Floating Facebook Widget

Targi Art of Healing

Art Of Healing to celebracja harmonii, źródło inspiracji, rzetelnej wiedzy i głębokiego relaksu.

Unikatowa koncepcja łączy kilka form: targi z z ponad 100 wystawcami z naturalnymi i ekologicznymi kosmetykami, żywnością, odzieżą; suplementami, ziołami, urządzeniami medycyny XXI, Biorezonans, Biofeedback, SCIO, wydawnictwami i czasopismami dot. zdrowia i rozwoju, świadomości i psychologii.

W części targowej znajdzie się strefa healing: konsultacji i zabiegów, w której poznasz działanie wielu urządzeń terapeutycznych na własnej skórze np. Bemer, sprezentujesz sobie masaż, czy porozmawiasz ze specjalistami medycyny chińskiej, zielarzami, psychodietetykami.

Przestrzeń targowa to także strefa reklaksu, zachęcająca do siebie zapachami zdrowego jedzenia i aromatycznej kawy. Wypoczniesz tutaj w wygodnych pufach, a wieczorem posłuchasz klimatycznego koncertu.

Część konferencyjna i warsztatowa, to ponad 30 godzin wykładów i warsztatów z mentorami, terapeutami, naturopatami o ogólnopolskiej sławie. Tematami są m.in. psychologia, pogłębianie świadomości, zdrowie, enteogeny, zero waste, joga, medytacja.

Teren plenerowy to miejsce, które zdradza różnorodność tego, co w środku. Znajdziesz tu wyselekcjonowanych wystawców oraz gastronomię z miejscami do relaksu. Wstęp do tej przestrzeni jest bezpłatny.

Termin: 12-13 września 2020 r.

Zapraszamy.

  • Targi Art of Healing

Kontakt:
info@ezo-ogloszenia.pl
Miejscowość: Warszawa (mazowieckie)
Strona internetowa: http://healing.com.pl/
Data dodania: 2019-07-17
Data wygaśnięcia: 2020-07-17
Ilosc wyświetleń: 775
Wszystkie ogłoszenia użytkownika