Floating Facebook Widget
URODZIŁAM SIĘ, ABY BYĆ SZCZĘŚLIWA

Świat zwariował, dzieję się coraz więcej, jest coraz gęściej od teorii, nauk, technik, zagrożeń, prawd – jak się w tym rozpoznać, wielu o to pyta.

JA WIEM JEDNO - URODZIŁAM SIĘ, ABY BYĆ SZCZĘŚLIWA, TO WSZYSTKO.

URODZIŁAM SIĘ nie po to, by głupkowato uśmiechać się, choć wewnątrz kipi złość, nie po to by padać na kolana jak ofiara przepraszając, że żyję, nie po to by krzyczeć do Boga czy ludzi, DLACZEGO MI TO ROBICIE, nie po to by walczyć, czy być w ciągłej gonitwie za MIEĆ, nie po to by ktoś mnie krzywdził, nie po to by przetrwać, nie po to by cierpieć, nie po to by tęsknić, czy uzależniać się od czegokolwiek ……

URODZIŁAM SIĘ BY BYĆ NAJSZCZĘŚLIWSZĄ ISTOTĄ POD SŁOŃCEM, wolną, radosną, kreatywną, piękną ENERGIĄ błyszczącą blaskiem ŚWIATŁA i MIŁOŚCI.

Aby tym się stać nie potrzebuję żadnej wiedzy, technik, żadnych mądrości, to TYLKO LUDZKI UMYSŁ.

Aby tym się stać POTRZEBUJĘ TYLKO SIEBIE, SIEBIE PRAWDZIWEJ, a więc tej wolnej od WZORCÓW TRZECIEGO WYMIARU.

JESTEM PIĘKNĄ, WOLNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ, reszta to program trzeciego wymiaru.

Cała praca, którą trzeba wykonać to uświadomienie sobie ograniczeń, starych programów i POZOSTAWIENIE ICH w tym świecie, niech służą tym, którzy jeszcze potrzebują ich, jako zapalnika do PRZEBUDZENIA.

URODZIŁAM SIĘ, ABY BYĆ SZCZĘŚLIWA i jestem.

JAM JEST – początek i koniec tego, kim jestem.

JAM JEST KREATOR mojego życia, bycia, istnienia.

W trzecim wymiarze rządzi umysł człowieczy bądź człowiecze serce, oba pełne lęku, obaw, separacji, bólu i cierpienia. Tu dominuje MIEĆ, POSIADAĆ - nie tylko mieć dobra materialne czy ludzi, lecz też lęki, ograniczenia, chaos myśli, cierpienie itd. MIEĆ, MIEĆ, MIEĆ, – bo takie jest człowiecze zrozumienie.
Mieć - wydaje się, że da szczęście, lecz nie tylko nie daje szczęścia, a pogłębia nieszczęście, bo MIEĆ powoduje dalsze lęki przez utratą.

W czwartym wymiarze jest BYĆ.

Nie musisz mieć nic i jesteś szczęśliwy, a paradoksalnie wówczas – masz.

Przejście w BYĆ możliwe jest, kiedy zostawimy za sobą stary świat ze starym programem.

Całe ludzkie widzenie oparte na MIEĆ trzeba zostawić, stać się NAGIM, CZYSTYM DZIEWICZYM , otwartym.

TRZEBA ODDAĆ w świadomości wszystko i nie chodzi o oddanie spraw materialnych czy utratę bliskich, lecz o UWOLNIENIE ze wszystkich śmieci swej ŚWIADOMOŚCI.

URODZIŁAM SIĘ, ABY BYĆ SZCZĘŚLIWĄ.

JA, CZYLI TWÓRCA ŻYCIA, KREATOR, CZYTA ŚWIADOMOŚĆ ISTNIENIA.

Zrzuciłam płaszcz niewiedzy, zrzuciłam kłam rozumu, rozpuściłam lęki serca, STAŁAM SIĘ NICOŚCIĄ, a jednak i WSZYSTKOŚCIĄ.

Wbrew pozorom zrzucenie wszystkiego nie powoduje straty, pustki, LECZ PEŁNIĘ.

To piękne doświadczenie – ODDAĆ, ABY ZYSKAĆ.

ODDAĆ ZŁUDZENIE, ABY ZYSKAĆ PEŁNIĘ PRAWDY i KOCHAĆ, CZCIĆ, WIELBIĆ, w ciągłym tańcu życia SIEBIE, CIEBIE, WSZYSTKO WE MNIE i W KAŻDYM Z WAS – początek i koniec, alfa i omega, życie.

Zewnętrzności nie ma, jest ona tylko chwilką złudnego programu, dzięki któremu wzrastamy, aby w końcu odnaleźć SIEBIE – ISTNIENIE WIECZNEJ RADOŚCI I PRAWDY.

KOCHAĆ, WIELBIĆ, CZCIĆ – jestem świątynią światła, boskością, czystością, prawdą, nie ma nic więcej, reszta to tylko program.

I tak samo każdy z WAS, KOCHANE ISTNIENIA.

Wielbić życie – święcić każdą chwilkę – TO PRAWDZIWA RADOŚĆ.

Nie trzeba żadnych prawd, mądrości, kierunków, programów – jest tylko CISZA BYĆ, CISZA POTĘGI ISTNIENIA WSZECHŚWIATA - w każdym z nas.

To tu, wewnątrz, rodzą się galaktyki, wszechświaty, ŻYCIE, ale dotknąć tego może tylko ten, kto zrzuci płaszcz niewiedzy, czyli stary program trzeciego wymiaru.

ZRZUCIĆ STARY PROGRAM, STAĆ SIĘ JEDNOŚCIĄ kobiety i mężczyzny w sobie, czyli połączyć serce i rozum, STAĆ SIĘ JEDNOŚCIĄ DUCHA I MATERII, połączyć to, co duchowe z tym, co materialne / to przecież to samo/, STAĆ SIĘ JEDNOŚCIĄ TRZECH JAŹNI, oddać się prowadzeniu swego DUCHA i stać się NIM.
TO JAK NARODZINY WSZECHŚWIATA, to dotarcie do ŹRÓDŁA wewnątrz nas,
To zakończenie podróży, w którą kiedyś wyszliśmy, TO BYĆ.

URODZIŁAM SIĘ I JESTEM, SZCZEŚLIWA.

I tego Wam Kochani życzę.

Z całego mojego, naszego SERCA – cały ocean MIŁOŚCI dla WAS.
Elen Elija www.epokaserca.pl