Floating Facebook Widget

ŚWIADOME ODRODZENIE - warsztat na Wielki Piątek

19.04.2019, piątek, g. 19.05 – 21.35
Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70 (metro Pole Mokotowskie)

www.adishakti.eu
***

Kwiecień to czas głębokiego oczyszczenia fizycznego i psychicznego. Potrzebujemy teraz mocy medytacji i modlitwy do uzdrowienia tego, czego do tej pory nie udało nam się uwolnić, przekroczyć.

19 kwietnia jest jednym z takich dni kwietnia, które szczególnie wymagają od nas czasu na modlitwę, ciszę, medytację, zagłębienie się w siebie, uzdrowienie.

Stwarzamy w ten sposób szanse na oddzielenie się od iluzji, lęku, zranienia, blokad, które przysłaniają nam to, kim w istocie jesteśmy i determinują całe nasze życie: myślenie, czucie, relacje, decyzje, prosperowanie, spełnianie się itd.
I nawet o tym nie wiemy…

COKOLWIEK TERAZ INICJUJEMY, PROJEKTUJEMY POWINNO PŁYNĄĆ Z POZIOMU PRAWDY, KTÓRĄ JESTEM, NIE ILUZJI, ZA KTÓRĄ SIĘ UWAŻAM.

* * * * * * * *
Teraz otrzymujemy Złoty Klucz otwierający drzwi do nowych możliwości.
* * * * * * * *

„Życie jest kłamstwem, jeśli nie urzeczywistnisz, nie zdobędziesz swojej Wyższej Jaźni dla siebie. Kiedy się nią stajesz, doświadczasz szczęścia, błogości, nieograniczoności.”
Yogi Bhajan
***

W tym wyjątkowym czasie zapraszam na warsztat Kundalini Yogi, który będzie procesem świadomego WYZWOLENIA od iluzji, obciążeń, lęków, karmy i ODRODZENIA do Prawdy, zjednoczenia z autentycznym Ja, Wyższą Jaźnią, Duszą.

I część warsztatów (w ramach zajęć KY) otworzy nasze ciało i umysł na uwolnienie komórkowych, karmicznych zapisów w ciele i umyśle, które nie są w zgodzie z Wyższym Ja i przygotuje nas na głębszy proces w:

II części doświadczymy:
– praktyki świadomego odrodzenia – ona oczyści nas z przejętych w łonie matki lęków, które stały się częścią naszej osobowości i pozwoli doświadczać swojej czystości i niewinności,
– magicznej medytacji z jedną z najpotężniejszych mantr, która wynosi Jaźń poza dualność i ustanawia przepływ duchowej mocy, z ogromną siłą podnosi, wzmacnia umysł do takiego stopnia, że wzrasta on ponad wszystkie przeciwności, słabości, uzależnienia. Efekty tej medytacja pojawiają się bardzo szybko i trwają długo.

Możesz aktywnie uczestniczyć w medytacji w pozycji siedzącej lub odprężać się i kąpać w wibracji i energii w wygodnej (nawet leżącej) pozycji.

* * * * * * *
Wibracja mantry wywiera potężny wpływ nie tylko na poziomie słów, ale także strumienia dźwięku, mając zdolność uzdrawiania i przenikania Twojej fizycznej, mentalnej, emocjonalnej i duchowej rzeczywistości.
To potężna a l c h e m i a !
Twoje ciało, niczym instrument zaczyna wibrować.
Ta wibracja powoduje, że wszystko w Tobie, co nie dorównuje tej wibracji, zaczyna się rozpadać: karmy, podświadome nawyki, zranienia, ból, lęk, bloki.
Tylko Ty możesz dla Siebie to zrobić!!! Nikt inny
* * * * * * *

Trzeba nam teraz z poziomu głębokiego osadzenia w Sobie wejść z ufnością w relację z tym, co Nieznane i Nieskończone w nas.
To jest Klucz do uwolnienia Przeszłości, uzdrowienia Karmy i podążania ścieżką Dharmy (Najwyższego Spełnienia).

* Energia tego roku otwiera pole nadzwyczajnych możliwości: teraz mamy potężny twórczy wpływ na wszystko, czym się zajmiemy.
* Miej odwagę zostawić wszystko, co wiesz o sobie. Miej odwagę otworzyć się na Prawdę o Sobie, której jeszcze nie znasz.
* To nie są cuda – to jest moc Twojej Tożsamości – Prawdy, którą jesteś.

****************
Opinie o moich warsztatach: http://adishakti.eu/swiadome-odrodzenie/
****************
Techniki Kundalini Yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, duchowy. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.
***************

Miejsce na warsztacie rezerwuje zgłoszenie mailem na adres: basiabaczkura@gmail.com

Informacje: 608 585 737, www.adishakti.eu

Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, matę, koc, picie

Inwestycja: całość 70 zł, płatne gotówką na miejscu lub:
I cz. 19.05 – 20.20: w ramach kart (Benefit + 5 zł, FitProfit, OK.System), karnetów, opłaty 35 zł
II cz. 20.20 – 21.35: dopłata 35 zł
***

Barbara Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, sesje uzdrawiania, warsztaty oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”. Praktyk uzdrawiania w głębokiej medytacji Meditative Healing. www.adishakti.eu

  • ŚWIADOME ODRODZENIE - warsztat na Wielki Piątek

Kontakt:
608 585 737 basiabaczkura@gmail.com
Miejscowość: Warszawa (mazowieckie)
Adres: ul. Bruna 11
Strona internetowa: www.adishakti.eu
Data dodania: 2019-04-11
Data wygaśnięcia: 2019-10-08
Ilosc wyświetleń: 24