Floating Facebook Widget

Wróżba, okresy pustki, portret numerologiczny

Witam serdecznie

Mam na imię Anna i od wielu lat zajmuję się ezoteryką i parapsychologią. Jestem doradca życiowym, terapeuta umysłu i emocji,coachem relacji partnerskich.

Odczytuję i prognozuję przyszłość korzystając z wielu metod tj. numerologia, astrologia, karty, jasnowidzenie. 

Prowadzę konsultacje indywidualne w oparciu o swój autorski program w zakresie leczenia złych emocji i przywracania harmonii duszy po zdradzie i po relacji w toksycznych związkach.

Konsultacje osobiste w Warszawie /w piątki , soboty/ i w Radomiu /w środy/.
Konsultacje na WhatsApp z kamerą, lub telefonicznie: poniedziałek, wtorek, czwartek.

30min- 100pln
45min-150pln

W pilnych sprawach zachęcam do konsultacji mailowej. Rozkłady kart na 1 problem, wyczerpująca odpowiedź. Podajemy imię i datę urodzenia, 
1pyt-50pln

Zapraszam także do skorzystania z moich usług w zakresie wyliczania Okresów Pustki ,tj. okresu kiedy nie należy podejmować ważnych decyzji życiowych tj. ślub, zmiana pracy, zakup mieszkania, samochodu, budowa domu itd. W/g astrologii chińskiej ten czas stanowi ok 1/6 życia każdego człowieka. Z tym pustym czasem człowiek ma doczynienia 4 godz. każdego dnia, 2 miesiące każdego roku i 2 lata z każdych 12 lat.
Do wyliczenia okresu pustki potrzebna będzie data urodzenia, dlatego proszę o podanie w mailu imienia oraz daty urodzenia. Wyliczenie przesyłam mailem po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.
1os.- 150pln

Sporządzam również portrety numerologiczne, horoskopy partnerskie, amulety ochronne i talizmany.

Serdecznie zapraszam.

W celu uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt mailowy, lub sms, gdyż nie odbieram telefon gdy mam konsultacje z klientem.

Nr. konta do przelewu wysyłam mailowo lub sms.

Zapraszam do kontaktu.

  • Wróżba, okresy pustki, portret numerologiczny

Kontakt:
517407979 moni97@op.pl
Miejscowość:
Data dodania: 2019-03-11
Data wygaśnięcia: 2019-04-10
Ilosc wyświetleń: 104