Floating Facebook Widget

WARSZTATY PROSPERITY: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA

WARSZTATY PROSPERITY: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: MOC DUSZY

piątek, 15.03.2019, godz. 19.05 – 21.35
Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70 (metro Pole Mokotowskie)
www.adishakti.eu

„Nie szukaj usprawiedliwień dla swego pragnienia prosperowania;
to pragnienie jest święte i powinno mieć świętą realizację.”
Yogi Bhajan, Mistrz Kundalini Yogi

„Wszystko, czego potrzebujemy to duchowa moc. Ona przeprowadza nas przez wyzwania życia ze spokojem. Nie istnieje oddzielenie od duchowej świętej mocy.” Yogi Bhajan, Mistrz Kundalini Yogi

Rok 2019 to czas, w którym mamy wręcz obowiązek zamanifestować nasze najśmielsze plany, marzenia, sięgnąć po więcej niż dotychczas. I jednocześnie jest to też czas, w którym możemy być poddawani trudnym testom. To moc Prawa Polaryzacji, które istnieje w całym wszechświecie: każdy plus ma swój minus, cały czas życie obdarowuje nas światłem i cieniem. Sztuką jest nie zgubić Siebie i pozostać w osadzeniu w swojej Prawdzie, Mocy, Tożsamości, gdy doświadczamy biegunów życia.
To, co pozwala nam to osiągnąć, a nawet wznieść się ponad energie skrajności, to Duchowa Charyzma.
Cokolwiek robisz, wnieś w to swojego ducha. To droga sukcesu i spełnienia. Wtedy nie ma nic, czego nie potrafisz zrobić, nie ma wyzwania, z którym sobie nie poradzisz.

Na tych warsztatach silne praktyki otwierające moc Centrum Serca, Duszy, przestrzeń Wyższej Mądrości, budujące wytrzymałość i łączące ze Źródłem. Gdy zabierzesz to doświadczenie do swojego życia, wniesiesz je w swoje relacje, myśli, słowa, projekcję, promienność – kroczysz drogą spełnienia i sukcesu, przejawiając moc i wspaniałość.

Na deser: dwie praktyki otwierające przestrzeń cudów, spełnienia, uzdrowienia, szczęścia i świętości.

ZAPRASZAM DO DOŚWIADCZANIA
***

Zapraszam wszystkich, którzy chcą:

- otworzyć się na działanie z poziomu jakości serca,
- zbudować autentyczną relację ze sobą i innymi,
- pogłębić świadomość dającą podstawę do kreowania pomyślności,
- uwolnić emocje i negatywne psychiczne wzorce blokujące prosperitę i stworzyć nowy wewnętrzny
wzorzec gotowości na obfitość w każdej dziedzinie życia,
- rozwinąć i pogłębić intuicyjne prowadzenie i wewnętrzną mądrość,
- rozwinąć swoje wewnętrzne piękno i zbudować promienność, która rozświetla osobiste związki

Na tych warsztatach pogłębiamy doświadczanie wewnętrznej siły, zawierzamy prowadzeniu wewnętrznej mądrości, dzielimy się – z poczuciem obfitości – najpiękniejszymi swoimi jakościami z innymi i otwieramy na otrzymywanie tego, co dla każdego jest najlepsze (nie mylić z tym, co wydaje się najlepsze).

Techniki kundalini yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, mentalny. Dzięki temu doświadczamy szybkiej harmonijnej wewnętrznej transformacji, która manifestuje się w zmianach w naszym życiu. Kundalini yoga to działanie, nie – mówienie (mówienie jest najwolniejszym sposobem transformacji), tu działamy, doświadczamy, dzięki temu rezultaty pojawiają się bardzo szybko. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.

Przyjdź i doświadcz.

Zapraszam i dziękuję, że jesteście i mogę prowadzić
te warsztaty nieustannie od 8 lat :)

* * * *
Inwestycja: całość 70 zł lub
I cz. 19.05- 20.20, odbywa się w ramach zajęć Kundalini Yogi: na: karty, karnety, opłatę 35 zł
II cz. 20.20 – 21.35, warsztatowa: dopłata 35 zł, z karnetem open: gratis

Zapraszam bez rezerwacji
* * * *

Barbara Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, sesje uzdrawiania, warsztaty oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”. Praktyk uzdrawiania w głębokiej medytacji Meditative Healing. www.adishakti.eu

  • WARSZTATY PROSPERITY: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA

Kontakt:
basiabaczkura@gmail.com
Miejscowość: Warszawa (mazowieckie)
Adres: ul. Bruna 11
Strona internetowa: www.adishakti.eu
Data dodania: 2019-03-13
Data wygaśnięcia: 2019-09-09
Ilosc wyświetleń: 67