Floating Facebook Widget

Slow czerwiec! Ciało, joga, taniec, bębny, masaże

Zapraszamy na czas pełen zabawy, przyjemności, rozpieszczania się i relaksu!

Wersja Slow!Długi weekend inny niż wszystkie!

  Wypoczniesz wpięknym przyjaznym miejscu - na słońcu, wśród kwitnących łąk, lasów
i jezior.
Dopieścisz ciało, odprężysz umysł i zrelaksujesz emocje. W atmosferze zabawy, tańca i  relaksu  naładujesz się pozytywną energią. Skorzystasz zróżnorodnych masaży.

  W niezwykłą podróż w głąb siebie, poprowadzą nas różne osoby – będziemyodkrywać siebie i innych poprzez jogę, pracę  z ciałem, taniec, medytacje, ciszę, relaksację, bębny, ceremonie, kontakt z naturą…. 
  Czerwcowy długi weekend w wersji slow to także możliwość zadbania o siebie, o relacjez najbliższą osobą lub sobą samym. Dasz sobie czas na podniesienie energii, zrelaksowanie się, bycie tu i teraz.Jest to także okazja, aby oddać się prostym przyjemnościom w przyjaznej grupie podobnie myślących ludzi, cieszyć się tańcem i zabawą, rozpieszczać się masażami, błogim lenistwem, inspirującymi filmami... Zajęcia będą prowadzone niezależne od siebie, w formie 2-3 godzinnych modułów, które każdy wybiera indywidualnie (w ramach całego pakietu). Czyli jeśli ktoś opuści jedne zajęcia, to nie wypadnie z procesu!Będzie więcej wolnego czasu na wszystko.

  W PROGRAMIE:
 • Joga wdł. Iyengara
 • Nauka  naturalnego oddechu poprzez jogę
 • Pozytywny rozruch w lesie
 • Poranna gimnastyka „Budzimy ciało i umysł”
 • Krótki kurs tańców Latino
 • Nauka gry na bębnach i wspólne granie
 • Medytacje aktywne/dynamiczne wdł. Osho
 • Ogniska
 • Medytacje klasyczne
 • Relaksacje wyciszające ciało i umysł
 • Relaksacja przy dźwiękach mis tybetańskich
 • Krótki kurs masażu
 • Wyprawy nad jeziora
 • Odwiedziny w Lawendowym Polu
 • Inspirujące filmy
 • Masaże (dodatkowo płatne)
 
 
  JOGA WG IYENGARA

Hatha yoga - jest najpopularniejszą formą jogi iczęsto praktykuje się ją dla utrzymania sprawności ciała. Jest ukierunkowana na zachowanie zdrowia anie na rozwój mięśni, który może być przyjemnym, ale ubocznym efektem. Można ją stosować wpostaci prostych ćwiczeń, a daje wyniki, które rzadko osiąga się wgimnastyce innego rodzaju: głęboki relaksi spokój umysłu. Pozycje jogi poprawiają ukrwienie określonych narządów, które dzięki temu wzmacniają się iregenerują. Prawidłowe ukrwienie jest bardzo ważne dla zdrowia idobrego samopoczucia. Iyengar wierzył, żeosoby praktykujące jego styl regularnie, przykładając odpowiednią uwagę do balansu oraz równowagi, osiągną go wswoim organizmie. Akiedy to nastąpi, również umysł podąży za ciałem.

NAUKA NATURALNEGO ODDECHU POPRZEZ JOGĘ

Oddech to życie.Pełny,kompletny oddech to pozytywny, zrelaksowany stan umysłu, dobry sen, dobre trawienie, stabilne ciśnienie. Wykonując proste ćwiczenia oddechowe będziemy odkrywać jak oddychamy i uczyć się jak nasz oddech uczynić bardziej płynnym, gładkim, harmonijnym, pełnym, naturalnym.

Oddech łączy umysł i ciało. Lepszy oddech to lepsze życie.

