Floating Facebook Widget

Tantra - wewnętrzne mistrzostwo

Wewnątrz każdej Kobiety jest potężny Mężczyzna a w każdym Mężczyźnie jest delikatna Kobieta. Tantra pokazuje Ci drogę jak stać się Zintegrowanym Człowiekiem poprzez udoskonalanie wewnętrznego tańca energii męskiej i kobiecej w Tobie. Dopiero kiedy udoskonalisz ten taniec możesz mieć dojrzałe relacje z innymi i z życiem.

 OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE 
www.tuiteraz.eu  

zapraszają 5 – 11sierpnia 2019 na warsztat  

Tantra - wewnętrzne mistrzostwo
7 dni przebudzenia do nowego życia  

Zaawansowany warsztat dla kobiet i mężczyzn  Prowadzą: Prem Santoshi i Shachar Caspi

Ten warsztat jest zaproszeniem, żeby zagłębić się w swojej esencji jako Kobieta i jako Mężczyzna i odkryć swoje wnętrze, odkryć Siebie.  

Dwoje wybitnych międzynarodowych nauczycieli Tantry zaprasza Cię na bardzo transformującą podróż w głąb Siebie, niezależnie czy weźmiesz w niej udział sam/sama czy
z partnerem/partnerką.  

Praktyki:  
 • Tantryczne Rytuały i Medytacje
 • Podróże szamańskie
 • Świadomość emocjonalna
 • Praca z energią i oddechem
 • Świadomy dotyk / masaż
 • Dzielenie w kręgu
 • Zabawa / Celebracja
  Jest to warsztat zaawansowany, przeznaczony dla osób, które kroczą już ścieżką Tantry!  

ZAPRASZAMY ZARÓWNO SINGLI JAK I PARY!    

PROWADZĄCY:  

Santoshi Amor

Santoshi jest międzynarodową nauczycielką Tantry, ucieleśnia istotę tantry od 20 lat. Jej obecność, pasja i spontaniczność zachęcają uczestników do odkrywania ukrytych aspektów siebie. Porzuciła karieręarchitekta podążając za wołaniem serca i na 12 lat zamieszkała we wspólnocie OSHO w Indiach, gdzie została nauczycielką Tantry i medytacji. Później wycofała się w świat ciszy i odosobnienia w Himalajach przez ponad rok poznając praktyki tantry Tybetańskiej.

Intymność i miłość są dla niej źródłem inspiracji. Doświadczyła wiele różnych relacjipoznając głębięsztuki świadomej miłości i świadomej seksualności.

Obecnie rezyduje na Ibizie, gdzie gromadzi osoby z całego świata pragnące doświadczać Tantry. Prowadzi warsztaty Tantra dla kobiet, par i singli w różnych krajach.

Jej pasją jest wspieranie kobiet w rozwijaniu ich najwyższego potencjału.

www.tantrawoman.comwww.ibizagoddess.comwww.ibizatantrafestival.com  

Shachar Caspi

Nauczyciel medytacji i świętej seksualności, Daka i przewodnik poszukiwań ezoterycznych i wewnętrznego odosobnienia. Szkolił się w wielu krajach świata w szkołach ISTA (International Schools of Temple Arts – Międzynarodowych Szkołach Sztuk Świątynnych). Założył organizację „Less isMore” (Mniej znaczy więcej), która szkoli firmy i organizacje jak usprawnić procesy myślowe, zwiększać koncentrację i wydajność. Shachar uczy także na kursie Rocznej Psychoterapii Integratywnej w Tel Avivie.

Po siedmiu latach pracy jako dowódca jednostki w izraelskiej Air Force Commando Unit, Shachar stworzył sieć sprzedaży kawy i kawiarni  na Bałkanach. Zdawszy sobie sprawę, że nie znalazł odpowiedzi, których szukał, udał się w podróż, aby odkryć, kim naprawdę jest. W 2010 roku pojechał do Gwatemali, gdzie 2 lata studiował w „The Piramid Del Ka” – egipskiej tajemnej szkole, specjalizującej się w świadomym śnieniu, medytacji i studiach Kabały. Podczas tego poszukiwania, doświadczył długich okresów izolacji i podjął intensywne, 40- i 90-dniowe odosobnienia w milczeniu, podczas których odkrył znaczenie bezpośredniego podłączenia z siłą życiową i wewnętrznym głosem.

Shachar zaprasza do rozszerzania swojej świadomości i wejścia na prawdziwą ścieżkę serca, która istnieje w każdym z nas. Doświadcz, jak połączyć swoją Kundalini (energię seksualną)
z kosmosem (obecnością) w przestrzeni swojego serca. www.shacharcaspi.com    

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!  

TERMIN:                 
5 - 11 sierpnia 2019(poniedziałek– niedziela)  

ROZPOCZĘCIE:    
5 sierpnia godz. 18 (kolacją w poniedziałek)  

ZAKOŃCZENIE:   
11 sierpnia godz. 14 (obiadem w niedzielę)  

CENA WARSZTATU:  
1980 zł+ koszt pobytu i wyżywienia Oferujemy10 miejsc dla osób z zagranicy! Cena dla osób z zagranicy: 2500zł + koszty pobytu i wyżywienia  

CENA POBYTU:   
wyżywienie 75 zł  dziennie (3 posiłki wegetariańskie) Noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc; ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe(nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani  noclegów)  

KONTAKT:            
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu biuro:     662759576 Jacek Towalski       602219382 Maja Wołosiewicz-Towalska    606994366  

MIEJSCE:               
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego  „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu  

ZAPISY: 
 • Konieczna jest rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
 • Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o dwie wpłaty w ciągu tygodnia od zgłoszenia (zadatku za warsztat i zaliczki za pobyt, na dwa oddzielne konta).
 • Brak wpłaty zadatku i zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt. Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestniczek!
 • Wpłata zaliczki za pobyt jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
 • Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł  prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  5-11.VIII.2019”.
  Tu i Teraz Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 BANK PKO BP   Dla przelewów zagranicznych: BIC (Swift): BPKOPLPW IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410  
 • 6.    Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 • 7.    Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
 • 8.    Zadatek bezzwrotny za warsztat w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Begoña Amor Cazorla z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem:  „Tara Zaawansowana II 5-11.VIII.2019”.
  Begoña Amor Cazorla Numer konta:68 2490 0005 0000 4000 7257 6060 ALIOR BANK   Dla przelewów zagranicznych: BIC (Swift): ALBPPLPWXXX IBAN: PL68 2490 0005 0000 4000 7257 6060

 • Tantra - wewnętrzne mistrzostwo

Kontakt:
marta.kamionka@tuiteraz.eu
Miejscowość:
Strona internetowa: http://tuiteraz.eu
Data dodania: 2018-11-29
Data wygaśnięcia: 2019-11-29
Ilosc wyświetleń: 368
Wszystkie ogłoszenia użytkownika