Floating Facebook Widget

Przebudzenie i pogłębienie relacji z przodkami

W dniach 14-18 kwietnia 2019 roku w „Tu i Teraz” w północnej Polsce, my, mężczyźni, zgromadzimy się w duchu pradawnych rdzennych klanów, aby ponownie obudzić  i pogłębić nasze relacje z przodkami, ze sobą nawzajem, a także ze zwierzętami, roślinami, ptakami, płazami, gadami i archetypowymi duchami, które komunikowały się i nadawały sens życiu przed tysiącami lat.

Uhonorowanie narodów i kultur obszaru północno-centralnej Azji i Europy doprowadzi nas do bezpośredniego kontaktu z duchami Syberii, Mongolii i dawnych tradycji ludu nordyckiego i celtyckiego oraz ich bogami i boginiami ... Odynem, Thorem, Bridgette, Lokim, Światowidem, a także pradawnymi drzewami, niedźwiedziem, dzikiem, orłem, wilkiem
i duchem łososia, które wszystkie podtrzymywane są przez żywioły ziemi, powietrza, ognia i wody.

Będziemy podróżować do każdego z trzech światów szamańskich poprzez tańce zwierząt, używanie bębnów, grzechotek, starożytną saunę i szałas potów. Wspólnie stworzymy także piękny ołtarz przodków ze zdjęciami, relikwiami, amuletami i totemami naszych różnorodnych dziedzictw, a także nałożymy ceremonialne ubrania i farby na ciała na cześć tych duchów.
I... będziemy mieć bezpośrednie i świadome relacje z duchami wody, ognia, ziemi i powietrza.Nauczymy się pogłębiać, integrować i podtrzymywać nasze związki z tymi wszystkimi duchami, aby to nas uzdrawiało, także wtedy, gdy wrócimy do naszego codziennego życia i relacji.  

Jak większość wie, spotykamy się kilka razy w roku z naszymi różnymi nauczycielami
i klanami, aby nauczyć się otwierać serca i pogłębiać nasze praktyki, I W TEN SPOSÓB przywracać ludziom ich dary, miłość i współczucie.
Jedną z klasycznych definicji szamana jest osoba, która "wchodzi do tzw. ‘innych światów’, a następnie powraca do zwykłej rzeczywistości", aby dzielić się swoją wiedzą i zrozumieniem ze swoimi rodzinami
i społecznościami.

Spotkanie poprowadzi dr David Thomson, który przez wiele lat uczył się i brał udział
w ceremoniach z różnymi szamanami i uzdrowicielami z Syberii, peruwiańskiej Amazonii, Meksyku, USA i Kanady.
David i jego żona Mattie są współzałożycielami i dyrektorami Instytutu Świętych Kręgów, a także autorami całorocznego kursu inicjacji szamańskiej "Walking the Sacred Wheel" i zaawansowango szamańskiego kursu: "Tree of Life". Uczą i prowadzą tradycyjne uroczystości w Polsce od 1994 roku.  

Uwaga:Osoby nie uczestniczące wcześniej w zajęciach z Davidem Thomsonem prosimy – i jest to warunek ewentualnego uczestnictwa – o przesłanie maila z krótką informacją o sobie i doświadczeniach na szlaku takich i podobnych pradawnych praktykna adres:   kawkowo@tuiteraz.eu   a my przekażemy tę informację organizatorom.   Liczba uczestników ze względu na charakter warsztatu jest ograniczona. O kolejności na liście uczestników decyduje wpłata zaliczki za warsztat.  

Prowadzi:

Dr DAVID THOMSON


Psycholog, profesor i wykładowca akademicki w dziedzinie rozwoju osobistego (human development). Od ponad 20 lat zgłębia tematykę pierwotnych ceremonii i uzdrawiania
w rdzennych kulturach Ameryki Północnej i Południowej, Meksyku i wschodniej Rosji. Wraz z żoną Mattie regularnie odwiedzają Polskę od 1994 roku, prowadząc warsztaty i obozy odosobnienia, pomagając uczestnikom nawiązać głęboką relację z ziemią, samym sobą i całym stworzeniem. Poza tym, David przeprowadził niezliczone warsztaty i wykłady dla mężczyzn, pomagając im dotrzeć do własnej prawdy o tym, kim naprawdę są.    

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!    

DATA:                                 
14-18.IV.2019  

ROZPOCZĘCIE:                
14.IV  godz. 18 kolacją (niedziela)  

ZAKOŃCZENIE:               
18.IV  godz. 14, po obiedzie (czwartek)  

MIEJSCE:                           
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu  

CENA WARSZTATU:      
790 zł   + koszty pobytu i wyżywienia  

CENA POBYTU:               
wyżywienie 75 zł  dziennie (3 posiłki wegetariańskie) Noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc  

UWAGA:                             
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacjiz posiłków ani noclegów)  

KONTAKT:                        
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu  
biuro:    662759576
Jacek Towalski        602219382
Maja Wołosiewicz-Towalska      606994366  

ZAPISY:
 • Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 • Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 • Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 • Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 • Zaliczkę za pobyt  w wysokości 200 zł prosimy wpłacaćna konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem:  „zaliczka za pobyt  14-18.IV.2019”.
  Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
 • 6.      Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty
  na konto ośrodka!W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 • 7.      Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
 • 8.      Zaliczkę za warsztat w wysokości 290 zł prosimy wpłacać na konto Górak Holistic Training z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem:  „David Thomson14-18.IV.2019”.
  Górak Holistic Training Jerzy Górak Numer konta: 40 1950 0001 2006 0568 0278 0003 IDEA BANK   Dla przelewów zagranicznych: BIC (Swift): IEEAPLPAXXX IBAN: PL40 1950 0001 2006 0568 0278 0003     Liczba uczestników ze względu na charakter warsztatu jest ograniczona.
O kolejności na liście uczestników decyduje wpłata zaliczki.
Prosimy wpłacać zaliczkę dopiero po zakwalifikowaniu się na warsztat
(warunki kwalifikacji opisane w tekście powyżej)
Zwrot zaliczki za warsztat do 30 dni przed warsztatem.


 • Przebudzenie i pogłębienie relacji z przodkami

Kontakt:
marta.kamionka@tuiteraz.eu
Miejscowość: Nowe Kawkowo
Strona internetowa: http://tuiteraz.eu
Data dodania: 2018-12-05
Data wygaśnięcia: 2019-06-03
Ilosc wyświetleń: 202
Wszystkie ogłoszenia użytkownika