Floating Facebook Widget

SULĘCIN Fenomen uzdrowienia Bruno Groeninga FILM

Projekcja filmu „Fenomen Uzdrowienia” - światowa działalność Koła Przyjaciół Bruno Groeninga

SULĘCIN
Sulęciński Ośrodek Kultury
ul. Moniuszki 1

sobota, 21 lipca godz. 13:00-19:00 (łącznie z 2 przerwami, możliwość posiłku)

Film w 3 częściach (po ok. 98 min. każda) – projekcje na bazie dobrowolnych datków.

Dzięki niezwykłym uzdrowieniom, nazwisko Bruno Groeninga pojawiło się w latach pięćdziesiątych, w nagłówkach gazet na całym świecie. Gdy zmarł w 1959 r., wielu uważało, ze to koniec fenomenu. Jednakże ludzie na wszystkich kontynentach, wciąż uzyskują pomoc i uzdrowienia dzięki Jego nauce.

W 1979 r. Greta Haeusler założyła Koło Przyjaciół Bruno Groeninga. Chociaż na początku była to tylko garstka przyjaciół , to już wkrótce Koło Przyjaciół Bruno Groeninga, stało się jednym z największych światowych stowarzyszeń działającym na rzecz pomocy i uzdrowienia na drodze duchowej.

Na całym świecie lekarze i inni pracownicy służby zdrowia, skupieni w Medycznej Grupie Naukowej Koła Przyjaciół Bruno Groeninga , wygłaszają wykłady, także na zaproszenie renomowanych uniwersytetów.

W 2013 r. Koło Przyjaciół Bruno Groeninga otrzymało nagrodę „Słupa Pokoju” od „Światowego Towarzystwa Modlitwy o Pokój” stowarzyszonego przy ONZ.

Film ten opisuje w imponujący sposób wydarzenia po roku 1959. Widzowie dowiadują się, jak rozwinęło się dzieło Bruno Groeninga po jego odejściu do domu Ojca, oraz na jak wielką skalę również dziś ludzie otrzymują pomoc i uzdrowienia – niezależnie od przynależności religijnej, kulturowej i koloru skóry. Fascynujące wywiady, fachowe opinie lekarzy i poruszające relacje przyjaciół Bruno Groeninga, przedstawiają szeroki zakres działań Koła Przyjaciół.


WSTĘP WOLNY
na bazie dobrowolnych datków

bruno-groening-film.org
tel. +48 601 873 813

  • SULĘCIN Fenomen uzdrowienia Bruno Groeninga FILM

Kontakt:
601 873 813 bgf.sulecin@o2.pl
Miejscowość: Sulęcin (lubuskie)
Adres: ul. St. Moniuszki 1
Strona internetowa: www.bruno-groening-film.org
Data dodania: 2018-07-16
Data wygaśnięcia: 2019-07-16
Ilosc wyświetleń: 573