Floating Facebook Widget

Warsztaty Integracji Duchowej.

WARSZTATY INTEGRACJI DUCHOWEJ

Barbara Turlińska

Warszawa 10 - 11 luty 2018 r.

Zapraszamy na unikalne, autorskie Warsztaty Integracji Duchowej,
których celem jest połączenie osobowości z wielu naszych wcieleń w jedną, spójną i pełną mocy Istotę Duchową.

Odnalezienie i utrzymanie trwałego połączenia ze swoją duszą jest jednym z najważniejszych kroków w duchowym przebudzeniu.

Jeśli nie wiemy, kim naprawdę jesteśmy – będziemy mieć tendencję do rezygnowania z własnej suwerenności i ,,podczepiania się” pod zewnętrzne autorytety....

Nasza dusza jest sumą osobowości (wcieleń), ze wszystkich czasów i miejsc, gdzie się przejawiła, w teraźniejszości, przeszłości i przyszłości. ...

To, kim jesteśmy w obecnym życiu, to tylko jedna z odsłon duszy, jedna z jej cząstek.

Każda z tych cząstek posiada identyczny rdzeń nieskończonego Boskiego Ducha. ...

Ale ich zewnętrzne osobowości różnią się przeżytym doświadczeniem, mądrością i potencjałem.

Nasza kompletna dusza zawiera sumę całego ludzkiego doświadczenia.

Niektóre wcielenia, pełne cierpienia i zakończone w traumatyczny sposób, powodują oddzielenie się tej inkarnacji od całości naszej Duchowej Istoty.

Stąd może się brać powszechne u ludzi poczucie „niepełności”, „ograniczoności” i poszukiwanie „więcej siebie”.

Odnalezienie i utrzymanie trwałego połączenia ze swoją wielowymiarową duszą jest jednym z najważniejszych kroków w duchowym rozwoju.

Warsztaty Integracji Duchowej obejmują dwa spotkania weekendowe, w czasie których uczestnicy odbywają serię regresji do innych wcieleń:
tych pozytywnych i szczęśliwych oraz tych cierpiących, potrzebujących uwolnienia.

Dzięki temu dostajemy do dyspozycji wypracowany we wszystkich wcieleniach potencjał: wiedzę, mądrość i siłę naszych innych Jaźni.

Uzdrowienie inkarnacji, które przeżywały traumę i cierpienie, pozwala uwolnić się od powstałych w tamtym życiu przyczyn obecnych problemów.

W programie zajęć m.in:

- Zbudowanie wirtualnej przestrzeni, w której będziemy zbierać odzyskiwane (integrowane) cząstki duszy poprzez regresję niehipnotyczną.

/Poddawana jej osoba znajduje się w stanie pogłębionego relaksu, ale zachowuje pełnię świadomości. Sesja regresyjna nie polega na biernym oglądaniu filmu z minionego wcielenia. Analizujemy swoje zachowania w przeszłych wcieleniach i wyciągamy wnioski, które pozwolą przerwać błędne koło niekorzystnych wzorców powielanych przez kolejne inkarnacje i stwarzających problemy również w obecnym życiu. Odnajdujemy wcielenie, w którym jakiś problem zaistniał po raz pierwszy; znajdujemy sposób, by go zlikwidować na etapie tamtego życia. Wtedy zniknie również z obecnego./

- Nawiązanie kontaktu ze spełnionymi, zharmonizowanymi i szczęśliwymi cząstkami duszy (inkarnacjami), które posiadają potrzebny nam potencjał.

/Wędrówka po najszczęśliwszych wcieleniach./

- Korzystanie z pozytywnych potencjałów własnej duszy - kotwiczenie pozytywnych wspomnień, szczęśliwych emocji i harmonijnych stanów umysłu.

/Stają się one naszymi pomocnikami i nauczycielami do czasu, gdy w pełni przyswoimy sobie ich dary./

- Uwolnienie i uzdrowienie cząstek duszy zatrzymanych w traumatycznej inkarnacji.

- Kasowanie destrukcyjnych wspomnień, emocji i programów umysłu, wyniesionych z wcieleń pełnych cierpienia.

