Floating Facebook Widget

WAŁBRZYCH Bruno Groening wykład 23.11

Wykład informacyjny nt. pomocy i uzdrowień na drodze duchowej wg nauki Bruno Groeninga

Wałbrzych
23 listopada 17-18:30
Klub Seniora
ul. Kasztelańska 7

Podstawą tego wykładu jest nauka Bruno Groeninga, który dostał się na łamy opinii publicznej jako człowiek dokonujący wielkich uzdrowień na drodze duchowej. Mówił on o istnieniu wyższej siły, która jest podstawą wszelkiego życia i może uzdrawiać. Bruno Groening nazywał tą uniwersalną siłę, która jest dostępna dla wszystkich ludzi – "Heilstrom" lub siłą Bożą. Jedna z jego fundamentalnych wypowiedzi brzmiała: "Nie ma chorób nieuleczalnych, Bóg jest największym lekarzem".

W trakcie wykładu zainteresowani usłyszą relacje z uzdrowień i pomocy oraz poznają jak przyjmować bożą siłę i wykorzystać ją w swym codziennym życiu. Poprzez regularne przyjmowanie Heilstromu można zostać uzdrowionym ze wszelkich uzależnień, chorób fizycznych i psychicznych, nawet tych uznanych przez akademicką medycynę za nieuleczalne.
Wszystkie uzdrowienia są ze strony medycznej skrupulatnie sprawdzane i dokumentowane.

Ponadto na wykładzie przedstawiona zostanie osoba Bruno Groeninga i jego nauka, Koło Przyjaciół Bruno Groeninga, które kontynuuje jego dzieło oraz Medyczna Grupa Naukowa działająca w jego ramach.

Nauka Bruno Groeninga jest ponad religiami. Ta siła nie zna podziału na katolików i ewangelików, nie robi różnicy pomiędzy chrześcijaninem, żydem, muzułmaninem czy buddystą. Liczy się tylko serce człowieka i jego dobra wola. Chodzi tutaj o człowieka a nie religię.

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby!
WSTĘP WOLNY! (DOBROWOLNE datki mile widziane)

Organizator: Koło Naturalnej Pomocy Życiu

bruno-groening.org
+48 668 521 379

  • WAŁBRZYCH Bruno Groening wykład 23.11

Kontakt:
668521379 bgf.walbrzych@o2.pl
Miejscowość: Wałbrzych (dolnośląskie)
Adres: Kasztelańska 7
Strona internetowa: www.bruno-groening.org
Data dodania: 2019-11-08
Data wygaśnięcia: 2020-11-07
Ilosc wyświetleń: 227
Wszystkie ogłoszenia użytkownika