Floating Facebook Widget

Warsztaty Śpiewu Białego (Słowiańskiego, Naturalnego)

Warsztaty Śpiewu Białego (Słowiańskiego, Naturalnego) - uwolnienia głosu i odzyskanie własnej Mocy.

---------------------------------------

Zapraszamy Cię na niezwykłe warsztaty budzenia i potęgowania własnej wewnętrznej mocy poprzez uwolnienie swojego naturalnego, słowiańskiego głosu. Głosu, który od wieków był znany jako biały śpiew lub zaśpiew - wykorzystywanego do pomnażania energii podczas intensywnego wysiłku fizycznego oraz przy lżejszych pracach gospodarskich lub też na użytek pogłębienia relaksu. Śpiew jest naturalną umiejętnością, jaką posiada każdy człowiek. Towarzyszy mu od zarania dziejów - wydobycie dźwięków jest bowiem nieodłączną częścią osobowości każdej osoby.

Warsztaty, na które zapraszamy, to praca nad sobą, własnym głosem i odkrywaniem własnego potencjału.

Zajęcia skierowane są do osób:
- które lubią śpiewać i chcą rozwijać swoje umiejętności
- oraz do tych, którzy nie potrafią śpiewać i nie mają żadnego doświadczenia w pracy głosem.

Warsztaty przyczynią się do wykorzystania Twoich możliwości wokalnych w 100%! Przybliżą również elementy tradycji słowiańskiej, a co najważniejsze pomogą uwolnić głos i obudzić wewnętrzną moc płynącą wewnątrz Ciebie.

Zajęcia będą miały charakter zarówno grupowy, jak i indywidualny (każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z konsultacji indywidualnej). Obejmować będą ćwiczenia fizyczne – rozgrzewające, przygotowujące organizm do naturalnego śpiewu oraz ćwiczenia oddechowe i ćwiczenia głosowe. Zestawienie ćwiczeń, kolejność oraz ilość powtórzeń to autorska metoda terapeuty Stanisława Mazurka oparta na wieloletnim doświadczeniu oraz obserwacjach.

Warsztaty obejmują również analizę melodyczną oraz interpretację tekstów wybranych utworów na tle historycznym. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najbardziej pierwotnymi, archaicznymi melodiami i tekstami oraz historią ewolucji tych pieśni.

Poznasz również kulturę naszych słowiańskich przodków. Jeżeli nurtują Cię tematy typu: ”Skąd jestem?” „Skąd pochodzę?” „Gdzie są moje korzenie?” - te warsztaty odpowiedzą na te pytania. Pomogą odnaleźć własną tożsamość, dotrzeć do korzeni, ustalić pochodzenie i zajrzeć w głąb siebie.

Warsztaty, na które Cię zapraszamy, odmienią Twoje życie na wielu płaszczyznach. Mogą być początkiem wspaniałej przygody, odkryciem świata dźwięków, głębokim relaksem, a nawet uzdrowieniem.

--------------------------------------

Prowadzący: Stanisław Mazurek - terapeuta wokalny, który od lat wspiera i przygotowuje chóry, zespoły wokalne oraz solistów. Jest to człowiek, który łączy miłość do muzyki dawnej z pracą badawczą, lutnictwem, wykonywaniem muzyki oraz szeroko rozumianą edukacją. Na co dzień współpracuje z muzeami i szkołami oraz pracuje z artystami – muzykami poczynając od amatorów i pasjonatów, do najbardziej wymagających profesjonalistów. Na co dzień, prócz terapii głosem i głosu, zajmuje się zawodowo badaniami, rekonstrukcją i propagowaniem wiedzy na temat dawnych instrumentów muzycznych z obszaru Polski.

--------------------------------------

TERMIN:
12-14 czerwca 2020

Godziny zajęć:
piątek, 10:00-19:00
sobota, 9:00 - 19:00
niedziela, 9:00 - 16:00

Miejsce: MALOKA Staniątki
Staniątki 58, 32-005 Niepołomice

W trakcie warsztatów przewidziane są przerwy na herbatę i lekkie posiłki, a także przerwa obiadowa/catering (posiłki nie są wliczone w cenę kursu, pokrywają je uczestnicy samodzielnie); na sali dostępne będą herbaty, zioła itp).

Inwestycja: 600 zł
Cena obejmuje opłatę za trzy dni zajęć, w tym również konsultacje indywidualne.
(rezerwacja wymaga wpłaty zadatku - więcej informacji na stronie:
https://www.maloka.pl/spiew-slowianski-bialy)

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA (pracujemy w kameralnych grupach)!

Kontakt i rezerwacja miejsc:
https://www.maloka.pl/zapisy-informacje-techniczne-1
e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com
tel. 577 658 888

  • Warsztaty Śpiewu Białego (Słowiańskiego, Naturalnego)

Kontakt:
796 871 888 maloka.szkolenia@gmail.com
Miejscowość: Staniątki (małopolskie)
Strona internetowa: www.maloka.pl
Data dodania: 2020-02-23
Data wygaśnięcia: 2021-02-23
Ilosc wyświetleń: 68
Wszystkie ogłoszenia użytkownika