Floating Facebook Widget

Terapia Access Bars™ Warszawa, Piaseczno

Access bars,energetyczny proces,który oczyszcza myśli,relaksuje ciało,uspokaja umysł ???? Według Access Consciousness® sesja BARS uwalnia od kodów telepatycznych - myśli, emocji i programów przejętych świadomie bądź nieświadomie od rodziców, przodków, najbliższych osób i społeczeństwa. To stymulacja poprzez delikatne dotknięcie 32-punktów na głowie zawierających wszystkie myśli, idee, przekonania, emocje i rozważania, jakie zgromadziliśmy w jakimkolwiek wcieleniu. Bars może zmienić wszystko w Twojej rzeczywistości, kreując inną możliwość - pokazuje jak kreować inną możliwość! Zamiast tkwić w miejscu przyjmując to co już jest, jako jedyne co może nam się zdarzyć, pozwala wybrać przestrzeń bycia w pytaniu ‘Co teraz jest możliwe? Czego do tej pory nie odkryliśmy lub jeszcze nie wybraliśmy? Jak może być jeszcze lepiej?’
Podczas sesji zostaje spowolniona praca fal mózgowych, pozwalając na dostęp do twoich zdrowych wzorców behawioralnych i punktów widzenia. Zaczynasz być bardziej obecny w swoim życiu, a przeszłość przestaje dominować. Po kilku sesjach BARS wchodzi się w lekkość funkcjonowania, pewną powiększającą się przestrzeń, gdyż następuje znaczne uwolnienie od przytłaczających emocji i myśli, które nagromadziliśmy przez całe życie, a każda z sesji Bars pozwala pozbyć się od 5 do 10 tysięcy lat ograniczeń w różnych obszarach życia (zdrowia, pomyślności, radości, pieniędzy, seksualności, smutku i radości, starzenia). Punkty Bars odpowiadają różnym sferom życia, dotyczą pieniędzy, kontroli, kreatywności, uzdrawiania, komunikacji, ciała, seksualności, radości, wdzięczności, spokoju, świadomości.
Zmiany zachodzą na poziomie nieświadomym – nie ma potrzeby przepracowywania problemów.
Częstym efektem jest usunięcie lęków, bezsenności, wzrost poczucia własnej wartości, łatwość w podejmowaniu decyzji. Zaczynasz zauważać możliwości, których wcześniej nie dostrzegałeś, w Twoim życiu przestaje dominować przeszłość. Sesja Bars trwa zwykle 1-1,5 godziny i odbywa się w pozycji leżącej. Wiele osób odczuwa odprężenie i spokój, choć reakcje bywają różne. Każda sesja Bars jest inna, odbierana indywidualnie.
Z sesji Access Bars® może korzystać każdy, nie ma żadnych ograniczeń, ani przeciwskazań.
Sesja wykonywana dzieciom trwa około 45 minut. Jest polecana dzieciom zwłaszcza w przypadku stresu, bezsenności, ADHD i ADD, autyzmu, moczenia nocnego, słabych wyników w nauce, zaburzeń emocjonalnych i psychicznych. Zauważalne efekty po sesji :
-przypływ sił życiowych,
- wzrost poczucia własnej wartości i pewności siebie,
- poprawa percepcji, uczenia i zapamiętywania,
- wyraźne zmniejszenie gonitwy myśli i redukcję stresu,
- zmniejszenie poziomu lęków, złości, irytacji, wyczerpania
- większa łatwość dokonywania wyborów i zmian życiowych,
- wrażenie lekkości w głowie, umyśle,świadomości istnienia,
- uwolnienie od napięć, odzyskanie poczucia spokoju, radości, relaksu i witalności
- koniec zachowań powtarzalnych, tzw. ‘autopilota’, także w obszarze generowania chorób psychosomatycznych, co skutkuje wzrostem odporności immunologicznej
-lepszy sen
-wsparcie w odchudzaniu
-wsparcie w wielu chorobach takich jak depresja,obniżony nastrój,adhd,zespół aspergera,autyzm.
-wsparcie dla kobiet w okresie menopauzy i wiele innych.

Terapia manualna Access  Bars to proces nie wymagający werbalizowania swoich problemów.Twoja podświadomość sama decyduje co wymaga natychmiastowej transformacji.Rozpuszczają się blokady energetyczne bez koniecznosci zagłębiania się w ich przyczyny i niezliczonych sesji psychoterapii. Z każdą kolejną sesją czujemy się lepiej, koncentrujemy się na pozytywnych aspektach naszej rzeczywistości coraz bardziej i bardziej. Nasze uczucie spokoju wewnętrznego i zadowolenia coraz mniej jest uzależnione od warunków zewnętrznych.

Zapraszam
Marzena Plesnar

  • Terapia  Access  Bars™ Warszawa, Piaseczno
  • Terapia  Access  Bars™ Warszawa, Piaseczno
  • Terapia  Access  Bars™ Warszawa, Piaseczno

Kontakt:
511087707 marzena.p4@wp.pl
Miejscowość: Piaseczno (mazowieckie)
Strona internetowa: https://www.facebook.com/sesjeaccessbars
Data dodania: 2019-09-11
Data wygaśnięcia: 2020-03-09
Ilosc wyświetleń: 125
Wszystkie ogłoszenia użytkownika