Floating Facebook Widget

Tantra i Szamanizm. Szamańsko Tantryczne Połączeni

Tantra i Szamanizm. Szamańsko Tantryczne Połączenie. Poziom II: Intensywne praktykowanie Pierwotnego Szamanizmu i Tantryzmu. Połączenie z elementami (Ziemia, Woda, Ogień, Powietrze, Eter), Kosmogonia, Tengeryzm, Tantra Kriya Joga, (Nowe Kawkowo)

Starodawne Rytuały Drawidów, Olmeków, Majów, Azteków i Ludów Syberii.

Temazcal - Szałas Potów.

Wybierz się w podróż do swojego ŹRÓDŁA i połącz się z Supra-Naturą!!!

Zapraszamy na drugi moduł, 3 stopniowego niezwykle intensywnego i transformującego treningu szamańsko – tantrycznego. Każdy moduł jest niezależną zamkniętą całością i można brać udział w dowolnie wybranej części. Łączy akademicką wiedzę, praktyczne doświadczenie i starodawne praktyki. Rytuały obejmują tradycje plemienne: Olmeków, Azteków, Balijczyków, Drawidów, ludów z Syberii, Filipińczyków i Majów.

Trening otwarty jest dla wszystkich zainteresowanych, ale zwłaszcza polecany jest osobom, które miały już doświadczenie w obu dziedzinach - tantry i szamanizmu, a także dla osób które zawodowo pracują w tych obszarach i są terapeutami, seksuologami, tantrykami, uzdrowicielami lub masażystami.

Warsztaty Ananda Rudry w Polsce w 2020 roku:

6-10.V.2020 Tantra i Szamanizm. Szamańsko-Tantryczne połączenie. Poziom I – Pierwotny Szamanizm. Podstawowe praktyki szamańskie i tantryczne. Starodawne rytuały Drawidów, Olmeków, Majów i Azteków. Temazcal – Szałas potów.

6-12.VII.2020 Tantra i Szamanizm. Szamańsko-tantryczne połączenie. Poziom II – Intensywne praktykowanie Pierwotnego Szamanizmu i Tantryzmu. Połączenie z elementalami (ziemia, woda, ogień, powietrze, eter), Kosmogonia, Tengeryzm, Tantra Kriya Joga, Temazcal.

Zajęcia prowadzi znawca szamanizmu i tantryzmu Anand Rudra - założyciel szkoły True Tantra School, syn meksykańskiego szamana, wnuk uzdrowicielki meksykańskich Indian Yaqui. Anand przez wiele lat studiował i praktykował szamanizm, tantrę, symbolikę, rytuały i świętą geometrię. W swoim nauczaniu łączy tantryczny szamanizm, symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej i Południowej, Teorię Rezonansu Tantryczno-Szamańskiego, praktyki starożytnej Tantra Krija Jogi i Tantra Kaula Jogi, ezoteryczne i hermeneutyczne studia nad rytuałami Tantry i energii ciała.

Według Anand Rudry tantra rozumiana jest jako wibracja energii seksualnej prowadzącej przez oddech i ciało, do świadomości i nadświadomości, Supra Natury i Supra Świadomości. A tantra i szamanizm są drogami uzdrawiania i rozwoju mającymi na celu podnoszenie świadomości. Obie ścieżki są oparte na 3 wymiarach: ciele fizycznym; ciele astralnym i ciele przyczynowym. Nauka i Natura, szamanizm i tantra spotykają się w połowie drogi. Tantryczna wiedza szamańska łączy oba aspekty. Święta seksualność jest jednym z głównych aspektów i narzędzi, których szamanizm tantryczny używa do leczenia, łączenia się z wszechświatem i rozwijania komunikacji z Supra-sumieniem (odpowiedzialność za wszelkie Istnienie) i Supra-Naturą.

  MODUŁ II:

INTENSYWNE PRAKTYKOWANIE PIERWOTNEGO SZMANIZMU I TANTRYZMU. POŁĄCZENIE Z ELEMENTALAMI (ZIEMIA, WODA, OGIEŃ, POWIETRZE, ETER), KOSMOGONIA, TENGERYZM, TANTRA KRIYA JOGA

Podczas tego intensywnego warsztatu będziemy korzystać ze starożytnych obrzędów  Tantry i Szamanizmu oraz łączyć się z żywiołakami - istotami energetycznymi będącymi ucieleśnieniem żywiołów ognia, powietrza, ziemi i wody. Praktyki te otworzą nasz Kosmiczny Dialog z wszechświatem - z mikrokosmosu do makrokosmosu.  Tantra i szamanizm  podwyższą naszą świadomość w trzech wymiarach: ciele fizycznym, ciele astralnym i ciele przyczynowym.

