Floating Facebook Widget

terapia czaszkowo-krzyżowa - ostepatia kranialna

Zapraszamy na zabiegi osteopatii kranialno-sakralnej, czyli terapię czaszkowo-krzyżową.
Zapisy na wizyty prowadzi salon masażu "Masaże i Medycyna Naturalna" w Łodzi. Terapią czaszkowo-krzyżową zajmują się wszyscy nasi masażyści.

koszt wizyty zależny jest od potrzebnego pacjentowi czasu:  do godziny czasu cena 60zł, do 1,5 godziny 90zł


Czym jest terapia czaszkowo-krzyżowa?

Terapia czaszkowo-krzyżowa polega na bardzo delikatnej manipulacji i uciskaniu w obrębie czaszki, miednicy, przepony, klatki piersiowej i kości krzyżowej, w celu rozluźnienia struktur łączno-tkankowych, których napięcie może przysporzyć wiele kłopotów zdrowotnych. Jest terapią powięzi. Ponieważ układ powięzi zbudowany jest z tkanki łącznej, terapia czaszkowo - krzyżowa mobilizuje do lepszej pracy wszystkie organy w których ta tkanka się znajduje. Terapia poprawia krążenie w naczyniach, ukrwienie narządów i pracę układu nerwowego. Podstawy tej terapii oparte są na anatomii i fizjologii. W tej terapii wykorzystujemy trzy fizjologiczne rytmy naszego organizmu: rytm bicia serca(puls), rytm oddechowy i rytm kranialny (tętnienia płynu mózgowo-rdzeniowego). Jej holistyczne działanie na organizm wykorzystuje zdolności samoregulacji. Terapia czaszkowo-krzyżowa jest bardzo skuteczna, pomaga przy wielu problemach zdrowotnych.

Na co pomaga? Terapia czaszkowo - krzyżowa może pomóc w przypadku następujących problemów zdrowotnych:

1. Psychozy, autyzmu, kłopotów z koncentracją, zaburzeń osobowości, nadpobudliwości u dzieci i dorosłych, stresu, dysleksji, kłopotów w szkole.

2. Bólów i zawrotów głowy, migren, kłopotów ze wzrokiem i słuchem, nawracających zapaleń uszu u dzieci i dorosłych, zapalenia zatok, napieć i bólów w stawie skroniowo - żuchwowym, wybicia żuchwy, wady wymowy, zgrzytania zebami oraz wady zgryzu.

3. Bólów kręgosłupa i pleców, zapalenia korzonków, rwy kulszowej, skoliozy, bolesnego napięcia barków, wszystkich urazów powypadkowych, w tym powypadkowego urazu odgięciowego kręgosłupa i wielu innych.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:
terapia przeprowadzana jest na leżąco, w ubraniu (zalecamy luźny ubiór typu getry/dresy i podkoszulek, żeby nie krępować ruchów), sesja trwa około 1,5 godziny. Po sesji powinno się do 2 litrów czystej wody, nie zalecane jest prowadzenie samochodu od razu po sesji, należy się wstrzymać od spożywania alkoholu przynajmniej 3 dni po sesji. 
W razie konieczności powtórzenia zabiegu, czas odstępu pomiędzy sesjami powinien wynosić 10-14 dni.

w razie zainteresowania odpowiemy na wszelkie Wasze pytania

Pozdrawiamy
Masaże i Medycyna Naturalna - Łódź
https://www.facebook.com/masazmedycyna/
500 302 477
  • terapia czaszkowo-krzyżowa - ostepatia kranialna

Kontakt:
500 302 477 ksiegarenka_cud@wp.pl
Miejscowość: Łódź (łódzkie)
Adres: Limanowskiego 194/196
Strona internetowa: https://www.facebook.com/masazmedycyna/
Data dodania: 2018-11-28
Data wygaśnięcia: 2019-02-26
Ilosc wyświetleń: 207
Wszystkie ogłoszenia użytkownika