Floating Facebook Widget

PRACA Z KRONIKĄ AKASZY

 KRONIKA AKASZY - jest to rodzaj kosmicznej pamięci, bank informacji, w którym zapisane są wszystkie wydarzenia, uniwersalna biblioteka zawierająca wszystkie możliwe informacje, pole internetowych danych porównywalne do sieci komputerowych, gdzie te wszystkie dane są przechowywane.
Kronika Akaszy jest wymieniona we wszystkich kulturach i religiach, tybetańskiej, egipskiej, perskiej, żydowskiej i chrześcijańskiej. 
W Kronice Akaszy zapisywane jest wszystko razem z myślami, ideami i emocjami.
                                                                                                       
Praca w polu Kronik Akaszy
- konsultacje z Kronikami Akaszy polegają na otwarciu kanału za pośrednictwem Świętej Modlitwy. Za pomocą pytań będzie toczył sie dialog, a informacje pochodzace z głebokiego wymiaru pojawią się, by wesprzec Cię, prowadzic i zrównoważyc Ciebie i Twoje życie. Szczegóły dotyczace Twojej przeszłosci mogą, ale nie musza sie pojawić, zależy to od powiązań i związku z Twoją obecną sytuacją. Mistrzowie i Nauczyciele są tutaj po to, żeby pomóc Ci przepracować stare wzorce, rozpuścić blokady, które nie pozwalają Ci doswiadczyć pełni własnego potencjału, radości i harmonii. Moim zobowiazaniem wobec Ciebie jest moje przygotowanie i otwarcie polegające na bezposrednim mówieniu tego co przekazują mi Mistrzowie i Nauczyciele. Jestem prowadzony pytaniami które Ty zadajesz, intencjami i komentarzami, dążąc do pozostania tak autentycznym jak to możliwe. Wszystkie informacje pojawiają się, aby pomóc Ci w przemianie Twojej świadomości i energetycznych wzorców informacyjnych, by stworzyc równowagę, wewnętrzny spokój i harmonię w życiu. Wszystkie informacje przekazane Tobie są ściśle poufne. Bez względu na to jakie informacje zostaną Ci przekazane, tak naprawdę to Ty jesteś ostatecznym autorytetem w swoim życiu. Praca w polu Kronik Akaszy nie służy do próżnego zaspokajania ciekawości ale jest wspaniałym narzędziem do codziennej pracy nad sobą oraz do pomagania innym.

  • PRACA Z KRONIKĄ AKASZY

Kontakt:
513932712 llukasz687@gmail.com
Miejscowość: Warszawa (mazowieckie)
Data dodania: 2018-09-06
Data wygaśnięcia: 2018-11-05
Ilosc wyświetleń: 159
Wszystkie ogłoszenia użytkownika