Wykorzystamy techniki starożytnej Tantra Krija Jogi (TKY) do przekroczenia blokad i przygotowania ciała do połączenia się z Nadświadomością, ale jednocześnie do połączenia się z żywiołakami/ energiami  na zewnątrz i wewnątrz nas.

Tantra Krija Joga bazuje  na pięciu świętych elementach:

Prana - starożytne techniki oddychania stosowane w celu przekroczenia płaszczyzny materialnej.

Joga - poprzez dynamiczne asany łączy ciało – energię – stany świadomości.

Medytacja - nieobecność umysłu ale także skupienie na intencji może być niesamowitym narzędziem służącym do Podróżowania.

Rytualizm - święty akt połączony z prawdziwym byciem, wyrażony jako elementy świata fizycznego i metafizycznego. Święta Seksualność jako bardzo intensywne narzędzie do leczenia nas samych, ale także jako sposób połączenia się z elementalami, wszechświatem i wszechświadomością.

  Podczas tego warsztatu będziemy eksplorować moc i wiedzę oraz  doświadczać energii seksualnej, rytualizmu i ucieleśnionych praktyk szamańskich. Jego celem jest podzielenie się tymi dwiema metodami, poznanie technologii Tantryczno-Szamańskich oraz technik zaczerpniętych z Tengeryzmu - szamańskiego systemu wierzeń dotyczącego wzajemnych połączeń i świętej Supra-natury; który łączy w sobie elementy szamanizmu, animizmu, totemizmu, politeizmu oraz kultu przodków, a także elementy monoteistyczne, jak np. kult "Wielkiego Nieba") .  

KOSMICZNY DIALOG I ELEMENTALE.

ELEMENTALE

Poprzez tantryczne (czakry)  i szamańskie (elementale) rytuały i doświadczenia, podniesiemy częstotliwość energetyczną oraz  połączymy się z elementalami (żywiołakami) i  naszym Źródłem Pochodzenia.  Uznamy i wykorzystamy  starożytne sposoby łączenia się z Supra-Świadomością, naszą Istotą Źródłową.

Zbadamy 5 żywiołów, korzystając z naturalnego otoczenia podczas rytuałów przejścia, bramy od naszego dawnego ja do Wszechobecności. Poznamy tradycje plemiennych rodzin Drawidów, Majów, Azteków, ludów z Syberii i Balijczyków. Każdego dnia będziemy przechodzić z niższych czakr do wyższych:

ZIEMIA (CZAKRA KORZENIA)

Łono istoty ludzkiej, nasze korzenie i nasza istota seksualnaUżywając rzeczy pochodzących z natury  -  drewnianych patyków, podstawy Matki Ziemi i kwiatów  nauczymy się konstrukcji i budowy Temazcal (Meksykańskiego Szałasu Potu).  Zadbamy o uziemienie siebie i poświęcimy ziemię.

Dowiemy się  jak wykonać Uzdrawiający Rytuał Wdychania Ziół (czyli waporyzacji - bezdymnej inhalacji ziołami, podczas której zioła  podgrzewane są do odpowiedniej temperatury i uwalniają aktywne substancje). Połączymy z naszym świętym łonem. Użyjemy roślin do uwolnienia i ucieleśnienia cech psychicznych symbolizowanych w naturze.

  WODA (CZAKRA SAKRALNA)

To nasze ciało emocjonalne i nasze intymne ja, ruch współtworzenia jak i siła działaniaPołączymy się z energią wód morskich otaczających Wyspę Mon,  zatańczymy Taniec Wody i odbędziemy duchowy chrzest, aby oczyścić i odmłodzić się w naszej Naturze, ale także jako shramani. Będziemy wykonywać Sakralną Pracę z Oddechem, aby obudzić drugą czakrę i energię seksualną, w celu osiągnięcia stanu Katharsis (oczyszczenia emocji) i połączenia się z całym ciałem. Na zakończenie tego wspaniałego dnia uświęcimy starożytny masaż Jambira Pindas Sveda - poddamy nasze ciało subtelnemu masażowi ziołami leczniczymi.

JAMBIRA PINDAS SVEDA Masaż - równoważy: umysł, ciało i duszę; łączy relaksujący masaż z terapeutyczną mocą ziołolecznictwa i aromaterapii. Pindas to naturalnie przygotowane aromatyczne i lecznicze zioła, zmieszane z olejkami eterycznymi, ręcznie owinięte w materiał w formie sakiewki i podgrzewane. Nacisk na ciało wywierany sakiewkami, powoduje efekty terapeutyczne, aktywując czakry na poziomie energetycznym i fizycznym. Stymuluje krążenie, usprawnia krążenie limfy i tworzy stan relaksu. Ma właściwości kojące, nawilżające i detoksykacyjne.

