Floating Facebook Widget

Trening uczuciowo-emocjonalno-duchowy (10/11.2019)

Trening uczuciowo- emocjonalno - duchowy.
Praca z energią uczuciowo - emocjonalną. Nauka bezpiecznego wyrażania uczuć tak, aby nie powstawały emocje. Rozwiązywanie negatywnych - emocjonalnych łączności z innymi ludźmi.

Jak mówił Adam Mickiewicz:

„Szatan w ciemności łowi, jest to nocne zwierzę,
Chroń się przed nim w światło, tam cię nie dostrzeże”

Zapraszamy Cię do wprowadzenia swoich emocji w światło świadomości...

Człowiek doświadcza wielu uczuć i emocji, są nimi np. smutek, lęk, złość itp. Każda z nich jest wartościowym sygnałem niezaspokojenia naszych potrzeb.
Towarzyszą nam one od narodzin, aż do ostatnich chwil życia. Radujemy się, płaczemy ze szczęścia, wpadamy w gniew, rozpacz, żal, euforię, denerwujemy się i naiwnie oczekujemy czegoś od sytuacji, bliskich, rodziny, rządu czy współpracowników.

Czy potrafisz wykorzystać moc uczuć dla własnego rozwoju osobistego i duchowego?
Te wartościowe, choć nie zawsze łatwe przeżycia dane nam są, abyśmy wewnętrznie wzrastali i rozwijali się duchowo.

Często po tym jak emocje już opadną dochodzimy do wniosku, że nie było warto tak się mocno emocjonować i tracić siły, gdyż i tak niewiele mogliśmy zmienić. Ale co zrobić, gdy już zostały wypowiedziane trudne i przykre słowa? Co w sytuacji kiedy pojawiło się zranienie? Czy da się je jakoś naprawić?
Tak, istnieją sposoby aby je uzdrowić.

Często zastanawiamy się dlaczego popularne metody wybaczania innymi ludziom są tak nieskuteczne? Przecież tyle razy godziliśmy się z drugą osobą, a po jakimś czasie ta sama sytuacja powracała do nas ponownie (nierzadko większa i mocniejsza). Dlaczego?

Związane jest to z nieumiejętnością prawidłowego wyrażania swoich uczuć, co w konsekwencji skutkuje powstawaniem emocji, które kierujemy w stronę innych ludzi - to poprzez energię zawartą w emocjach wiążemy się niewidzialnymi nićmi z innymi osobami. Dopóki nie zrozumiemy jak ważne dla naszego życia i zdrowia jest prawidłowe wyrażanie swoich uczuć, tak długo będą spotykały nas powtarzające się historie i choroby.

Podczas treningu nauczysz się:
- czym są uczucia i emocje z punktu widzenia duchowych nauk Wschodu? Do czego nam służą?
- jaka jest różnica pomiędzy uczuciami i emocjami?
- dlaczego warto wyrażać swoje uczucia i nie doprowadzać do pojawiania się emocji (negatywnych skutków niewyrażenia uczuć w odpowiedni sposób)?
- jak w bezpieczny i zdrowy sposób wyrażać swoje uczucia (nawet te trudne, ciężkie i niewygodne), tak aby nie niszczyć swojego ciała poprzez wyrzucanie emocji?
- jak wciągać w siebie z powrotem energię, którą wyrzuciliśmy podczas emocjonowania się?
- jaką moc mają emocje i jak pracować z energią emocjonalną?
- jak rozpoznawać własne uczucia?
- jak rozpoznawać swoje i czyjeś emocje oraz ich przyczyny?
- co robić, aby emocje nie przejęły nad nami władzy i nie kierowały naszym życiem?
- jak mówić wprost o trudnych sprawach, stawiać granice, konstruktywnie rozwiązywać konflikty i być asertywnym?
- jak przestać tracić swoją energię?

Podczas treningu:
- nauczysz się w bezpieczny i zdrowy sposób wyrażać swoje uczucia, tak aby nie pojawiały się w Tobie negatywne emocje
- nauczysz się wybaczać, przepraszać i godzić się z innymi ludźmi
- dostaniesz szansę, aby spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy i raz na zawsze zmienić jego jakość (zrozumiesz, iż niektóre negatywne doświadczenia, które pojawiają się ponownie w Twoim życiu, są wynikiem niewyrażonych przez Ciebie w odpowiedni sposób którychś z uczuć)
- przyjrzysz się sobie, swoim potrzebom, uczuciom, emocjom i przekonaniom
- doświadczysz indywidualności w nie oceniającym otoczeniu

Na warsztacie będą przedstawiane konkretne techniki i ćwiczenia wykorzystywane w pracy z uczuciami i emocjami, które będziesz mogła/mógł wykorzystywać w swoim codziennym życiu.

