Floating Facebook Widget

Sprawdzenie energetyczne

Przeprowadzane czynności:

Sprawdzenie energetyczne - pozwala określić, czy potrzebujemy jakiegoś działania energetycznego, czy może energetyka jest zupełnie czysta nie obciążona żadną negatywną energią.

Oczyszczenie energetyczne osoby lub miejsca (lub też jeżeli jest potrzeba, to osób lub miejsc), które pomaga m.in. na: blokady energetyczne, klątwy, ISTOTY pasożytujące na energii(także opętania) - odłącza je lub niszczy, zaklęcia(w tym czarną magie), zanieczyszczone czakry, uroki, złorzeczenia.

Oczyszczenie, działa następująco na układ energetyczny człowieka:
* Usuwa instrukcje(zaklęcie), które było nałożone na nasz system energetyczny(niezależnie, w którym to było wcieleniu: w tym, czy wcześniejszym; działa od pierwszego wcielenia aż do teraz - bo mamy jedną energetykę), przez co eliminuję kreowanie negatywnych zdarzeń w życiu z naszej własnej energii.
* Usuwa istoty podpięte pod Energetykę.

Oczyszczenie domu usuwa wszelką negatywną energie, która była wytworzona i nagromadzona w tym domu/w tym miejscu, a także usuwa istoty, jeśli są (zazwyczaj dusze - duchy).

Własną energetykę posiada też każdy projekt przez nas tworzony, np. firma. Więc, również zazdrośni konkurenci przy użyciu odpowiednich osób mogą zaszkodzić działalności - wtedy też po prostu trzeba przeprowadzić oczyszczenie.

Dodatkowo przy oczyszczeniu jest też tworzona bariera ochronna, która na przyszłość powstrzyma słabsze byty/zaklęcia, ale potężniejsze istoty/zaklęcia mogą ją przebić wtedy trzeba jeszcze raz przeprowadzić oczyszczenie (jeżeli atak będzie pochodził z tego samego źródła, to kolejne oczyszczenie będzie darmowe).

Uzupełnienie potrzebnych energii.

Te dwie techniki doprowadzają układ energetyczny do pełni mocy. Widocznu efekt czasami jest natychmiastowy, a niekiedy musi upłynąć kilka dni(zazwyczaj do trzech dni), zanim system energetyczny się trochę zregeneruje. 

Zajmuje się również odprowadzaniem dusz, które nie przeszły na drugą stronę.

Zmiana w polu energetycznym człowieka, wpływa na zmianę w świecie fizycznym:

Serce i Umysł - Pole elektryczne, magnetyczne i elektro-magnetyczne:
https://www.youtube.com/watch?v=j2C5HPRLGUE


Kontakt:
NWBBPL@gmail.com
Miejscowość:
Strona internetowa: http://NWBB.PL
Data dodania: 2019-05-07
Data wygaśnięcia: 2020-05-06
Ilosc wyświetleń: 633
Wszystkie ogłoszenia użytkownika