Floating Facebook Widget

Wróżka Ariela-WYJĄTKOWA PROMOCJA 5 min - 10 zł!!

Polecam sprawdzenie opinii o mojej sprawdzalności w internecie posiadam dużo usatysfakcjonowanych klientów!!!
Obecnie przyjmuje TYLKO telefonicznie!
Można się ze mną skontakować i uzyskać porad moich kart przez telefon jestem do dyspozycji 24/h na dobę 518 - pokaż numer telefonu - .
Wykonuje rytuały na powrót partnera!!!! Z najwieksza skutecznością w Polsce każdy partner powrócił zapraszam serdecznie!!!

Zdejmuję klątwy posiadam duża liczbę stałych klientów,którzy potwierdzają rzetelność moich oczyszczań jak i prognoz z kart.

Witam serdecznie wróże od wielu lat z kart

lenormand,klasycznych,anielskich, moi celem życiowym jest pomoc innym w trudnościach życiowych. Wykonuje prace energetyczne pozwalające uwolnić się od leków z przeszłości w prowadzając na nową drogę życia. Pracując wahadełkiem oczyszczam z klątw i złego oka. Współpracuje z Aniołami i prowadzę anielskie terapie ''Czyż nie są aniołowie duchami przeznaczonymi do usług posłanymi na pomoc tym, którzy mają posiąść zbawienie''Hbr1.14.Jestem ciepłą osobą która pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy i naświetlić najlepsze wyjście z sytuacji. Wierze ze dobro powraca, dlatego uwielbiam pomagać i poświęcam się w 100 % dla każdego z Was. Anioły uwielbiają pomagać mam nadzieje, że za ich wstawiennictwem będę mogła nieść pomoc innym. Każdy zasługuje na miłość i wsparcie.

Drodzy Państwo zapraszam do rozmów moje karty więcej widzą i czują przepowiadają skrywane tajemnicę oraz rzeczy, które na codzien nie mogą wyjść, z dokładnością przepowiadają przyszłość i konkretnie udzielają rad potwierdza to bardzo duża ilość osób!!!

Obecnie posiadam bardzo dużą liczbę stałych klientów, którzy powracają do mnie i opisują moją sprawdzalność!
Jeżeli chcesz zmienić swoje życie zrób to teraz nie czekaj na inny moment.

Rozmowa z moimi kartami naświetli Ci najlepszą drogę.

Kochani nie gryzę zapraszam do rozmów i Pozdrawiam! Do USŁYSZENIA!!!

                                            518 837 733
Cennik :
Promocja:
Nieograniczona czasowo wróżba- 150 zł (do wyczerpania tematu)
15 min- 45 zł
30 min-85 zł
45 min- 95 zł
Rytuał powrotu partnera- 450zł 3 dniowa praca ze mną pod rząd! Pracujemy razem ze mną telefonicznie nie oddzielnie jestesmy w stałym kontakcie. Zapraszam jesli macie problem w partnerstwie.

  • Wróżka Ariela-WYJĄTKOWA PROMOCJA 5 min - 10 zł!!

Kontakt:
518837733 wrozkaariela@gmail.com
Miejscowość:
Data dodania: 2019-01-04
Data wygaśnięcia: 2020-01-04
Ilosc wyświetleń: 218