Floating Facebook Widget

WARSZTATY "MIĘDZY ŚWIADOMOŚCIĄ A TRANSFORMACJĄ"

Zapraszamy Was na warsztaty podczas których, omawiane będą mało znane, a bardzo istotne aspekty transformacji Ziemi i świadomości człowieka. Dwudniowe spotkanie pokaże tzw."drugą stronę medalu" obecnej sytuacji świata i naszej własnej świadomości.

Długo czekamy na zmiany, które miały nam przynieść wyzwolenie od patologicznej sytuacji jaką zafundowali "władcy tego świata". Dużo się zmieniło w myśleniu wielu osób, ale warunki ludzkiej egzystencji pozostają bardzo podobne do tego co było do tej pory. Systemy społeczne zamiast stawać się pro-rozwojowe, dążą do dehumanizacji. Nie o to chodziło w tej transformacji. Co się dzieje w Przestrzeni, że system jeszcze wytrzymuje? Jakie są błędy naszego myślenia o transformacji i jakie są iluzoryczne oczekiwania. Czego należy się spodziewać w niedalekiej przyszłości i na jakie pułapki nie dać się złapać? Przedyskutujemy nowe możliwości i zadania jakie nas czekają.

Jest ogromna ilość informacji z dziedziny tzw. rozwoju. Wiele z nich to dezinformacja mająca na celu zapobieganie podwyższania poziomu świadomości i poziomu „bycia” ludzi i przestrzeni. Wyjaśnimy co to jest "stan bycia" i czym różni się od poziomu świadomości. Omówimy sposoby jak się w tym wszystkim rozeznać.

W drugim dniu zajmiemy się świadomością jako taką i tym co się z nią wiąże. Wykonamy ćwiczenia, które przybliżą świadomość świadomości, poczucie głębi i złożoności rzeczywistości. Doświadczanie prawdziwej głębi i rozumienie złożoności świadomości daje mądrość, wyrozumiałość, życzliwość i wolność. Uwalnia od frustracji i bólu egzystencjalnego.

Zajmiemy się również wyjaśnieniem mechanizmów działania tzw. długu nulifikacyjnego, czyli poniekąd zjawiska zwanego "karmą". Spróbujemy wytłumaczyć działanie "karmy" na wielu poziomach. Będziemy dociekać, dlaczego raz nie mamy na "karmę" żadnego wpływu i próbując ją "odwrócić" bijemy głową w ścianę, a innym razem udaje nam się ją "okiełznać", "odwrócić" i odmienić cykl zdarzeń, a nawet całe życie. Spróbujemy powiązać to z prawdą i mitem dotyczącym "sekretu" czyli prawa przyciągania. Odpowiemy na pytanie, dlaczego u nielicznych prawo przyciągania działa, a większość kroczy w tzw."ślepą uliczkę” prawa przyciągania.

W PROGRAMIE:

 Dzień pierwszy

1. Sytuacja świata:

- stan Przestrzeni

- cel „władców” tego świata, a cel ewolucyjny ludzkości

- przyczyny i konsekwencje obecnego stanu świata

- perspektywy na przyszłość

2. Różnica między rozwojem, a iluzją rozwoju:

- czynniki ewolucyjne i anty-ewolucyjne

- świadomość mentalna, a stan „bycia” ludzi i przestrzeni

- na czym polega wyjście z zaklętego kręgu niemożności

Dzień drugi

3. Jak działa przestrzeń i co z tego wynika dla człowieka:

- cele ewolucyjne

- dług nulifikacyjny (czym jest i jak działa)

- „ekonomia moralna” istot

- czym jest świadomość, poczucie głębi świadomości

4. Odpowiedzi na pytania i rozwinięcie zagadnień zaproponowanych przez uczestników warsztatów.

Istnieje możliwość uczestnictwa w jednym wybranym dniu lub w całości warsztatów.


Dla chętnych osób - propozycja skorzystania z indywidualnych sesji u Joanny Rajskiej.

PROWADZĄCA: Joanna Rajska - Jestem współautorką hiperfizyki czyli systemu opisu Wszechświata, uwzględniającego wiele jego aspektów jednocześnie. Jest on w pełni holistyczny ponieważ pokazuje wzajemne powiązania, począwszy od materii elementarnej, a skończywszy na najwyższej duchowości i zależnościach głębokiej przestrzeni - biorąc pod uwagę procesy psychiczne, społeczne i cywilizacyjne. Dostarcza bardzo wygodnych, precyzyjnych i przejrzystych pojęć ułatwiających wyrażanie się i porozumiewanie. System ten jest ujęty w książce „Między chaosem a świadomością – Hiperfizyka” oraz w wielu artykułach zebranych w książce „Elementarz dla budzących się z matriksa”. Jestem również współautorką programów telewizji internetowej występujących pod wspólnym tytułem „Rozmowy zaawansowane”. Od wielu lat pracuję z ludźmi pomagając im w pozbyciu się niechcianych programów i traum. Jednak przede wszystkim zajmuję się podwyższaniem poziomu świadomości i ułatwiam jej przeskoki na wyższy poziom. Transformacja Ziemi nie dokonuje się sama. Materializuje ją cała armia istot, wysłana tutaj jako „desant komandosów” w celu stymulowania i kotwiczenia zmiany oraz przygotowania do niej ludzi i cywilizacji. Jestem jedną z tych istot. Ostatnio byłam również inicjatorką i organizatorką budowy osiedla kopułowego i sama mieszkam w domu kopułowym. Urządziłam go tak, aby można w nim było organizować spotkania i warsztaty, na które serdecznie zapraszam.

TERMIN: Wrocław, 6 - 7 kwietnia 2019r. (godz.11 - 18)

 KOSZT: - 300 zł (jeden dzień warsztatów) - 500 zł (przy wyborze opcji dwudniowej)

Uwaga - warsztaty w kameralnej grupie, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc potwierdzona zaliczką 100 zł: Joanna Rajska, PKO BP:  55 1020 1853 0000 9002 0181 1512.

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl lub tel.: 509 354 808.

  • WARSZTATY

Kontakt:
509354808 centruminspiracja@interia.pl
Miejscowość: Wrocław
Adres: Wrocław
Strona internetowa: www.centruminspiracja.pl
Data dodania: 2019-03-13
Data wygaśnięcia: 2019-03-27
Ilosc wyświetleń: 64
Wszystkie ogłoszenia użytkownika