Floating Facebook Widget
Szkolenia - bądźcie ostrożni.

Kilka dni temu skontaktowała się ze mną kobieta, która uczestniczyła w jednym z popularniejszych teraz szkoleń uzdrawiania duchowego. Po szkoleniu zaczęła czuć się coraz gorzej. Początkowo było to osłabienie, potem zawroty głowy i tracenie równowagi. Kiedy do mnie telefonowała, pojawiły się dodatkowo wymioty. Okazało się, że „przyniosła” ze szkolenia kilka typowych podłączeń z innymi osobami oraz jedną istotę doczepioną bardzo wysoko do jednej z górnych czakr (powyżej 7). Problem bardzo złożony.

Dzisiaj mam kolejny telefon od znajomej, która zapisała się na 3-dniowy kurs uzdrawiania duchowego. Pod koniec pierwszego dnia – piątku, czuła się osłabiona. W sobotę jakoś przetrwała, chociaż nic nie pamięta, co było mówione na kursie. Dzisiaj, czyli w niedzielę już nie poszła, bo nie mogła zejść z łóżka z powodu wielkiego osłabienia.

To 2 przykłady problemów, które wystąpiły w związku z uczestnictwem w takim czy innym szkoleniu. A podobnych próśb dostaję coraz więcej. A i problemy są coraz trudniejsze, bo „zaglądają” do nas coraz wyższe wibracyjne energie, które nie zawsze nas kochają. Oczywiście, to wcale nie oznacza, że wszystkie szkolenia, czy też sesje uzdrawiające (tutaj też można nabawić się kłopotów) są złe. To tylko przykłady pokazujące, że tam, gdzie pracuje się i wykorzystuje się różne energie, trzeba być po prostu ostrożnym i bardzo rozważnym.
Inna sprawa, to dlaczego ludzie nie odrabiają lekcji? Oczyszczam osobę z podłączeń pół roku temu po udziale w jednym z kursów, a w zeszłym tygodniu idzie na kolejne szkolenie i znowu dzwoni, że chyba coś nie tak.

Kilka lat temu były to głównie podłączenia do niskich czakr i być może przykleiła się jakaś osoba zmarła. Teraz energie są zupełnie innego rodzaju. Tutaj zaczynają oddziaływać podłączenia na poziomie astralu. Zaczynają wchodzić byty inteligentne i różne istoty kosmiczne. Energie zaczynają tak szybko się zmieniać i być takie dynamiczne, że przykładowe podłączenie do osoby mającej kłopoty finansowe sprawi, że za chwilę nasz biznes zacznie podupadać i nasze finanse momentalnie polecą w dół. Tak samo z problemami emocjonalnymi, zdrowiem i każdą inną sferą życia.

Dlaczego przed takim szkoleniem czy sesją oczyszczającą nikt nie sprawdza korzyści tego przedsięwzięcia? To trzeba robić za każdym razem. Nie jest ważne, czy osobę prowadzącą znam czy nie znam. Kiedyś mogło być wszystko w porządku, a teraz nie. Sprawdzajcie każdego! Chcecie skorzystać z moich szkoleń? Sprawdźcie, czy moja energia służy Waszemu najwyższemu dobru. Sprawdźcie, czy oferowane przeze mnie usługi służą Waszemu najwyższemu dobru. Osobno sprawdzajcie nauczyciela/ uzdrowiciela i osobno sprawdzajcie jego/jej produkty i usługi.

Czy poszlibyście na kurs uczący jak zarabiać pieniądze prowadzony przez osobę pogrążoną w długach? Czy taka osoba byłaby wiarygodna? Pewnie nie. To dlaczego idziecie na szkolenia z uzdrawiania do osób, które są zawalone mnóstwem bytów, podłączeń i innych energetycznych problemów? Czy ktoś z Was wybiera się na jakieś szkolenie w najbliższym czasie? Zapytaj się, zatem w skali 0-100%, jaka jest czystość energetyczna nauczyciela? Zapytaj o to samo uzdrowiciela. Chcesz skorzystać z moich usług? Zapytaj, jaka jest moja czystość. Jak sam/sama nie potrafisz, może ktoś ze znajomych Ci pomoże? Może potrafisz rozłożyć na to karty? Może masz jakieś inne sposoby weryfikacji?

Zapytaj, w ilu % uzdrowiciel lub nauczyciel kieruje się w czasie szkolenia wyłącznie motywacją zarabiania pieniędzy. To bardzo ważne pytanie w tego typu usługach i szkoleniach. To nie znaczy, że wszystko ma być robione za darmo. Pieniądze są środkiem wymiany energetycznej. Ale jest pewnym problemem, kiedy powyższy wynik będzie oscylował wokół 100%. Bo to oznacza, że zaczynają wkraczać do gry niezbyt fajne energie. Zapytaj się, w jakim stopniu uzdrowiciel lub nauczyciel manipuluje Tobą.

Zapytaj, w jakim stopniu udział w danym szkoleniu lub sesji ograniczy Twoją wolność energetyczną.

Powtarzam – tego typu szkolenia i sesje, to sprawy bardzo silnie energetycznie, w czasie których może dojść do naprawdę poważnych, negatywnych konsekwencji dla Ciebie. Nie ryzykuj. Sprawdź. Jeżeli wszystko będzie w porządku, będziesz się cieszyć nową wiedzą i umiejętnościami. Wynik sprawdzenia będzie negatywny? Może poszukaj innej oferty u innej osoby? Może w innym miejscu? Może kiedy indziej? Wiem, że negatywne ego może próbować wepchać Ciebie na minę, ale wiedz, że na tego typu szkoleniach na ogół miny są bardzo silne i bolesne.

Tutaj nie chodzi tylko o Wasze wydane pieniądze. Tutaj chodzi o Wasze zdrowie, Wasze samopoczucie, Wasze życie.

www.artuvia.pl