Floating Facebook Widget

Taniec Ekstatyczny Pięciu Żywiołów w Warszawie!

Zapraszam serdecznie na Taniec Ekstatyczny Pięciu Żywiołów (5 Elelements Dance Activation™) który odbędzie się w Warszawie.

Wejdź w bezpieczną , otwartą , pełną harmonii przestrzeń… taki jaki jesteś.. boso podążaj za pragnieniem swego ciała, które pragnie poruszać się w rytm muzyki, bez skrepowania i limitów - WOLNE.

Zapraszam Cie do ruchu, zabawy, połączenia ze Sobą jak i innymi uczestnikami tańca. Pozwól sobie puścić skrepowanie i przetransformować, odpuścić to co już Ci nie służy. Badź szczery sam, ze Sobą i miej szacunek dla tych, którzy będą podczas tej podroży razem z Tobą . Wyraź szczerą intencję, którą w atmosferze otwartości i radości zaprosisz do Swojego życia. Pomoże Ci to odnaleźć te swoje części, które zagubiły się pośród życiowych doświadczeń i żyć w zgodzie z naturą, czerpać z niej moc i być świadomym, że jesteśmy jej częścią i podlegamy tym samym procesom co ona.

Taniec Pięciu Żywiołów (5 Elelements Dance Activation™ ) to praktyka aktywnej pracy z ciałem stworzona przez Malaika Maveena Darville z Australii (www.inmyelements.com). Powstanie tej techniki zostało zainspirowane mądrościami rdzennych kultur świata, szamanizmem, yogą oraz Ajurvedą (tradycyjną hinduską medycyną).
Każdy człowiek jest nierozerwalnie zintegrowany z otaczającym go światem a wszystko co w nim się znajduje (człowiek, zwierzęta, rośliny, minerały, wszystkie organizmy żywe) składa się z pięciu elementów: Ziemi, Wody, Ognia, Powietrza i Przestrzeni.

Zajęcia te maja za zadanie przywrócić równowagę pomiędzy tymi elementami w nas i w naszej codzienności. Zachęcam do doświadczenia przygody odkrywania potencjału swojego ciała na nowo, do zaprzyjaźnienia się z nim, umoszczenia, zakorzenienia i zadomowienia się w ciele.

Każdemu z elementów będzie towarzyszyła muzyka światowa czasami dzika i nieposkromiona, ale tez spokojna i relaksująca. Będziemy pracowali z oddechem, który będzie specyficzny dla każdego żywiołu. Biorąc głęboki oddech i zanurzając się głęboko w Swoja Istotę, Serce w naszym ciele gości i porusza się energia życiowa. Przywrócenie równowagi i harmonii na poziomie oddechu - energii jest fundamentem odnalezienia swojego pierwotnego centrum wolnego od dyskursywnych i zaburzających procesów myślowych i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Sesja ta przeznaczona jest dla każdego kto chce wejść w przestrzeń swojego serca, kogoś kto pragnie zadbać o potrzeby ciała, lecz również do przyjrzenia się zapomnianym, zepchniętym na dno podświadomości rejonom, w których kryją się zarówno niesamowite skarby, jak i nasze nieuświadomione lęki, które z ukrycia mogą nami sterować. 

O sesji:

Rozgrzewka: 20 minut podczas których będzie czas aby się rozciągnąć, przyzwyczaić do przestrzeni oraz przemyśleć intencje

Praktyka: 80 minut, gdzie otworzymy wieczór ceremonia powitania. Bedzie to częściowo prowadzona głosem część ze wspaniałą muzyka oraz ludźmi, które zaprowadzi Cie w blag Ciebie samego, Twoich ruchów, ekspresji i osobistej podroży.

Zakończenie: 5 min mantrowania OM, wymiana z uczestnikami swoim doświadczeniem oraz upajanie się wewnętrznym ukochaniem.

Wiek i doświadczenie nie maja tutaj żadnego znaczenia. Zabierz ze sobą butelkę wody, wygodne i nie krępujące ruchów ubranie a przede wszystkim siebie :)

O prowadzącej:
Nazywam się Kinga Roch. Jestem certyfikowaną facylitatorką metody 5 Elements Dance Activation™. Od 7 lat praktykuje różnorodne metody pracy z ciałem. Od kilkunastu lat mieszkam w Wielkiej Brytanii, gdzie znalazłam również spełnienie w organizacji wszelkiego rodzaju spotkań, seminariów i warsztatów dotyczących rozwoju osobistego. 
Od dziecka byłam osobą szukającą prawdy i podróżującą w jej kierunku. Długie lata pracowałam nad sobą, nad pokonywaniem swoich blokad i odkrywaniem swojego potencjału. W tej podróży od zawsze towarzyszył mi taniec oraz bliskość z naturą. Dzięki tańcowi mogłam dotknąć esencji swojej kobiecości, dotrzeć do zapomnianych części siebie samej, rozbudzić piękno, przetransformować zranione i odzyskać siebie pozostając w zgodzie ze swoją kobiecą naturą i wspierając ją. Zrozumiałam, że kobiecość nie jest powodem do wstydu, jest powodem do dumy. Zrozumiałam, że pozostając w zgodzie z Matką Naturą, kobieta pozostaje w zgodzie z sobą samą, a za pomocą tańca wyraża nieświadome, uwolnia emocje, pokazuje swoją wewnętrzną prawdę. Taniec to komunikacja pomiędzy naszym ciałem, a naszą duszą. Bycie świadkiem tej rozmowy to ukochanie siebie, to wzięcie siebie samej w ramiona i zadbanie o nas same. Jeśli rezonuje z Tobą taniec i czujesz, że to może być też Twoja ścieżka lub narzędzie, które pomoże Ci spotkać się z sobą samym, to zapraszam otwartym Sercem :)
...................................................
Zapisy:
roch.kinga@gmail.com

Cena: 60 zł

Miejsce:
Astanga Yoga Studio
ul. Gałczyńskiego 4
00-362 Warszawa

Czas: 18.30-20.30
...................................................
Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszam serdecznie

  • Taniec Ekstatyczny Pięciu Żywiołów w Warszawie!

Kontakt:
roch.kinga@gmail.com
Miejscowość: warszawa (mazowieckie)
Data dodania: 2017-11-11
Data wygaśnięcia: 2017-12-11
Ilosc wyświetleń: 283
Wszystkie ogłoszenia użytkownika