Floating Facebook Widget

Wyjazd "Pozytywne Wibracje" Tai Chi, Chi Kung, Świadomość Ciała

Bieszczadzkie Pozytywne Wibracje - wspaniałe rozpoczęcie wakacji!

Dzięki chińskim ćwiczeniom zdrowotnym, głębokiej pracy ze świadomością ciała i nepalskiej tradycji uzdrawiania misami dźwiękowymi, a także czystej energii Bieszczad - zyskasz niezły zastrzyk energii.
Cały wyjazd nastawiony jest na "ładowanie energetycznych akumulatorów" i naukę tego, jak w świadomy sposób zgromadzić i utrzymać wysoki poziom energii życiowej.

W trakcie wyjazdu zaplanowane są codzienne zajęcia Tai Chi (Taiji), Chi Kung (Qigong) oraz Świadomej Pracy z Ciałem. Spotykać się będziemy również na wieczornych oraz porannych medytacjach i relaksacjach.
Ponadto, odbędzie się koncert gongów i mis nepalskich, a dla osób chętnych - dostępne będą masaże misami wg starożytnej nepalskiej tradycji (50% taniej: 40 zł).

Aby lepiej rozumieć sposoby gromadzenia i utrzymywania wysokiego potencjału życiowej energii, będziemy się szkolić w tym temacie zarówno teoretycznie, w czasie wykładu "Energia Życia. Naturalne sposoby pozyskiwania energii witalnej", jak i praktycznie, poprzez treningi Świadomej Pracy z Ciałem.

TERMIN:
19-23 czerwca 2019

MIEJSCE:
Zadnie Łuki, Smolnik 48 - Bieszczady

INWESTYCJA:
OPŁATA ZA WSZYSTKIE ZAJĘCIA: 430 zł
(opłata pokrywa: wszystkie zajęcia ruchowe, relaksacje, medytacje, koncert, wykład "Energia Życia")
OPŁATA ZA POBYT: 550 zł
(opłata pokrywa: 3 pyszne posiłki wegetariańskie dziennie, 4 noclegi w komfortowych pokojach z łazienkami, materiały na ognisko).

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
(rezerwacja wymaga wpłaty zadatku - więcej informacji na stronie http://taichi-krakow1.pl/warsztaty_wyjazd_wrzesien_2018.html)

Kontakt i rezerwacja miejsc:
www.taichi-krakow1.pl
e-mail: bagua@op.pl
tel. 796 871 888

  • Wyjazd

Kontakt:
796 871 888 maloka.kontakt@gmail.com
Miejscowość: Zadnie Łuki (podkarpackie)
Strona internetowa: www.maloka.pl
Data dodania: 2019-04-30
Data wygaśnięcia: 2020-04-30
Ilosc wyświetleń: 58
Wszystkie ogłoszenia użytkownika