Floating Facebook Widget

Punkty Źródłowej Świadomości - masaż energetyczny

Punkty Źródłowej Świadomości można nazwać masażem energetycznym, gdzie poprzez delikatny dotyk odpowiednich punktów na głowie uruchamiamy aspekty działające w naszej przestrzeni, usuwając z nich wszystko co nie jest w harmonii z wibracją naszego Istnienia.
Dzięki temu nasze życie i jego różnorodne przejawianie się jest uwalniane z trudnych dla nas sytuacji, relacji, problemów zdrowotnych, abyśmy mogli żyć we wszelkiej obfitości.

Jest to bardzo przyjemny, relaksujący masaż energetyczny. Jego zadaniem jest uwolnienie  od zastałych i ograniczających punktów widzenia, programów i schematów przez które przestaliśmy kreować życie jakiego zawsze pragnęliśmy.
Działa niezwykle dynamicznie i praktycznie.
Wpływa dosłownie na każdy aspekt naszego życia. Na głowie znajdują się punkty, które odpowiadają za różne aspekty naszego życia. Poprzez delikatne ich dotknięcie, będąc w przestrzeni serca i wprowadzenie energii, dochodzi do rozładowania na poziomie naszego mózgu elektromagnetycznych napięć, którymi są nasze myśli, emocje, uczucia, wszelkie programy, schematy, kalkulacje i założenia, a które powstały na przestrzeni lat i wszystkich naszych wcieleń.
Ten energetyczny masaż działa jak czyszczenie twardego dysku komputera. Kiedy zaczyna się "mulić", to trzeba usunąć śmieci z kosza i stare pliki, żeby zrobić więcej miejsca na nowe. Wszelkie przekonania, wierzenia, punkty widzenia, które kreują ograniczenia i blokady w naszym życiu oraz ciele, są podczas takiej sesji usuwane.   

Promocyjna cena-60zł masaż trwa ok 1 godziny.

Opinie

"Łukasz jest bardzo uzdolnionym, rzetelnym i skutecznym bioterapeutą i psychoterapeutą. Korzystałam z jego usług wielokrotnie. W swojej pracy zawsze strzela w dziesiątkę! Jako psychoterapeuta szybko i skutecznie namierza bazowy problem i dobiera trafioną strategię, aby rozwiązać go na poziomie emocjonalnym. Wiadomo, że rozwiązanie problemu na tym poziomie uzdrawia również problem w ciele. Łukasz pracuje również z ciałem, zarówno jako psychoterapeuta jak i bioterapeuta. Jego zabiegi natychmiast poprawiają samopoczucie i zdrowie. Czuje się przypływ energii. W zaskakująco szybkim czasie z jego pomocą likwidowane są programy i blokady, które tradycyjnymi metodami są nie do rozwiązania albo do rozwiązania, ale w bardzo długim czasie. Łukasz ma bardzo dogłębne przygotowanie do wykonywania swojej pracy. Zna wiele metod i technik, gdyż odbył wiele szkoleń i kursów. Znakomicie je łączy w jedną całość i dobiera do indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki temu jest tak skuteczny. Polecam stosowaną przez niego psychoterapię, zabiegi Reiki, zabieg oczyszczania czakr energią kamieni, ogólnie jego Litoterapię oraz masaż energetyczny.  Praca z nim to strzał w dziesiątkę!" 

Ania

  • Punkty Źródłowej Świadomości - masaż energetyczny
  • Punkty Źródłowej Świadomości - masaż energetyczny

Kontakt:
513932712 llukasz687@gmail.com
Miejscowość: Nowy Dwor Mazowiecki (mazowieckie)
Data dodania: 2019-05-05
Data wygaśnięcia: 2019-05-26
Ilosc wyświetleń: 51
Wszystkie ogłoszenia użytkownika