Podczas treningu nie jest wymagana specjalna sprawność fizyczna. Ćwiczenia będą dostępne dla każdego, w każdym wieku oraz stanie zdrowia.

Na zajęcia prosimy przyjść w wygodnym ubraniu (np. szerokiej spódnicy, luźnym dresie) najlepiej z tkanin naturalnych. Warto zabrać z sobą klapki lub kapcie. Z pewnością przyda się również notatnik i długopis.

Ważne jest abyście wiedzieli, iż w trakcie warsztatów poruszane tematy mogą nieznacznie różnić się od tych opisanych w wydarzeniu. Spowodowane może być to aktualnymi potrzebami uczestników warsztatu.

Informacje organizacyjne:

data warsztatów: 10/11.09.2019r. (wt,śr)
zajęcia rozpoczynamy we wtorek o godz. 17:00 i kończymy o 21.00 w środę zajęcia zaczynamy o godz.17.00 i kończyny godz.21.00

miejsce: Studio Jogi YAM, Kochanowskiego 4, Poznań

Koszt uczestnictwa:
cena podstawowa: 450,00zł
cena przy zapisie do 11.08.2019r. i wpłacie do 13.08.2019r.- 350,00zł

Miejsce na trening gwarantuje wpłacenie na konto wpisowego: 150,00zł (szczegółowe informacje zostaną podane w mailu potwierdzającym zapis na warsztaty).

Przewidujemy dodatkowe zniżki za udział w kilku warsztatach Luczisa (zapłacicie 100zł mniej za udział w każdych kolejnych zajęciach).

Noclegi:
Istnieje możliwość noclegu w Studio Jogi YAM, cena za noc: 25,00zł
zapisy poprzez SMS - Joanna, 797 130 616
treść SMS (nocleg + data + imię i nazwisko)

Zapisy: https://forms.gle/bkPSbC9ECkNj7y5r6
informacje: luchis.warsztaty@gmail.com

Ar Luczis Pustota:
Urodził się w Ułan-Ude w Buriacji, niedaleko centrum buddyzmu tybetańskiego. Ukończył założoną przez swojego, rosyjskiego mistrza guru Ar Santem Moskiewską Akademię Jogi, na której również był wykładowcą. Oprócz tego brał udział w fakultecie praktycznej psychologii, psychoterapii oraz socjoterapii w Moskwie i posiada dyplom psychologa - terapeuty.

Naucza TAO miłości, Tantry Jogi, Starosłowiańskich Nauk o Miłości oraz Duchowych Praw Natury. Posiada zdolności widzenia rzeczywistości duchowej, która otacza i przenika świat fizyczny. Pomaga innym pojąć, zaakceptować a potem zmienić swoje losy tak, by mogli wypełnić misję, z którą przyszli na Ziemię. Wspiera ludzi w procesie ponownego połączenia się z Energią Miłości i odnajdywania szczęście w Miłości Życia.

Jest człowiekiem bardzo wszechstronnym: pisze (książki, bajki, poezję), rysuje, prowadzi warsztaty i wykłady oraz organizuje duchowe wyprawy do miejsc mocy np. na Syberii, w Tybecie, Egipcie czy Nepalu. Oprócz tego jest inicjatorem powstania Festiwalu Miłość Życia, na którym wraz z innymi wykładowcami bezinteresownie dzieli się z ludźmi swoimi doświadczeniami związanymi z miłością.

Prowadzi zajęcia w wielu krajach świata np. Rosji, Polsce, Kazachstanie, Anglii czy USA.

Liczne zaproszenia z Polski oraz fascynacja kulturą Słowian sprawiły, iż Luczis nauczył się języka polskiego, co w konsekwencji pomaga mu wykładać wiedzę w naszym rodzimym języku. Jego charyzma, przenikliwość i charakterystyczne słowiańskie poczucie humoru sprawiają, że prowadzone przez niego warsztaty są źródłem głębokich przemian dla wszystkich, którzy są szczerze poszukujący na ścieżce rozwoju duchowego.

  • Trening uczuciowo-emocjonalno-duchowy (10/11.2019)
  • Trening uczuciowo-emocjonalno-duchowy (10/11.2019)
  • Trening uczuciowo-emocjonalno-duchowy (10/11.2019)

Kontakt:
luchis.warsztaty@gmail.com
Miejscowość: Poznań (wielkopolskie)
Adres: Studio Jogi YAM Kochanowskiego 4, 60-844 Poznań
Strona internetowa: http://loveoflife.pl/pl/trening-uczuciowo-emocjonalno-duchowy-praca-z-emocjami-i-uczuciami-nauka-zdrowego-wyrazania-swoich
Data dodania: 2019-07-10
Data wygaśnięcia: 2019-10-08
Ilosc wyświetleń: 156
Wszystkie ogłoszenia użytkownika