Floating Facebook Widget

Wałbrzych Medyczna dokumentacja uzdrowień - wykład

Wałbrzych. Medyczny wykład informacyjny Bruno Groening
Zaproszenie
Na otwarty wykład informacyjny w Wałbrzychu

Uzdrowienia na drodze duchowej – medycznie udokumentowane.
O swoich doświadczeniach mówi lekarz.

Wykład ma miejsce w sobotę 12 maja o 15:00
Kawiarnia "Pod pretekstem"
ul. Rycerska 1
Wałbrzych

Prowadzący wykład lekarz przedstawi uzdrowienia, których z punktu widzenia medycyny konwencjonalnej nie można wyjaśnić. Uzdrowieni będą osobiście relacjonować w jaki sposób odzyskali zdrowie na drodze duchowej. Będą przedstawione prawa duchowej wiedzy o uzdrowieniu. Słuchacze będą mogli odczuwalnie przeżyć na własnym ciele uzdrawiającą siłę.

Podstawą tego wykładu jest nauka Bruno Gröninga (1906-1959). Podczas jego obecności wydarzały się nadzwyczajne uzdrowienia; sparaliżowani mogli opuścić swoje wózki inwalidzkie, ślepi odzyskiwali znowu wzrok. Mówił on o istnieniu wyższej siły, która jest podstawą wszelkiego życia i może uzdrawiać. Bruno Gröning nazywał tą uniwersalną siłę, która jest dostępna dla wszystkich ludzi – „Heilstrom“ lub siłą Bożą. „Jedna z jego istotnych/fundamentalnych wypowiedzi brzmiała: „Nie ma chorób nieuleczalnych, Bóg jest największym lekarzem.“

Koło Przyjaciół Bruno Gröninga rozwija jego dzieło i jest obecne na wszystkich kontynentach. Tysiące ludzi poprzez regularne przyjmowanie Bożej siły zostało trwale uwolnionych z obciążeń duszy i ciała.  W tym są także choroby chroniczne czy uważane za nieuleczalne jak np. angina pectoris, osteoporoza, paraliże, depresje i wiele innych.
Zaistniałe uzdrowiena są w Medycznej Grupie Naukowej Koła Przyjaciół Bruno Gröninga, skrzętnie sprawdzanie w oparciu o wyniki badań niezależnych lekarzy – tak daleko jak tylko możliwe - dokumentowane. Lekarz prowadzący wykład jest członkiem tej grupy fachowej. W tych wykładach przekazują bezpłatnie swoje doświadczenia z kraju i zagranicy kolegom po fachu i wszystkim zainteresowanym, by tą wiedzą pomoc cierpiącym ludziom w potrzebie na całym świecie.

Serdecznie zapraszamy każdego zainteresowanego.

Wstęp wolny, wolne datki mile widziane.

Kontakt: Tel. + 48 668 521 379, e-mail: bgf.walbrzych@o2.pl
bruno-groening.org

  • Wałbrzych Medyczna dokumentacja uzdrowień - wykład

Kontakt:
668 521 379 bgf.dzierzoniow@o2.pl
Miejscowość: Wałbrzych (dolnośląskie)
Adres: Rycerska 1
Strona internetowa: www.bruno-groening.org
Data dodania: 2018-04-16
Data wygaśnięcia: 2019-04-16
Ilosc wyświetleń: 726
Wszystkie ogłoszenia użytkownika