Floating Facebook Widget

Racibórz Fenomen uzdrowienia film Bruno Groening

Projekcja filmu „Fenomen Uzdrowienia” - światowa działalność Koła Przyjaciół Bruno Groeninga

RACIBÓRZ
Hotel „Polonia“, Sala konferencyjna 3 piętro
Pl. Dworcowy 16

25 listopada 13:00-18:00 (z 2 przerwami)

Film w 3 częściach (po ok. 98 min. każda) – projekcje na bazie dobrowolnych datków.Dzięki niezwykłym uzdrowieniom, nazwisko Bruno Groeninga pojawiło sięw latach pięćdziesiątych, w nagłówkach gazet na całym świecie. Gdy zmarł w 1959 r., wielu uważało, ze to koniec fenomenu. Jednakże ludzie na wszystkich kontynentach, wciąż uzyskują pomoc i uzdrowienia dzięki Jego nauce.

W 1979 r. Greta Haeusler założyła Koło Przyjaciół Bruno Groeninga. Chociaż na początku była to tylko garstka przyjaciół , to już wkrótce Koło Przyjaciół Bruno Groeninga, stało się jednym z największych światowych stowarzyszeń działającym na rzecz pomocy i uzdrowienia na drodze duchowej.

Na całym świecie lekarze i inni pracownicy służby zdrowia, skupieni w Medycznej Grupie Naukowej Koła Przyjaciół Bruno Groeninga , wygłaszają wykłady, także na zaproszenie renomowanych uniwersytetów.

W 2013 r. Koło Przyjaciół Bruno Groeninga otrzymało nagrodę „Słupa Pokoju” od „Światowego Towarzystwa Modlitwy o Pokój” stowarzyszonego przy ONZ.

Film ten opisuje w imponujący sposób wydarzenia po roku 1959. Widzowie dowiadują się, jak rozwinęło się dzieło Bruno Groeninga po jego odejściu do domu Ojca, oraz na jak wielką skalę również dziś ludzie otrzymują pomoc i uzdrowienia – niezależnie od przynależności religijnej, kulturowej i koloru skóry. Fascynujące wywiady, fachowe opinie lekarzy i poruszające relacje przyjaciół Bruno Groeninga, przedstawiają szeroki zakres działań Koła Przyjaciół.

Organizator: Koło Naturalnej Pomocy Życiu, stow. zarejestrowane

bruno-groening-film.org
bgf.raciborz@o2.pl
tel. 77 474 49 02

  • Racibórz Fenomen uzdrowienia film Bruno Groening

Kontakt:
77 4744902 bgf.raciborz@o2.pl
Miejscowość: Racibórz (śląskie)
Adres: Pl. Dworcowy 16
Strona internetowa: www.bruno-groening-film.org
Data dodania: 2017-10-28
Data wygaśnięcia: 2018-10-28
Ilosc wyświetleń: 722
Wszystkie ogłoszenia użytkownika