Floating Facebook Widget

Szczecin Fenomen uzdrowienia FILM Bruno Groening

Projekcja filmu „Fenomen Uzdrowienia” - światowa działalność Koła Przyjaciół Bruno Groeninga

SZCZECIN
ul. Mickiewicza 47, sala 203

niedziela,  3 grudnia godz. 14:00-20:00 (łącznie z 2 przerwami)


Film w 3 częściach (po ok. 98 min. każda) – projekcje na bazie dobrowolnych datków.Dzięki niezwykłym uzdrowieniom, nazwisko Bruno Groeninga pojawiło sięw latach pięćdziesiątych, w nagłówkach gazet na całym świecie. Gdy zmarł w 1959 r., wielu uważało, ze to koniec fenomenu. Jednakże ludzie na wszystkich kontynentach, wciąż uzyskują pomoc i uzdrowienia dzięki Jego nauce.

W 1979 r. Greta Haeusler założyła Koło Przyjaciół Bruno Groeninga. Chociaż na początku była to tylko garstka przyjaciół , to już wkrótce Koło Przyjaciół Bruno Groeninga, stało się jednym z największych światowych stowarzyszeń działającym na rzecz pomocy i uzdrowienia na drodze duchowej.

Na całym świecie lekarze i inni pracownicy służby zdrowia, skupieni w Medycznej Grupie Naukowej Koła Przyjaciół Bruno Groeninga , wygłaszają wykłady, także na zaproszenie renomowanych uniwersytetów.

W 2013 r. Koło Przyjaciół Bruno Groeninga otrzymało nagrodę „Słupa Pokoju” od „Światowego Towarzystwa Modlitwy o Pokój” stowarzyszonego przy ONZ.

Film ten opisuje w imponujący sposób wydarzenia po roku 1959. Widzowie dowiadują się, jak rozwinęło się dzieło Bruno Groeninga po jego odejściu do domu Ojca, oraz na jak wielką skalę również dziś ludzie otrzymują pomoc i uzdrowienia – niezależnie od przynależności religijnej, kulturowej i koloru skóry. Fascynujące wywiady, fachowe opinie lekarzy i poruszające relacje przyjaciół Bruno Groeninga, przedstawiają szeroki zakres działań Koła Przyjaciół.

bruno-groening-film.org
bgf.szczecin@o2.pl
tel. 091 881 22 51

  • Szczecin Fenomen uzdrowienia FILM Bruno Groening

Kontakt:
091 881 22 51 bgf.szczecin@o2.pl
Miejscowość: Szczecin (zachodniopomorskie)
Adres: Mickiewicza 47
Strona internetowa: www.bruno-groening-film.org
Data dodania: 2017-10-29
Data wygaśnięcia: 2018-10-29
Ilosc wyświetleń: 736
Wszystkie ogłoszenia użytkownika