Floating Facebook Widget

WCZASY ZDROWOTNE Z TRENINGIEM WZROKU JOGA DLA OCZU

ZDROWOTNE WCZASY Z TRENINGIEM WZROKU "JOGA DLA TWOICH OCZU" MIĘDZYWODZIE 2020R. MIĘDZYWODZIE, 15 - 22 sierpnia 2020r.
Praktyczne wczasy przeznaczone zarówno dla osób, które już uczestniczyły w kursach korekcji wad wzroku jak i dla tych, którzy dopiero chcą poznać ćwiczenia i zasady pozwalające poprawić wzrok. Dzięki codziennym treningom nie tylko dowiesz się, jak zmienić nawyki widzenia i co służy oczom, a co powoduje pogorszenie widzenia, ale doświadczysz skuteczności metody – wrócisz z wczasów widząc lepiej! Informacje: centruminspiracja@interia.pl tel.: 509354808. Kurs "Joga dla Twoich oczu" to:
- poprawa wzroku i ogólnego stanu zdrowia już w trakcie wczasów, - zasady prawidłowego doboru jedzenia, techniki relaksacji, - ćwiczenia oparte na zasadach jogi tybetańskiej, - prawidłowa organizacja przestrzeni (w domu, pracy, w tych miejscach gdzie aktywnie pracują oczy), - akupresura i gimnastyki usprawniające kręgosłup i polepszające dokrwienie okolic oczu, - okłady i higiena oczu, - jak korzystać z kosmetyków, czy nosić okulary czy soczewki, - ćwiczenia pomocne przy chorobach oczu, - wszystko, co dotyczy wzroku w czasie czytania czy pracy przy komputerze! Na miejscu będzie działał sklep z książkami i pomocami do ćwiczeń. Gwarantujemy dobrą zabawę, dużo wiedzy i nowych umiejętności :-) Ilość miejsc ograniczona – zgłoś się już dziś.
Jeśli nosisz soczewki kontaktowe - weź ze sobą okulary. Jeśli prowadzisz auto - weź na powrotną drogę słabsze okulary! Każde dobrze wykonane ćwiczenie daje natychmiastową poprawę wzroku. REZERWACJA MIEJSC: centruminspiracja@interia.pl tel.: 509354808. Informacje organizacyjne: Szkolenie odbędzie się w pięknie położonym Centrum Rekreacji METAMORFOZA w Międzywodziu ul. Szkolna 3 1. Wczasy odbędą się w terminie: 15-22 sierpnia 2020. 2. Początek zajęć 15 sierpnia o godz. 19.00, zakończenie 22 sierpnia po śniadaniu. 3. Zajęcia będą prowadzone w sali CR METAMORFOZA. 4. Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu 15 sierpnia, ostatnim śniadanie w dniu 22 sierpnia. 5. We wczasach i kursie „Joga dla twoich oczu” mogą uczestniczyć dzieci przebywające pod opieką osoby dorosłej. Koszt wczasów „Joga dla Twoich oczu”:
dla osoby dorosłej: 2 295 zł, pakiet osoba dorosła i dziecko do 10 lat 2 295 zł + 1 350 zł = 3 645 zł, pakiet osoba dorosła i dziecko 11-16 lat 2 295 zł + 1 595 zł = 3 890 zł Dopłata do pokoju jednoosobowego 280 zł. Dodatkowe rabaty dla seniorów ☺ UWAGA: Wcześniejsza rezerwacja miejsc - obowiązuje zaliczka 150 zł (osoba dorosła), 50 zł (dziecko). 
7. Cena obejmuje udział w kursie, materiały pomocnicze, zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym, wyżywienie (3 posiłki dziennie), wi-fi, ognisko. Do dyspozycji gości jest boisko, plac zabaw. Dodatkowo płatne: baza zabiegowa, kort tenisowy, parking 15 zł/doba, wypożyczalnia rowerów. Na miejscu indywidualnie płatna opłata klimatyczna . 8. Po rozpoczęciu turnusu nie ma możliwości zwrotu za opłacony pobyt w razie rezygnacji z udziału w kursie, a rezygnacja na 7 dni przed kursem powoduje pobranie 50% wartości kosztów pobytu na rzecz ośrodka oraz 15 % wartości kursu na poczet kosztów organizacyjnych. 9. Na miejscu będzie działał sklepik z książkami i pomocami. Informacje: centruminspiracja@interia.pl lub tel.: 509 354 808. Udanego wypoczynku i skutecznego treningu :-)

  • WCZASY ZDROWOTNE Z TRENINGIEM WZROKU JOGA DLA OCZU
  • WCZASY ZDROWOTNE Z TRENINGIEM WZROKU JOGA DLA OCZU
  • WCZASY ZDROWOTNE Z TRENINGIEM WZROKU JOGA DLA OCZU

Kontakt:
509354808 centruminspiracja@interia.pl
Miejscowość: Międzywodzie
Adres: Międzywodzie
Strona internetowa: www.centruminspiracja.pl
Data dodania: 2020-07-30
Data wygaśnięcia: 2020-08-29
Ilosc wyświetleń: 18
Wszystkie ogłoszenia użytkownika