Floating Facebook Widget

WŁOCŁAWEK Fenomen Bruno Groening Film 8.12.2018

Otwarta projekcja filmu dokumentalnego
FENOMEN BRUNO GROENINGA

WŁOCŁAWEK
Klub 'Zazamcze'
I p, sala 27
ul. Toruńska 87 (przy Biedronce)

sobota, 8 grudnia 2018 godz. 10:00 (łącznie z 2 przerwami , możliwość posiłku)

Film w 3 częściach (po ok. 95 min. każda)

W 1949 roku jedno nazwisko wypełniało nagłówki gazet: Bruno Groening. Wydawano nakłady specjalne gazet, a radio i kronika filmowa zdawały relacje z wydarzających się uzdrowień. Nakręcono film. Wszędzie, gdzie Groening pojawiał się, napływały dziesiątki tysięcy ludzi – z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Francji, Stanów Zjednoczonych.

Bruno Groening mówił jedno:
'Nie ma chorób nieuleczalnych - Bóg jest największym lekarzem!'
I działy się rzeczy niepojęte. Chorzy odzyskiwali zdrowie – sparaliżowani mogli chodzić, niewidomi mogli widzieć….
Film dokumentalny ukazuje obiektywnie wydarzenia z tamtego okresu.Oryginalne dokumenty filmowe, materiały archiwalne, ponad 50 wywiadów ze świadkami tamtych czasów, a także sceny fabularne sprawiają, że staje się on dla widza głęboko poruszającym przeżyciem.
Jest on czymś więcej, niż tylko dokumentem minionego czasu. Wielu widzów opowiada, jak podczas oglądania filmu poczuło w sobie przepływ siły. Niektórzy relacjonują nawet o ustąpieniu bólów, niepełnosprawności i różnych obciążeń, zarówno psychicznych, jak i fizycznych.

Jak to jest możliwe? Groening umarł w 1959 roku, a jednak fakty mówią same za siebie: uzdrowienia z raka, dusznicy bolesnej, reumatyzmu i osteoporozy, jak również z nałogu narkotycznego i innych uzależnień wydarzają się również dzisiaj. Rezultaty dokumentują lekarze.

Wielu ludzi zostało na zawsze uwolnionych od psychicznego i cielesnego cierpienia. Między innymi są udokumentowane uzdrowienia nawet z chorób przewlekłych oraz z psychicznych i fizycznych dolegliwości (np.: depresje, dusznica bolesna, niedowład, uzależnienia od alkoholu, narkotyków, lekarstw, oraz wiele innych.) 'Niech państwo nie będą łatwowierni, tylko przekonają się sami!' - Bruno Groening

WSTĘP WOLNY
na bazie dobrowolnych datków

bruno-groening-film.org

tel. +48 511 289 574

  • WŁOCŁAWEK Fenomen Bruno Groening Film 8.12.2018

Kontakt:
511 289 574 bgf.wloclawek@o2.pl
Miejscowość: Włocławek (kujawsko-pomorskie)
Adres: ul.Toruńska 87
Strona internetowa: www.bruno-groening-film.org
Data dodania: 2018-11-22
Data wygaśnięcia: 2019-11-22
Ilosc wyświetleń: 41
Wszystkie ogłoszenia użytkownika