Floating Facebook Widget

Pragniesz zajrzeć w SIEBIE...? TAROT, karma

Analiza karmiczna i Tarot marsylski : Witaj...zapraszam Cię na tą fascynującą wędrówkę w celu samopoznania, gdzie nie ma stuprocentowo pewnych odpowiedzi, ezoterycznych gruszek na wierzbie czy idealnych rozwiązań...
ale gwarantuję że poświecę moją uwagę i doświadczenie aby pomóc Ci w Twej pracy na szlachetnej ścieżce samodoskonalenia. I na każde Twoje pytanie odpowiadam naprawdę więcej niż jednym zdaniem :-)

Dziś mogę Ci zaproponować :

1. Tarot marsylski ( Zwykle rozkład na 3 KARTY : czyli pytanie na które otrzymasz wyraźną odpowiedź TAK, NIE albo MOŻE. Za 5 złotych :-)

lub tzw Tirage de soleil : 5 kart za 11PLN , albo bardziej rozbudowany w większej cenie. )   W tytule wpłaty proszę podać tylko nazwę swojego maila !

2. Analiza karmiczna odpowiada na wiele pytań , jednakże  stawia następne, pokazuje nowe możliwości, poziomy  ale i trudności na twojej drodze :

to coś więcej niż tylko analiza horoskopu wedyjskiego ( Wg astrologii Jyotisha). Tutaj jest i będzie niezbędny spory wkład Twojej własnej pracy w osobisty  rozwój, a to jest - jak wiemy - najlepsza inwestycja na świecie. Ale nie jestem sprzedawca marzeń !

Rayeste, M.W.Bielawski doradztwo ezoteryczne ( Prowadzę działalność gospodarczą, mini firma zarejestrowana w EU )

rayeste@onet.eu

"“Pragnę podziękować Panu Maciejowi za owocna konsultację. W trudnym dla mnie okresie życia dostałam od Niego wskazówki, które zadziałały jak balsam dla mojej duszy… Dokładnie wytłumaczył mi przyczyny mojego zachowania oraz nakierunkował mnie na odpowiedni tor myślenia, co się przełożyło na działanie ! Za to jestem mu bardzo wdzięczna ponieważ otworzył mi oczy i z czystym sumieniem polecam kontakt z tą wyjątkową osobą.”

Beata, Szczecin

Na mojej stronie znajdziesz kolejne referencje od poprzednich klientów, którzy mi zaufali :

https://rayeste.wordpress.com/po-polsku/


  • Pragniesz zajrzeć w SIEBIE...? TAROT, karma
  • Pragniesz zajrzeć w SIEBIE...? TAROT, karma

Kontakt:
rayeste@onet.eu
Miejscowość:
Strona internetowa: http://rayeste.wordpress.com/po-polsku
Data dodania: 2019-01-11
Data wygaśnięcia: 2019-02-10
Ilosc wyświetleń: 128