OGIEŃ (CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO)

Kiedy materia (element ziemi) połączy się z ruchem i z praną, powstaje ogień, nasza osobista moc. Użyjemy masażu Kersai, aby usunąć blokady w brzuchu i w okolicach narządów płciowych, wzbogaconego o Rytuał Kosmicznego Dialogu, w którym zaprosimy Kosmos do wewnątrz, aby dokonał transformacji w tej czakrze.

Wieczorem poprowadzimy  Puja - Ceremonię Ognia połączoną z Tantra Krija Jogą.

  POWIETRZE (CZAKRA SERCA)

Czakra jednocząca, przenosząca niższe energie seksualne do serca i powyżej. Nasze doświadczenie pielęgnowania i miłości – odpowiada przestronności powietrza. Stworzymy Rytuał Współpracy wykorzystując szałas potu Temazcal i Ceremonię Tytoniu. Za pomocą masażu podniesiemy energię seksualną z poziomu ziemskich przyjemności w podwyższony poziom świadomości i w orgazmiczną błogość.

ETER (CZAKRA GARDŁA)

Ekspresja i rezonans, karma duchowa i Akasha (przestrzeń) - ciało eteryczne. Rytuał Mahamudry jako brama do Duszy. Oddech Kobry i wyspecjalizowane techniki Tantra Kriya Jogi , aby przygotować ciało na Supra-Świadomość.

  Zacznij iść ścieżką Świętej Mądrości i obudź się!!!

Wszystkie te obrzędy i rytuały będą miały wprowadzenie w postaci teorii, a doświadczymy ich w bezpiecznej przestrzeni, w środowisku opartym na ugruntowanej wiedzy. Ogólny program jest dostosowany do procesu, energii i wiedzy grupy)

Rozwijaj kontakt z elementalami, aby stworzyć zmianę rzeczywistości, w której żyjesz !!!

  Tantryczne narzędzia stosowane w szamanizmie:

Moc ucieleśnionej energii. Rytualizm. Medytacja. Praca z ciałem. Święta seksualność i orgazmiczność. Metoda oparta na systemie przekonań.

Empiryczne połączenie ludzi z Supra-naturą, bramą do uznania nadświadomości:

Wszechświat według naszych przodków. Ciało fizyczne jako brama do kosmogonii astralnej i przyczynowej. Ucieleśnienie Ducha Natury. Ucieleśnienie Ducha Zwierząt. Orgazm energetyczny jako połączenie z duszą i ewolucja w innym wymiarze.

Narzędzia szamańskie:

Waga i znaczenie połączenia Mikro-Makro w Naturze i Kosmosie. Znaczenie teorii przyczynowo-skutkowej. Teoria rezonansu jako aspekt kwantowy w szamanizmie i tantrze.  

Teoria:

Szamański aspekt tantry. Moc oddychania systemem kanałów Nadi. Trzy ciała ludzkiej istoty. System tantryczny: czakry, nadi, talas i marma. Nadi - sieci kanałów, przez które energia przepływa przez ciało. Talas - centra dystrybucji energii w ciele. Marma – odsłonięta lub wrażliwa część ciała (na przecięciu żył, mięśni, stawów, kości, więzadeł lub ścięgien). Punkty te są uważane za punkty życia, ponieważ są nasycone praną (energią siły życiowej) i są pod wpływem świadomości. Punkty Marma można aktywować dotykiem lub masażem, a ich naruszenie może zagrażać życiu. Źródło połączenia Szamana ze światem i kosmosem. Tantra jako szamańskie zrozumienie. Szamanizm jako pojazd /wehikuł dla tantry. Alchemia ciała i ducha. Wyższe ja, dhaka, dhakini, wewnętrzna mądrość.

Przygotowanie do treningu:

Aby dobrze przygotować ciało zalecany jest detoks ze zdrową dietą – zalecenia będą wysłane miesiąc przed warsztatem. Trzy tygodnie przed warsztatem dwa razy w tygodniu ćwiczyć satya kriyas (opisy ćwiczeń oddechowych będą wysłane miesiąc przed warsztatem). Przed zajęciami trzeba wypełnić kwestionariusz.

   WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

SZCZEGÓŁY WARSZTATU

TERMIN:
6 - 12 lipca 2020 (poniedziałek – niedziela)

ROZPOCZĘCIE
6 lipca godz. 18 (rozpoczynamy kolacją o godz. 18)

ZAKOŃCZENIE
12 lipca godz. 14 (kończymy obiadem)

MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU
 • 1800 zł + koszty pobytu i wyżywienia
EARLY BIRD
 • 1500 zł  (przy wpłacie zaliczki do 15 kwietnia 2020)
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 85 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 90 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)
KONTAKT:
 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 • Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 • Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 • Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 • Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 • Zaliczkę za pobyt w wysokości 300 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 6-12.VII.2020”.
 • Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA: BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

PROWADZĄCY

Anand Rudra

Dorastał w szamańskiej i meksykańskiej  ezoterycznej kulturze. Prowadzony był  przez ojca -meksykańskiego szamana i duchownego oraz przez babcię - uzdrowicielkę meksykańskich Indian Yaqui.