    PORANNA GIMNASTYKA „BUDZIMY CIAŁO I UMYSŁ”

Rano ciało nie lubi gwałtownych ruchów, pozwól mu więc budzić się stopniowo.Poranne ćwiczenia postawią cię na nogi lepiej niż filiżanka mocnej kawy. Wdodatku świetnie przygotują do aktywnego dnia, naładują pozytywną energią, pozwolą szybko otrząsnąć się ze snu idodadzą wigoru.Gimnastyka oporanku wpływa też pozytywnie na nastrój. Wczasie ćwiczeń wyzwalają się bowiem endorfiny, zwane hormonami szczęścia. To właśnie im zawdzięczamy przypływ energii iuczucie zadowolenia. Szybko więc pozbywamy się senności i w lepszym humorze witamy dzień.Poranne ćwiczenia doskonale rozciągają mięśnie i rozgrzewają stawy, przygotowując je do aktywności wciągu dnia. Nie wymagają wielkiego wysiłku, stopniowo „budzą” mięśnie, poprawiają krążenie krwi.

  RELAKSACJE PRZY DŹWIĘKACH MIS TYBETAŃSKICH

Zapraszamy na uzdrawiająco-harmonizujące relaksacje przy dźwiękach mis i gongów. Wibracje idźwięki wydobywające się zmis igongów przepływając przez ciało wywołują uczucie odprężenia igłębokiego relaksu na poziomie ciała, umysłu iduszy. Likwidują wszelkie napięcia iblokady.

Misy tybetańskie to instrumenty o wielotysięcznej tradycji,  znajdują zastosowanie w różnych formach relaksacji, poprawiania jakości życia oraz terapii. Działanie wibracji mis dźwiękowych (nazywanych także misami tybetańskimi, himalajskimi, śpiewającymi, terapeutycznymi) oraz gongów można rozdzielić na trzy poziomy: ciało, umysł, dusza W sferze fizycznej częstotliwość drgań emitowanych przez instrumenty jest zbieżna z tymi, w jakich funkcjonuje ludzki organizm. Każdy nasz organ, wewnętrzna struktura wibruje na swój określony sposób. Poszczególne misy wytwarzają drgania, dostając się do naszego organizmu, przenoszą wibrację w jego głąb. Stymulują struktury wewnątrz ciała, prowadząc do uwolnienia napięć mięśniowych oraz wspomaga proces samoregeneracji organizmu.Dzięki dźwiękom mis i gongów  możemy także zmienić perspektywę postrzegania siebie, własnych myśli czy emocji. Umysł wchodzi w stan, jaki obserwowany jest podczas drzemki, głębokiego snu lub medytacji. Osoby poddające się wibracjom dźwięków mis i gongów, pozostają w pełnej przytomności, jednak postrzeganie siebie i rzeczywistości zaczyna wyglądać nieco inaczej.Dźwięki mis i gongów wprowadzają nas także w stan, w którym myśli płyną, ale w sposób spokojny. Pojawiają się mimowolne obrazy, wizje, które możemy przyrównać do świadomych snów, odpowiedzi na noszone wewnątrz pytania.

    SEANSE INSPIRUJĄCYCH POZYTYWNYCH FILMÓW PLUS DYSKUSJE

Wiele wartościowych i wizjonerskich filmów schodzi z afisza – bo nie stoją za nimi wielkie pieniądze show biznesu. Podzielimy się z Wami naszą kolekcją filmów o życiu, miłości, świadomości, duchowości, pasji i radości.

  NAUKA GRY NA BĘBNACH  DJEMBE I WSPÓLNE GRANIE

Prowadzi Doktor King– wokalista, autor muzyki itekstów, gra na kubańskich congach i afrykańskich bębnach Djembe.

Djembe– instrument muzyczny z Afryki, stanowiący rodzaj kielichowego jedno-membranowego bębna. Membrana zrobiona jest zazwyczaj ze skóry koziej lub bydlęcej.

