadzi warsztaty i wykłady oraz organizuje duchowe wyprawy do miejsc mocy np. na Syberii, w Tybecie, Egipcie czy Nepalu. Oprócz tego jest inicjatorem powstania Festiwalu Miłość Życia, na którym wraz z innymi wykładowcami bezinteresownie dzieli się z ludźmi swoimi doświadczeniami związanymi z miłością.

Prowadzi zajęcia w wielu krajach świata np. Rosji, Polsce, Kazachstanie, Anglii czy USA.

Liczne zaproszenia z Polski oraz fascynacja kulturą Słowian sprawiły, iż Luczis nauczył się języka polskiego, co w konsekwencji pomaga mu wykładać wiedzę w naszym rodzimym języku. Jego charyzma, przenikliwość i charakterystyczne słowiańskie poczucie humoru sprawiają, że prowadzone przez niego warsztaty są źródłem głębokich przemian dla wszystkich, którzy są szczerze poszukujący na ścieżce rozwoju duchowego

  • Wymiana energetyczna w parze (19 - 20.08.2019)
  • Wymiana energetyczna w parze (19 - 20.08.2019)
  • Wymiana energetyczna w parze (19 - 20.08.2019)

Kontakt:
luchis.warsztaty@gmail.com
Miejscowość: Sopot (pomorskie)
Adres: SIATKA ul. Podjazd 2/4, 81-805 Sopot
Strona internetowa: http://loveoflife.pl/pl/wymiana-energetyczna-w-parze-skad-pochodzi-zdrowie-pieniadze-oraz-dobrobyt-na-innych-plaszczyznach
Data dodania: 2019-07-10
Data wygaśnięcia: 2019-09-08
Ilosc wyświetleń: 23
Wszystkie ogłoszenia użytkownika