Od młodości interesował się światem duchowym i ezoterycznym. Studiował szamanizm, tantrę,  tarota, psychomagię, symbolikę, rytuały i świętą geometrię.

Jest prawnikiem ds. Stosunków międzynarodowych; posiada trzy tytuły magisterskie ze Studiów nad Ameryką Północną; Relacji Meksyk-USA; Prawa i ekonomii Unii Europejskiej, jak również doktorat w dziedzinie Bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Przez ostatnie 15 lat mieszkał w Europie, gdzie poprowadził ponad 150 różnych warsztatów poświęconych Tantrze i Świętej Seksualności. Jest znanym specjalistą od męskiej świętej seksualności oraz członkiem Wydziału Connection Uniwersity w Holandii. Jest również certyfikowanym nauczycielem Yoga Alliance, YACEP i Systemu Szkoły Arhanta Yogi.

Jego doświadczenie życiowe obejmuje: Symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej Badania nad wpływem rytuałów tantrycznych na współczesne społeczeństwo Specjalizacja w ezoterycznych i hermeneutycznych studiach nad rytuałami Tantry i energii ciała Głęboki trening medytacji Tantry Synergetyczny masaż tantryczny, profesjonalne szkolenie Techniki uzdrawiania praną Jednoroczny stacjonarny kurs Tantry Badania naukowe nad Tantrą prowadzone w Alegraluz i Bindu Niezależny masażysta i terapeuta Tantry Masażysta Tantry, terapeuta i przedsiębiorca w firmie Alegraluz International

Tantryk od ponad 8 lat; przez ostatnie 6 lat dyrektor 3 głównych projektów: Centrum w Bindu, Centrum w Kinnarze i TrueTantra

Dyrektor EATP (European Association of Tantra Professionals, Europejskiego Związku Profesjonalistów Tantry)

Opracował praktyki - zgodnie z tradycją świętych Ksiąg Agamy i Tantra Kaula Jogi:
- Praktykę starożytnej Tantra Krija Jogi
- Praktykę metodologii True Tantra

www.truetantra.eu

Szkoła

W swoim nauczaniu Anand Rudra łączy:  Praktykę starożytnej Tantra Krija Jogi (zgodnie z tradycją świętych Ksiąg Agamy i Tantra Kaula Jogi) Praktykę metodologii szkoły True Tantra Tantryczny Szamanizm, symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej Teoria Rezonansu Tantryczno-Szamańskiego

True Tantra School True Tantra opiera się na starożytnej metodzie nauczania, w której podstawę praktyki stanowią niezależne a jednocześnie uzupełniające się techniki. Kiedy uczysz się Tantry, musisz zrozumieć i doświadczyć wszystkich jej aspektów:

Starożytna Tantra Kriya Yoga; rytuały jako metoda poruszenia energii oraz medytacje (yantry i mantry); Uświęcona Seksualność (Święte Połączenie i Święty Świadomy Dotyk); Medytacja (wykorzystanie twojej intencji oraz podejścia bez medytacji); Swahara Yoga (Nauka Pranayamy).

True Tantra stała się jedną z pierwszych instytucji Tantry w Hiszpanii i w Europie, która ustanowiła metodologię sesji Tantry. Cały ten profesjonalny wysiłek został podjęty w celu zbudowania grupy Nauczycieli Starożytnej Tantry Krija Jogi,  masażystów, terapeutów, i społeczności Tantryków. Każdy profesjonalista musi zdawać różne egzaminy ustne i praktyczne, oraz co roku odnawiać swoją wiedzę nie tylko po to, aby pokazać to, czego się nauczył, ale aby zdobyć więcej metod i zagłębić się jeszcze bardziej w praktykę Tantry. Każda z tych osób musi również spełniać wartości etyczne naszej szkoły True Tantra.

Strona internetowa: www.truetantra.eu

 • Tantra i Szamanizm. Szamańsko Tantryczne Połączeni

Kontakt:
marta.kamionka@tuiteraz.eu
Miejscowość: Nowe Kawkowo
Strona internetowa: https://tuiteraz.eu/pl/warsztaty/harmonogram/event/1287-tantra-i-szamanizm-szamansko-tantryczne-polaczenie-poziom-ii-intensywne-praktykowanie-pierwotnego-szamanizmu-i-tantryzmu-polaczenie-z-elementalami-ziemia-woda-ogien-powietrze-eter-kosmogonia-tengeryzm-tantra-kriya-joga-nowe-kawkowo
Data dodania: 2020-02-04
Data wygaśnięcia: 2021-02-03
Ilosc wyświetleń: 190
Wszystkie ogłoszenia użytkownika