Floating Facebook Widget

WCZASY ZDROWOTNE Z TRENINGIEM WZROKU JOGA DLA OCZU

JOGA DLA TWOICH OCZU - WCZASY ZDROWOTNE Z TRENINGIEM WZROKU: BUKOWINA TATRZAŃSKA 2019R. BUKOWINA TATRZAŃSKA 24 listopada - 1 grudnia 2019r. 
Praktyczne wczasy przeznaczone zarówno dla osób, które już uczestniczyły w kursach korekcji wad wzroku jak i dla tych, którzy dopiero chcą poznać ćwiczenia i zasady pozwalające poprawić wzrok. Dzięki codziennym treningom nie tylko dowiesz się, jak zmienić nawyki widzenia i co służy oczom, a co powoduje pogorszenie widzenia, ale doświadczysz skuteczności metody – wrócisz z wczasów widząc lepiej! Informacje: centruminspiracja@interia.pl tel.: 509354808. Kurs "Joga dla Twoich oczu" to: 
- poprawa wzroku i ogólnego stanu zdrowia już w trakcie wczasów, - zasady prawidłowego doboru jedzenia, techniki relaksacji, - ćwiczenia oparte na zasadach jogi tybetańskiej, - prawidłowa organizacja przestrzeni (w domu, pracy, w tych miejscach gdzie aktywnie pracują oczy), - akupresura i gimnastyki usprawniające kręgosłup i polepszające dokrwienie okolic oczu, - okłady i higiena oczu, - jak korzystać z kosmetyków, czy nosić okulary czy soczewki, - ćwiczenia pomocne przy chorobach oczu, - wszystko, co dotyczy wzroku w czasie czytania czy pracy przy komputerze! Szczegóły organizacyjne: Szkolenie odbędzie się w siedzibie CWiR RYSY w Bukowinie Tatrzańskiej ul. Leśna 20. 
1. Początek zajęć w dniu 24 listopada w niedzielę o godz. 16.00, koniec 1 grudnia po śniadaniu. Przewidywany czas zajęć to ok. 6 godz. dziennie. Ze względu na zabiegi rehabilitacyjne szczegółowy rytm zajęć zostanie ustalony z grupą na miejscu. 2. Koszt kursu „Joga dla Twoich oczu”: 1895 zł UWAGA: wcześniejsza rezerwacja miejsc - obowiązuje zaliczka 150 zł. 
3 Cena obejmuje udział w kursie, materiały pomocnicze, nocleg w pokoju dwuosobowym, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie), konsultacja fizjoterapeutyczna, 10 zabiegów rehabilitacyjnych, 2 bilety wstępu na baseny termalne, nieograniczone korzystanie z basenu krytego ( konieczny czepek!) i siłowni w hotelu. 4. Zabiegi nie wymagające konsultacji lekarskiej oraz do których nie istnieją żadne przeciwwskazania dobierane są wg upodobań - do wyboru jacuzzi, fotel masujący, materac masująco-relaksacyjny, krioterapia, kąpiel perełkowa 5.Istnieje możliwość wyboru zabiegów z puli wymagających konsultacji lekarskiej tj.: magnetoterapia, lampa rehabilitacyjna (lampa q light), laser, masaż limfatyczny (BOA), elektroterapia, ultradźwięki, ale uczestnik zobowiązany jest do podpisania oświadczenia dotyczącego odpowiedzialności zabiegowej. 6. Rezygnacja na 10 dni przed kursem powoduje pobranie 50% wartości kursu na poczet kosztów pobytu w ośrodku oraz kosztów organizacyjnych. 7. Na miejscu w recepcji indywidualnie płatna opłata klimatyczna 1,30 osoba/dzień. 8. Na terenie obiektu parking płatny 10 zł doba – jeśli jest śnieg, bezpłatny w okresie bez śniegu. Na miejscu będzie działał sklep z książkami i pomocami do ćwiczeń. Gwarantujemy dobrą zabawę, dużo wiedzy i nowych umiejętności :-) Ilość miejsc ograniczona – zgłoś się już dziś. 
Jeśli nosisz soczewki kontaktowe - weź ze sobą okulary. Jeśli prowadzisz auto - weź na powrotną drogę słabsze okulary! Każde dobrze wykonane ćwiczenie daje natychmiastową poprawę wzroku. REZERWACJA MIEJSC: centruminspiracja@interia.pl tel.: 509354808.

  • WCZASY ZDROWOTNE Z TRENINGIEM WZROKU JOGA DLA OCZU
  • WCZASY ZDROWOTNE Z TRENINGIEM WZROKU JOGA DLA OCZU

Kontakt:
509354808 centruminspiracja@interia.pl
Miejscowość: Bukowina Tatrzańska
Adres: Bukowina Tatrzańska
Strona internetowa: www.centruminspiracja.pl
Data dodania: 2019-11-02
Data wygaśnięcia: 2019-11-23
Ilosc wyświetleń: 24
Wszystkie ogłoszenia użytkownika