Gra na Djembe to przede wszystkim umiejętność wystukiwania rytmów itrzymania prawidłowego tempa w utworze. Nauka gry na afrykańskim bębnie Djembe jest świetną zabawą. Doskonale rozwija koordynację wzrokowo – ruchową. Dostarcza niezwykłej energii, rozładowuje stany lękowe iuwalnia skrywane wnas emocje.

Dr King występował m.in. z: Tomson, Łozo (Afromental); Michal Wasilewski, Paweł Ejzenberg; DJAdamus (Wet Fingers); Djjohnnybravo, Patricia Kazadii; Nick Sinckler; The Skin & Blister Band i inni. Występował w najlepszych klubach na terenie całej Polski i Anglii.  

  MEDYTACJE AKTYWNE / DYNAMICZNE OSHO

Inspirowane sztuką medytacji z całego świata zostały dostosowane do potrzeb współczesnego człowieka przez genialnego mistyka OSHO, który połączył korzyści tradycyjnej medytacji z ruchem, dźwiękiem i tańcem. Od klasycznych medytacji różnią się  tym, że posiadają aktywną część, która pozwala uwolnić napięcia poprzez ruch taniec, oddech, wirowanie, śmiech, płacz lub krzyk. Po takim emocjonalno-fizycznym oczyszczeniu z łatwością możemy przejść do dalszych etapów medytacji.

  Medytacje Aktywne, traktują ciało jako portal do relaksacji.  Ciało współczesnego człowieka pełne jest napięć i stresu – co wielokrotnie uniemożliwia wejście w stan głębokiego relaksu. Dlatego na początku Medytacji Aktywnych wprowadzamy się w ruch (dynamiczne ćwiczenia w celu uwolnienia stresu z ciała – trzęsienie się, skakanie, taniec, wirowanie, oddech, dźwięk, krzyk, katarsis) w celu odblokowania napięć i głębokiego oczyszczenia ciała. Wtedy bez wysiłku, wchodzimy w fazę ciszy, odpoczynku i głębokiej medytacji. Każda medytacja zawiera muzykę, która została specjalnie dobranegodo określonego rodzaju medytacji.  

  PORANNA GIMNASTYKA „BUDZIMY CIAŁO I UMYSŁ”

Rano ciało nie lubi gwałtownych ruchów, pozwól mu więc budzić się stopniowo.Poranne ćwiczenia postawią cię na nogi lepiej niż filiżanka mocnej kawy. W dodatku świetnie przygotują do aktywnego dnia, naładują pozytywną energią, pozwolą szybko otrząsnąć się ze snu i dodadzą wigoru. Gimnastyka o poranku wpływa też pozytywnie na nastrój. W czasie ćwiczeń wyzwalają się bowiem endorfiny, zwane hormonami szczęścia. To właśnie im zawdzięczamy przypływ energii i uczucie zadowolenia. Szybko więc pozbywamy się senności i w lepszym humorze witamy dzień.Poranne ćwiczenia doskonale rozciągają mięśnie i rozgrzewają stawy, przygotowując je do aktywności w ciągu dnia. Nie wymagają wielkiego wysiłku, stopniowo „budzą” mięśnie, poprawiają krążenie krwi.

KRÓTKI KURS MASAŻU (BARKI, SZYJA, GŁOWA)

Nasze napięte barki , mięsnie karku i szyi zawsze domagają się dotyku i rozluźnienia. Nauczymy się kilku prostych technik, jak nawzajem przynieść sobie ulgę i zdjąć ciężar z naszych barków, jak zrelaksować szyję i jak sprawić by osoba rozpłynęła się w relaksie podczas masażu głowy. 

