Floating Facebook Widget

Układ energetyczny, czakry - wykład praktyczny

Czym są czakry - centra energetyczne? Jak może je inaczej nazwać?

Jaką wiedzę i mądrość mogę z nich na czerpać na co dzień?

Co to znaczy mieć zablokowany przepływ energii?

Co to znaczy mieć spadek energetyczny?

Co zrobić kiedy masz za dużo energii?

Co się dzieje z nami kiedy przejmujemy energię innych osób?

Jak utrzymywać energię?

Zapraszam na wykład praktyczny o układzie energetycznym 13 listopada w godzinach 18:00 - 21:00 do CUD GROCHÓW - Studio Rozwoju i Edukacji przy Osowskiej 84a w Warszawie.

ZAPISY:
- kudlacztomasz@gmail.com
- fb: Tomasz Kudłacz - holistyczny rozwój
- tel. 535 141 577 (proszę o SMS, w treści, imię i nazwisko, mail)

INWESTYCJA: 40 zł/os. Płatność gotówką na miejscu lub wcześniejszym przelewem. Jeżeli inwestycja jest blokadą w uczestniczeniu odezwij się do mnie. Istnieje wiele dróg wymiany energetycznej.

Numer konta:
Sahel Tomasz Kudłacz
77 1140 2004 0000 3002 7919 1167

(w tytule: wykład, imię i nazwisko, inwestycja)

*W przypadku rezygnacji nie dokonuję zwrotu wpłaty. Uczestnictwo można przepisać na inną osobę.

Wykład jest przeznaczony dla osób, które w ogóle nie wiedzą czym jest układ energetyczny, jak też dla tych którzy chcą usystematyzować wiedzę. Często mówi się o układzie energetycznym w kontekście centrów energetycznych - czakr (z sanskrytu - koło, okrąg) w rozumieniu wschodnim. Na całym świecie w różnych kulturach jest bardzo dużo odniesień do tych centrów energetycznych - tej tajemnej siły, mądrości, m.in. Jaskinie Mocy, Królestwa, African Powers, Sakramenty Święte, Sefiry i wiele innych.

Czego się dowiesz i doświadczysz?

✔ Na wykładzie poruszę informacje dotyczące 7 głównych czakr w różnych aspektach, przede wszystkim praktycznym, codziennym. Centra energetyczne można rozpatrywać pod kątem lekcji, doświadczeń życiowych. Składają się na nie: świat fizyczny, seksualność, praca i pragnienia fizyczne, ego, osobowość, samoocena, miłość, wybaczanie, współodczuwanie (ang. compassion), wolna wola, wyrażanie siebie, umysł, intuicja, świat duchowy.

✔ Jak układ energetyczny jest połączony z moim ciałem fizycznym, emocjami, uczuciami i myślami? Będę odwoływał się do różnych nurtów, koncepcji, kultur, jak i swojej własnej praktyki wspomagania ludzi w ich procesie samoakceptacji i samouzdrawiania czy to w pracy indywidualnej czy grupowej praktyce ucieleśnienia i medytacji w ruchu - Duchowości Tańca.

✔ Wykład ma charakter praktyczny tzn. oprócz wiedzy merytorycznej, będziesz mógł, mogła odczuć fizyczne i energetyczne poruszanie się Twoich centrów w ciele.

Zapraszam by wziąć ze sobą wodę i niekrępujący ruchów, dający swobodę w ciele ubiór. Będziemy boso na podłodze (maty, kocyki, poduszki) czy krzesłach, w zależności czego będziesz potrzebować.

Prowadzący: Tomasz Kudłacz - holistyczny rozwój

Tomasz SAheal Kudłacz – tancerz życia, uzdrowiciel, pedagog, andragog, trener rozwoju osobistego i duchowego. Zajmuję się holistycznym wsparciem człowieka w jego procesie zmiany, czyli akceptacji, bowiem tym co zmienia, jest przyjęcie i akceptacja tego, co po prostu jest. Czerpię z inteligencji somatycznej ciała, terapeutycznych właściwości ruchu i tańca, potęgi umysłu, przestrzeni serca – miejsca świadomości Istoty, którą Jesteś i stanu koherentnego między sercem a mózgiem oraz praktyk szamańskich.

Zapraszam serdecznie,
z Miłością,

Tomasz SAheal

  • Układ energetyczny, czakry - wykład praktyczny

Kontakt:
535141577 kudlacztomasz@gmail.com
Miejscowość: Warszawa
Adres: Osowska 84a
Strona internetowa: www.facebook.com/tomaszkudlacz
Data dodania: 2019-11-08
Data wygaśnięcia: 2019-11-15
Ilosc wyświetleń: 80
Wszystkie ogłoszenia użytkownika