Floating Facebook Widget

Terapie energetyczne, duchowe - oczyszczanie

Podczas naszego życia dzieje się bardzo wiele rzeczy. Podejmujemy (lub nie) pewne działania pozostawiające ślad w naszej duszy, przeżywamy rozstania, spotykamy określone osoby, czytamy określone książki, artykuły, ogłoszenia :).
To wszystko nieustannie wpływa na naszą harmonię i równowagę w życiu.

W uproszczeniu:
Kumulują się liczne energie (niestety częściej negatywne niż pozytywne), te negatywne lubią przyczepiać się do naszej duszy, aury i nie przepracowane, nie oczyszczone, podążają za nami i za naszymi wcieleniami.
Wówczas możemy odczuwać zmęczenie, rozdrażnienie, zrezygnowanie, stres.
W naszych relacjach pojawiają się kłótnie, zazdrość, trwamy w toksycznych związkach - nie możemy się uwolnić z błędnego koła i ciągle żyjemy przeszłością.
Wydaje nam się, że wisi nad nami jakieś fatum, klątwa, nic nam nie wychodzi, prześladuje nas pech.
Szybko się denerwujemy, nie jesteśmy zadowoleni z naszej pracy, drażni nas szef, nie możemy dogadać się z pracownikami, mamy kiepskie relacje z dziećmi, rodzicami, partnerami itp.
To są typowe zakłócenia Twojego pola energetycznego i często sięgają bardzo daleko – poczynając od okresu przed narodzinami do poprzednich wcieleń.
Niektóre lęki, obawy czy traumy „dziedziczymy” po swoich przodkach a nawet po swoich poprzednich wcieleniach.

Czasem ciężko nam odkryć co dzieje się aktualnie w naszym życiu a co dopiero w poprzednich wcieleniach - zwyczajnie nie masz szansy, by samodzielnie bez odpowiedniej wiedzy, zdolności i przygotowania odkryć źródło Twoich problemów.

Jednocześnie wszyscy szukamy szczęścia, spełnienia i zasługujemy na nie. Przypominasz sobie z pewnością czas kiedy wszystko było proste i radosne (np. w dzieciństwie).
Dlaczego nie miałoby znów się takie stać?

Dlatego oferuję Ci usługi oczyszczania energetycznego.
W swojej pracy kontaktuję się z moimi i Twoimi Opiekunami, Przewodnikami, Twoim wyższym Ja, Aniołami Stróżami - jakkolwiek Ich nazwiesz będzie dobrze :) oraz posługuję się m.in. wahadełkiem.
Pracuję głównie z osobami ale oczyszczam także lokale i zwierzęta (na spotkanie można przynieść zdjęcie osoby, lokalu, zwierzęcia).

A więc, jeśli :
- wszystko Cię przerasta
- dręczą Cię wyrzuty sumienia
- przeżyłeś traumatyczne zdarzenie
- nosisz w sercu żal do jakiejś osoby
- dobrobyt kojarzy Ci się z czymś złym
- boisz się zmian w życiu
- masz złe relacje z bliskimi
- brakuje Ci chęci życia
- czujesz się przytłoczony lub zagubiony

Co odczujesz po takiej sesji?
To tak, jakbyś kiedyś nagle stał się niewidomy.
Niby pamiętasz nadal kolor trawy, kwiatów ale już tego nie widzisz, "nie czujesz" - tęsknisz za tym, jest Ci zimno, ciemno, smutno
- ale nagle odzyskujesz wzrok i nadal możesz cieszyć się widokami, kolorami i pięknem świata, czuć je całym sobą, kochać, jednoczyć się z nim.

W takiej chwili Twój organizm i psychika bardzo szybko odzyskuje równowagę.
Zamiast chaosu zaczynasz odczuwać wewnętrzny spokój i wyciszenie.
Zaczynasz żyć w zgodzie ze sobą i łatwiej jest Ci budować dobre, zdrowe relacje z otoczeniem.

Oczyszczanie energetyczne może wymagać kilku zabiegów ale równie dobrze możesz w dowolnym momencie stwierdzić, że jest Ci już dobrze, tak jak jest - zawsze masz wybór.
Dlatego decyzja zawsze zależy od Ciebie - nie jestem w stanie powiedzieć ile sesji będziesz potrzebować - to Ty masz to poczuć i usłyszeć swoją intuicję - w końcu przecież po to do mnie przyszedłeś aby również odblokować komunikację ze swoją Jaźnią.

Pracuję w Lublinie ale wykonuję także sesje na odległość.
Zapraszam do kontaktu i umówienia spotkania
trenerduszy@gmail.com

  • Terapie energetyczne, duchowe - oczyszczanie

Kontakt:
trenerduszy@gmail.com
Miejscowość: Lublin (lubelskie)
Data dodania: 2019-11-03
Data wygaśnięcia: 2019-12-03
Ilosc wyświetleń: 112