Floating Facebook Widget

Warsztaty Pieprz i Cukier – podróż do samej siebie

Serdecznie zapraszamy do Katowic w sobotę 27 października 2018 na specjalny warsztat dla kobiet - Pieprz i Cukier – podróż do poznania samej Siebie.

Podaruj sobie czas, posłuchaj, co masz Sobie do powiedzenia.

Pragniesz być postrzegana jako kobieta nieprzeciętna, atrakcyjna, wyjątkowo interesująca? Wykorzystaj swój ukryty wewnętrzny potencjał.

Naucz się być po prostu w pełni sobą - intrygującą kobietą, pełną uroku, czaru, tajemniczości i zmysłowości.

Naucz się sztuki wdzięku, prostoty i elegancji, naucz się wybierać typ człowieka z którym chciałabyś zbudować trwałą relację i przyjaźń.

Czy zauważyłaś, że szczęśliwa kobieta to nie ta, która jest atrakcyjna, szczupła, mająca przy sobie setki mężczyzn – szczęśliwa kobieta to ta, która potrafi się uśmiechać każdego dnia.

To ona potrafi jednym spojrzeniem zahipnotyzować. To ona potrafi wpłynąć na nas zachowaniem, ruchem, spojrzeniem.

Warsztat składa się z trzech modułów dotyczących sfer: wnętrza i ducha, fizyczności oraz seksualności.

Przeznaczony jest dla wszystkich kobiet bez względu na wiek i wagę, wykształcenie i miejsce w którym się znajdują, pragnących być wreszcie sobą, silnych wewnętrznie oraz chcących zrozumieć innych i poprawiać relację z nimi.

Na tym szkoleniu dajemy Ci do ręki narzędzia z zakresu , neuropsychologii, mowy ciała i nauk Dalekiego Wschodu. Poznasz magię komunikacji opartej na Tantra Jodze, poznasz tajniki flirtu, romansu, miłości oraz dowolnej relacji kreowanej dla i przez Ciebie. Poznasz metody unikania popełnianych z mężczyznami błędów i to takich, które kobiety popełniają od wieków. Poznasz zachowania, które na poziomie biologicznym harmonizują relacje z mężczyznami.
W trakcie trwania spotkania dokonamy indywidualnej introspekcji każdej z uczestniczek.

Staniesz się kobietą wolną, taką jaką przyszłaś w tej inkarnacji na Ziemię.

Warsztat składa się z 3 bloków tematycznych:

1. – Rozwój wewnętrzny poznaj swoją moc
• Poznanie Swojego profilu osobowościowego oraz wnętrza duszy.
• Odkrycie Swojego twórczego potencjału oraz mocy poprzez prace z własnym wnętrzem.
• Ścieżka przeznaczenia dająca poczucie siły – łagodne, ale stanowcze odcięcie się od lęków.
• Praca z podświadomością, poznanie niedostrzeganych na poziomie rozumowym zasad, przekonań i intencji, które kierują naszym postępowaniem.
• Praca z intuicją (nadświadomością) w celu poznania Swojej kobiecości.
• Ćwiczenia pozwalające poznać swój wewnętrzny rytm i wewnętrzna równowagę
• Dźwiękowe afirmację

2 – Podróż wzajemnego odkrywania przyjemności
• Ćwiczenia Tantra, która jest sztuką szczęśliwego partnerstwa i uzdrawiania związków powiązana z bogactwem dalekowschodnich kultur, gdzie nauka o miłości była traktowana na równi z innymi dziedzinami akademickimi.
Tantra to wehikuł, którym każdy podróżuje do własnego nieba. Tantryczny seks to wymiana energetyczna pomiędzy partnerami, która wzbogaca ciało i duszę.
• Otwieranie kolejnych poziomów energetycznych pozwalających na zbudowanie wielopoziomowych więzi partnerskich.
• Ćwiczenia energetyczne ułatwiające poznanie metod pielęgnowania wzajemnych uczyć tak, aby budować stabilne, mocne uczucia oraz tworzyć własną moc wewnętrzną.
• Praktyka odmładzająca nasz organizm przy pomocy Tańca Czterech Żywiołów
• Feng Shui sypialni
• Uwalnianie problemów, blokad oraz przeżyć z przeszłości związanych z naszymi związkami.