/Według fizyki kwantowej istnieje Przestrzeń Wariantów, w której wszystkie możliwości i rozwinięcia każdej sytuacji już istnieją. Sami wybieramy z niej własne doświadczenia i tak samo, jak kreujemy swoją przyszłość, możemy zmieniać obciążającą nas przeszłość./

- Zmiana przeszłości - nakładanie pozytywnego scenariusza na negatywne wspomnienia.

/Metoda ,,kina" lub ,,nakładki"- wykasowanie emocji związanych z negatywnym doświadczeniem poprzez usunięcie emocjonalnej traumy z przeszłości i zastąpienie jej pozytywnym ,,nowym wspomnieniem".
,,Życie alternatywne"- tworzenie dla siebie nowego scenariusza dzięki wyposażeniu się w te cechy, zasoby i doświadczenia, których brakuje nam w obecnym życiu./

INTEGRACJA WSZYSTKICH ASPEKTÓW DUSZY I UZYSKIWANIE DOSTĘPU DO WŁASNEJ DUCHOWEJ MOCY.

Barbara Turlińska


Terapeuta, nauczyciel i doradca rozwoju osobistego. Duchowe poszukiwania i pragnienie zrozumienia głębszego sensu i natury rzeczywistości zaprowadziły ją na studia teologiczne, później zaś poznawała religie Wschodu oraz współczesne szkoły mistyczne i ezoteryczne. Równocześnie przez wiele lat zdobywała kwalifikacje w stosowaniu różnych metod psychoterapii i medycyny naturalnej.

W czasie 25 lat pracy stworzyła własną, unikalną kompilację naturalnych sposobów i technik uzdrawiania, uzupełnioną o własne autorskie ćwiczenia terapeutyczne. Wykorzystuje elementy medycyny chińskiej (szkoła Claude"a Diolosy), regresji niehipnotycznej (wg techniki Chris Griscom), pracy w uniwersalnym polu informacyjnym zwanym matrycą energetyczną, chirurgii fantomowej, NLP, a także unikalną w Polsce japońsko-chińską formę bioterapii Jin Shin Do bazującą na meridianach cudownych.

Wykonuje sesje regresji do wcześniejszych wcieleń oraz sesje duchowego chanelingu dla osób poszukujących głębszego wglądu oraz zrozumienia i rozwiązania życiowych problemów.

Jej wieloletnią dodatkową pasją jest historia i genealogia dynastyczna. Jest autorką książki „Krew Merowingów. Polscy potomkowie Jezusa” oraz licznych artykułów i materiałów szkoleniowych związanych z tematyką swoich kursów.

W wolnych chwilach tworzy biżuterię artystyczną z kamieni szlachetnych i minerałów o korzystnym działaniu energetycznym.

https://www.youtube.com/watch?v=OZfwlQWpOjE

https://www.youtube.com/watch?v=LgLTeviFJOQ


Artykuły: Nieznany Świat - Nr 6/2013, Wróżka- Nr 11/2016

http://basiaturlinska.pl/

https://www.facebook.com/sciezkiduszy/


Zapraszamy na spotkania w Warszawie:

Część 1 w dniach 10 - 11 luty 2018 r.
Część 2 w dniach 10 - 11 marca 2018 r.

sobota godz. 10.00 - 17.00
niedziela godz. 10.00 - 16.00

INWESTYCJA: Koszt każdego weekendowego (sobota + niedziela) spotkania to 350 zł.

ZAPISY:

mailowo: biuro.attraversiamo@gmail.com

(proszę o podanie numeru telefonu)

telefonicznie:

735 625 340
788 485 958

Marzena Wasilewska
Attraversiamo. Centrum Rozwoju Umysłu i Ciała.

mBank S.A. 88 1140 2004 0000 3202 7567 2487

DO ZOBACZENIA :)

https://attraversiamo-centrum-rozwoju.blogspot.com/

  • Warsztaty Integracji Duchowej.

Kontakt:
735625340 biuro.attraversiamo@gmail.com
Miejscowość: Warszawa
Strona internetowa: https://attraversiamo-centrum-rozwoju.blogspot.com/
Data dodania: 2018-01-09
Data wygaśnięcia: 2018-01-16
Ilosc wyświetleń: 234