Floating Facebook Widget

Tarot i karty klasyczne - doradztwo duchowe

Zapraszam do konsultacji i do skorzystania z pomocy moich kart.

Wystarczy, że wyślesz mi krótki opis aktualnej sytuacji, imię oraz oczywiście pytania jakie chcesz zadać. Otrzymasz zwrotnego maila z informacja o terminie otrzymania odpowiedzi oraz wycenę pytań. Wróżeniem i pomaganiem przy udziale kart Tarota zajmuję się 12 lat. Wykorzystuję do tego zdobyte doświadczenie, a także wiedzę psychologiczną. Jestem samoukiem, wypracowałam własny warsztat, który pomaga mi całościowo spojrzeć na problemy z jakimi przychodzą do mnie ludzie.

Pracuję z kartami Tarota, kartami klasycznymi oraz Anielskimi. Oferuję również ciekawe rozkłady runiczne. Wszystkie odpowiedzi otrzymujesz mailowo. Są przeze mnie szczegółowo opracowane. Lubię dawać konkretne, wyczerpujące odpowiedzi, ponieważ wiem, że takie podejście jest najkorzystniejsze i budzi zaufanie. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie i staram się jak najdokładniej przedstawić obraz jaki mi się pojawił. Proces ten wymaga skupienia, spokoju oraz ponadprzeciętnej wrażliwości. Wiem, że zależy Ci na tym by uzyskać jak najlepszą podpowiedź co zrobić w danej sytuacji. Pamiętaj, że rzeczywistość zależy od Ciebie. To co się dzieje to Twoje wybory i ich skutki.

Gdy masz dylemat, nie wiesz jak postąpić wystarczy pytanie, abyś mógł poznać możliwe konsekwencje. Reszta należy do Ciebie. Jeśli wybierasz najlepiej jak potrafisz to w Twoim życiu będzie więcej szczęścia niż cierpienia. Odpowiedzi udzielam tylko i wyłącznie poprzez email, wynika to z moich cech osobistych i predyspozycji. Spotkania bezpośrednie i telefony rozpraszają mnie, co sprawia, że porady Tarota nie są tak dokładne. Moja praca wymaga skupienia i samotności, wtedy pracuję o wiele efektywniej i skuteczniej. Głównym celem Tarota jest dostarczenie Ci pozytywnego wparcia, pomoc w zauważeniu, że wiele rzeczy zależy od Ciebie i Twojej decyzji. Ludzie często nie zdają sobie sprawy z własnej mocy i z własnych możliwości. Tarot może w tym pomóc.

Ceny są przystępne, możemy się dogadać. Zapraszam do kontaktu e-mail. 
  • Tarot i karty klasyczne - doradztwo duchowe

Kontakt:
wrozka.auriana@gmail.com
Miejscowość: Lublin
Data dodania: 2019-11-07
Data wygaśnięcia: 2019-12-07
Ilosc wyświetleń: 117