  MASAŻE  (dodatkowo płatne!):
 • Masaż klasyczny
 • Masaż relaksacyjny
 • Masaż powięziowy
 • Masaż klasyczny/relaksacyjny pleców
 • Masaż bańką chińską 
 • Masaż leczniczy
 • Drenaż limfatyczny
 • Drenaż limfatyczny twarzy
 • Masaż bambusem i miotełkami
 • Masaż stemplami ziołowymi
 • Masaż gorącym miodem
 • Masaż gorącymi kamieniami
 • Masaż gorąca czekoladą
 
 

MASAŻ MIĘŚNIOWO – POWIĘZIOWEGO UWALNIANIA

MER- MyofascialEnergeticReleaseto głęboka praca z ciałem. Skuteczna w uwalnianiu bólu fizycznego, oraz emocjonalnego. Pracuje z tkankami głębokimi w miejscach napięć. To świadomy, powolny, głęboki dotyk.Sesje masażu mogą być poświęcone wybranym zagadnieniom np. otwieranie bioder, rozbrajanie miednicy, uwalnianie oddechu, lub skupić się na tym co nam w danej chwili potrzeba.Masaż powięziowy to również metoda pomagająca uwolnić ciało od chronicznego bólu.

MASAŻ KLASYCZNY

Masaż klasyczny jest jedną z najpopularniejszych form masażu i może być stosowany zarówno w celach leczniczych,  jak również po to, by pobudzić, rozluźnić czy wzmocnić tkankę mięśniową.. Masaż klasyczny może być całościowy, co oznacza, że masażysta zajmuje się wszystkimi partiami ciała – od stóp, aż po kark. Może też koncentrować się na konkretnej partii ciała – np. plecach i karku czy nogach. Ma zbawienny wpływ na organizm, pobudzając tkanki, regenerując mięśnie, czy też poprawiając ukrwienie.

MASAŻ RELAKSACYJNY

Celem masażu relaksacyjnego jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. To doskonała forma terapii niemal dla każdego – pozwalająca m.in.: zredukować napięcie mięśniowo – nerwowe, zrelaksować umysł, uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszyć poziom stresu. Masaż ten sprawdza się  zarówno w stanach zmęczenia fizycznego,  jak i zmęczenia umysłowego – po ciężkim dniu w pracy, czy doświadczeniu stresującej sytuacji. Jest to bardzo delikatny zabieg, prowadzony w spokojnej, wyciszającej atmosferze, która pozwala pacjentowi oderwać się od problemów i rozluźnić się w pełni.

MASAŻ BAMBUSAMI I MIOTEŁKAMI

Masaż bambusami rozpowszechniony jest głównie jako technika relaksująca ale może być również stosowany jako intensywny masaż leczniczy, antycellulitowy czy liftingujący. Do masażu wykorzystuje się pałeczki bambusowe o różnej długości i grubości w zależności od masowanej części ciała oraz bardzo przyjemne w odczuciach miotełki bambusowe. Masaż bambusami poprzedzony jest krótkim masażem manualnym w celu przygotowania tkanki do intensywnego bodźca jakim jest ruch rolowania czy rozcierania bambusem. Masaż głęboko odpręża i wycisza, poprawia krążenie krwi i limfy. Modeluje brzuch, uda i pośladki.

  MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI

Jest wykonywany przy użyciu specjalnie przygotowanych bawełnianych torebek (tzw. stempli), zawierających mieszankę ziół i przypraw cechujących się korzystnym wpływem na organizm. Stemple podgrzewa się, aby uwolnić zawarte w ziołach ekstrakty. Następnie masuje się nimi ciało. W miarę spadku temperatury stempla intensywność masażu wzrasta, co powoduje, że uwalniają się i wchłaniają w rozgrzaną skórę zawarte w roślinach substancje czynne. Tajski masaż stemplami ziołowymi pozytywnie wpływa na stawy i mięśnie, rozluźniając je i zwiększając sprawność ruchową. Działa również przeciwbólowo. Poprawia krążenie krwi i limfy dzięki czemu pobudza przemianę materii i usuwa z organizmu toksyny. Zabieg ten jest niezwykle relaksujący. Dzięki unoszącym się w powietrzu zapachom olejków eterycznych intensywnie stymuluje też zmysły.

