Floating Facebook Widget

Sesja hipnozy regresyjnej

Sesja hipnozy regresyjnej to niezwykłe przeżycie .
Hipnoza regresyjna to wspaniała podróż w głąb siebie . W trakcie sesji poszukujemy źródła problemu z którym w tym życiu masz do czynienia . Czasem udajemy się do innych wcieleń które mają bezpośredni wpływ na to co dzieje się w Twoim życiu , odnajdujemy powody dla których zdecydowałeś się na takie a nie inne warunki . Bywa że odbywamy podróż do miejsca w którym decyduje się o Twoim teraźniejszym wcieleniu . Możemy również odkryć różnego rodzaju istoty które w mniejszym lub większym stopniu korzystają bezpośrednio z
naszej niekorzystnej sytuacji , lub złego samopoczucia . To niezapomniane przeżycie duchowe które prowadzi Cię w podróż , poprzez czas , portale międzygalaktyczne , inne wymiary .

Istnieją dwa sposoby na odbycie takiej sesji , jednym z nich jest praca telepaty który dla klienta wchodzi w świat hipnotyczny , klient natomiast jest świadkiem i obserwatorem wszystkiego co się dzieje . Poprzez obserwacje nabywa większej świadomości oraz wiedzy na temat przyczyny swojego problemu z którym przychodzi mu się zmierzyć w obecnym życiu .
Drugi sposób to gdy klient sam wchodzi w świat energetyczny z pomocą prowadzącego . Sesje odbywają się poprzez aplikację Skype , do sesji potrzebne jest dobre łącze internetowe , kamerka oraz słuchawki z mikrofonem . Sesja trwa maksymalnie do dwóch godzin , w tym czasie należy zapewnić sobie spokój tak aby nic nie przeszkadzało w trakcie jej trwania .
Zmiany jakie tworzymy na innych poziomach , mają zazwyczaj bezpośredni wpływ na nasze życie . Pamiętać należy jednak że wszystko uzależnione jest od indywidualnych uwarunkowań klienta . Po odbyciu takiej sesji klient przez jakiś czas nie powinien brać udziału w żadnych warsztatach związanych z rozwojem duchowym , nie brać żadnych inicjacji , nie uczestniczyć
również we wszelkiego rodzaju rytuałach .Zmiany jakie się dokonują po sesji powinny zostać energetycznie nienaruszone . Zalecane jest aby taki okres trwał przynajmniej dwa miesiące .

Sfera energetyczna jakiej dotykamy na sesji również potrzebuje czasu aby odnaleźć się na nowych warunkach . Zdarza się że nowa jakość życia przychodzi zaraz po sesji i klient natychmiast odczuwa różnicę , ale zdarza się również że na zmiany będziemy musieli jakiś czas poczekać . Jest to uzależnione od predyspozycji klienta .

Sesje hipnozy regresyjnej odbywają się w ciągu tygodnia w ustalonych wcześniej godzinach, jest jednak możliwość zamówienia takiej sesji w weekend . Odbywają się one w języku polskim jak również z tłumaczem w języku angielskim .

Cena sesji jest uwarunkowana tym ile osób będzie brało w niej udział :

Cena indywidualna gdzie klient sam wchodzi w świat hipnozy to : 500 zł
Cena z telepatą : 750 zł
Cena z telepatą i tłumaczem : 950 zł

Jeśli jesteś zdecydowany na sesję i pragniesz dokonać zmian na lepsze w swoim życiu , wyślij zgłoszenie na adres : swiatduchowy@gmail.com

  • Sesja hipnozy regresyjnej

Kontakt:
532 069 033 swiatduchowy@gmail.com
Miejscowość:
Strona internetowa: www.swiatduchowy.pl
Data dodania: 2019-09-05
Data wygaśnięcia: 2019-12-05
Ilosc wyświetleń: 232
Wszystkie ogłoszenia użytkownika