3 – Piękno
• Analiza kolorystyczna
• Stylizacja – określenie typu urody i sylwetki, dobór fryzury, ubioru, korekcja stylu, figury, twarzy, zastosowanie dodatków, biżuterii oraz chińska charakterystyka twarzy
• Harmonia kolorów, barwy podstawowe, ich typologia, kompozycja i zastosowanie
• Praca z kołem barw
• Psychologiczne oddziaływanie barw
• Kreacja własnego image z zastosowaniem sztuki iluzji w praktyce
• Sposoby eksponowania/retuszowania walorów urody

PROWADZĄCY:

Sylwia i Szymon prowadzą praktykę indywidualną i grupową od 10 lat. Pracują na poziomie umysłu, emocji, energii i Ducha poprzez wglądy, odczyty energetyczne, oczyszczania miejsc i osób. Towarzyszą ludziom w ich drodze do prawdy o sobie pomagając w utrzymaniu stanu harmonii wewnętrznej w życiu codziennym. Na początku pracowali osobno jednak od 2014 połączyli swoje działania aby synchronicznie pracować z człowiekiem wykorzystując potencjał wynikający z połączenia energii żeńskiej i męskiej. Sylwia i Szymon to bliźniacze płomienie (twin flames). Twin flames to dwie połówki ten samej Duszy, które odnajdują się na ziemi w celu uzdrowienia przeszłych traum i wspólnego wzniesienia w energii miłości. Jednocześnie to odnalezienie siebie i połączenie powoduje wzmocnienie ich pracy energetycznej na rzecz ziemi i ludzi czego doświadczają każdego dnia pracując z ludźmi.

Sylwia Piśkiewicz

Dyplomowany Coach i Mentor, Trener Biznesu, Nauczyciel Vedic Art, Mistrz Reiki, Dyplomowany Bioenergoterapeuta, Naturoterapeuta

Charyzma, magnetyzm, uśmiech to jej znaki rozpoznawcze. Posiada niezwykły dar wglądu w człowieka, dzięki czemu już po krótkiej rozmowie czuje z jakim problemem boryka się dana osoba, wie jak można jej pomóc. W życiu jestem przekonana, że człowiek posiada pełną moc wewnętrzną, aby wykreować rzeczywistość i otaczający go świat, tak, jak pragnie, może przyciągnąć do swojego życia sytuacje, miejsca, ludzi, którzy będą dla niego najkorzystniejsze w danym momencie. Kieruję się zasadą, że to co jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, te wizje, te marzenia, które możemy zobaczyć lub poczuć w wyobraźni są możliwe do realizacji w naszej rzeczywistości zewnętrznej. Najważniejsze jest to, aby człowiek posiadał świadomość tej możliwości- to pierwszy krok do otwarcia siebie na przygodę jaka jest życie.

Szymon Piśkiewicz

Dyplomowany Coach i Mentor, Manager, Mistrz Reiki, Instruktor jogi, Masażysta, Artysta Intuicyjny, Certyfikowany Praktyk Theta Healing

Cechuje go intuicja, wewnętrzny spokój, radość życia i wesołość. Jego motto – "Człowiek może osiągnąć wszystko, o czym marzy pracując ze sobą i poszerzając granice swojej świadomości. Każdy z nas jest Twórcą swojej rzeczywistości tylko potrzebuje to sobie uświadomić." Przeszedł dwuletnia drogę wychodzenia ze swoich lęków i ograniczeń przez różne trudne i bolesne doświadczenia życiowe, stresy traumy i upadki po to aby powrócić do swojego wewnętrznego światła i mocy serca. Pracuje z ludźmi poprzez uwalnianie blokad i traum z ciała, umysłu i emocji oraz poprzez naukę samodzielnego i świadomego kreowania rzeczywistości.


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

PROMOCJA przy płatności do 30.09.2018 Cena warsztatu: 140 zł (warunkiem jest wpłata pełnej kwoty za warsztat do dnia 30.09)

Cena warsztatu od 01.10.2018: 170 zł

W cenie warsztatu zapewniamy napoje, przekąski, kawę, herbatę.

W celu rezerwacji miejsca prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 50 zł na nasze konto 16 2490 0005 0000 4530 8512 0592 lub pełnej kwoty w przypadku ceny promocyjnej.

Zapisy spiskiewicz@gmail.com oraz 531 70 33 22.

Szczegóły organizacyjne będziemy przesyłać dla potwierdzonych uczestników.

Na warsztat proszę zabrać ze sobą lekką, naturalną odzież oraz obuwie na płaskim obcasie.

  • Warsztaty Pieprz i Cukier – podróż do samej siebie

Kontakt:
531703322 spiskiewicz@gmail.com
Miejscowość: Katowice
Strona internetowa: https://www.instytutpiskiewicz.eu/warsztaty-podswiadomosc
Data dodania: 2018-09-28
Data wygaśnięcia: 2018-10-28
Ilosc wyświetleń: 244