  MASAŻ PLECÓW MIODEM

Rosyjski masaż ciepłym miodem połączonym z oliwą stymuluje organizm, rozgrzewa i detoksykuje, a w połączeniu z profesjonalnym dotykiem dłoni terapeuty, uspokaja umysł i pozwala zrelaksować ciało. Swoją niesłabnącą dziś popularność zawdzięcza właściwościom leczniczym i odżywczym. Masaż na bazie tego specyfiku stymuluje układ immunologiczny oraz metabolizm komórkowy. Niweluje napięcie mięśni i oczyszcza zrogowaciały naskórek i głęboko relaksuje. W masażu dodatkowo wykorzystujemy pałeczki miodowe do ucisków akupresury.

  MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż gorącymi kamieniami nauczany jest według starohinduskiej metody uzdrawiania ciała – RATNAABHYANGA. Wyjątkowy, ekskluzywny masaż głęboko relaksuje, dodaje witalności, działa na termoreceptory, niweluje nadmierne napięcie mięśniowe i bóle mięśni. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu daje zbawienne efekty dla zmęczonego ciała oraz umysłu. Masaż kamieniami opiera się na teorii przepływu energii przez organizm, w naszym ciele znajdują się ośrodki energii zwane czakrami, masaż gorącymi kamieniami pozwala na lepszy przepływ energii. Są niezwykle pomocne dla ludzi którzy prowadza stresujący tryb życia, unormujesz przemianę materii i poprawisz odporność organizmu.

  MASAŻ  GORĄCĄ CZEKOLADĄ

Masaż wykonywany przy użyciu czekolady o najwyższej zawartości kakao (90%) i naturalnego olejku ze słodkich migdałów. Już jedna sesja ukoi nerwy i wprowadzi w dobry nastrój, ponieważ czekolada pobudza wydzielanie endorfin – hormonów szczęścia. Prawdziwa uczta dla skóry i zmysłów! W masażu gorącą czekoladą wykorzystujemy cenne właściwości ziaren kakaowca, które działają regenerująco i odżywczo. Masaż czekoladą zalecany jest dla każdego rodzaju skóry. Poprawi nawilżenie skóry, jej koloryt oraz odżywi dzięki bogactwu magnezu, wapnia i cynku. Masaż zakończony jest wrapingiem. Zniewalający aromat prawdziwej czekolady będzie towarzyszył Tobie przez cały dzień. Skóra stanie się nawilżona, miękka i aksamitna w dotyku.

  OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO   TU I TERAZ

Ośrodek Tu i Teraz to cisza, spokój, natura. 40 ha prywatnych lasów, łąk i jezior, piękne  szlaki rowerowe. Kuchnia wegetariańska, bezglutenowa, chleb z pieca, Pijalnia Ziół, domowe jogurty i smoothi, masaże, sauna, Kamienny Krąg, labirynt, kawiarenka, uzdrawiające Miejsca Mocy.

Mamy tu piękną i wygodną przestrzeń na wyciszenie i rozmowy przy kominkach, przestronne cztery sale warsztatowe , osiem kotów i dwa psy do przytulania. Dodatkowo w Ośrodku można obejrzeć dwie stałe wystawy: „100 mistyków i nauczycieli duchowych XIX i XX wieku” oraz „100 Mandal”, skorzystać z oferty księgarni proponującej kilkaset tytułów z zakresu duchowości, rozwoju osobistego i psychologii oraz wypożyczyć książki z bogatej biblioteki zawierającej ponad 2000 tytułów.

      PROWADZĄCY:

  KATERINA KOCHANOWSKA

  Trenerka Personalna, Instruktorka wielu dziedzin fitnessowych, Instruktorka tańca, Tancerka Teatralna, Aktorka Teatru Pantomimy. Masażystka oraz Animatorka imprez i zabaw. Jest absolwentką studiów Kieleckiego Teatru Tańca, ukończyła całą masę kursów, szkoleń i warsztatów dotyczących fitnessu, tańca, dietetyki, zdrowego stylu życia i psychologii.Jest certyfikowanym praktykiem NLP (Programowanie neurolingwistyczne)  oraz praktykiem SBF (Soul body fusion) Właścicielka firmy : Fitness&Dance Studio "Katharina Team".Dusza artystyczna, pasjonatka kochająca naturę,zwierzęta, ludzi samą siebie i życie.  

WOJCIECH LEWANDOWSKI  

Miłośnik podróży po Indiach i tamtejszej kultury. Aktywnie wspiera fundacje i akcje charytatywne. Od lat zajmuje się medytacjami prowadzonymi i harmonizowaniem ciała, umysłu i duszy za pomocą rozbrzmiewających dźwięków mis tybetańskich. Uczy uważności względem sygnałów płynących z ciała, wyciszenia umysłu i zmysłów, wprowadza w medytacyjną podróż w głąb siebie. Promuje zrównoważony rozwój ciała, duszy i umysłu poprzez ruch, muzykę, medytacje i filmoterapię.  

ARKADIUSZ HEZLER  

Absolwent studiów Psychologia w Zarządzaniu na Akademii Leona Koźmińskiego. Od najmłodszych lat jego pasją był ruch, kilkunastoletnie doświadczenie taneczne doprowadziło go na szczyt kariery tancerza. Ostatnie lata spędził w Teatrze Muzycznym ROMA biorąc udział w spektaklach takich jak: Deszczowa Piosenka, Mamma Mia i Piloci. W trakcie studiów rozpoczął praktyki oddechowe Coaching Oddechu w grupie CUUD u Katarzyny Gilgenast, a także prace metodą Techniki Aleksandra. Założyciel firmy DT Makers, w której prowadził warsztaty metodą design thinking wykorzystując techniki teatru improwizacji. Absolwent Szkoły trenerów zmiany NOVO. Pasjonat męskich kręgów, oddychania holotropowego i medytacji dynamicznych Osho.  

LESZEK RUTECKI  

Masażysta, zafascynowany pracą z powięzią. Ukończył kursy masażu powięziowego MER (Mięśniowo-Powięziowe Energetyczne Uwalnianie ) prowadzone przez SatiartiPeloqina, twórcy tej metody. Bierze udział w wielu kursach doszkalających dla masażystów i fizjoterapeutów prowadzonych przez Mirka Kłosa (MyofascialAdjustment System). Ukończył również roczny certyfikowany kurs masażu tantrycznego w szkole Johna Hawkena i Freyi Wolnej .Asystuje w kolejnych edycjach kursu masażu tantrycznego. Ukończył 3 letni kurs nauczycielski jogi Iyengara. Pasjonat sportów wodnych, żeglarz, nurek, instruktor kitesurfingu. Jego motto: "Poprzez pracę z ciałem wracamy do kontaktu ze światem, energią, emocjami,czuciem, życiem!"      

TERMIN:                        
10-14 czerwiec 2020  (od środy do niedzieli)  

ROZPOCZĘCIE:           
10 czerwca  godz. 18 (rozpoczynamy kolacją w środę)  

ZAKOŃCZENIE:          
14 czerwca  godz. 14 (kończymy obiadem w niedzielę)  

CENA WARSZTATU: 
600 zł   + koszt pobytu i wyżywienia  

UWAGA:                 
ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na warsztat decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat zaliczek!  

CENA POBYTU:           
wyżywienie 85 zł  dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie) noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 90 zł za noc  

UWAGA:                        
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)  

MIEJSCE:                      
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu  

KONTAKT:                   
www.tuiteraz.eu,  kawkowo@tuiteraz.eu
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz-Towalska 606994366  

ZAPISY: 
 • Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 • Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 • Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 • Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 • Zaliczkę za pobyt w wysokości 150 zł prosimy wpłacaćna konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  10-14.VI.2020”.

  Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP


Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
 • Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.


 • Slow czerwiec! Ciało, joga, taniec, bębny, masaże

Kontakt:
marta.kamionka@tuiteraz.eu
Miejscowość: Nowe Kawkowo
Strona internetowa: https://tuiteraz.eu/pl/warsztaty/harmonogram
Data dodania: 2020-02-28
Data wygaśnięcia: 2020-08-26
Ilosc wyświetleń: 162
Wszystkie ogłoszenia użytkownika