Floating Facebook Widget

Porady z kart Tarota i Lenormand

Cześć kochani :) W ramach wolnego czasu mogę powróżyć komuś, kto tego potrzebuje. Do kart podchodzę z szacunkiem i na poważnie, dlatego zapoznajcie się, proszę, z moimi zasadami.  Parę słów o zasadach: 1. Proszę nie ponaglać, odpowiem najszybciej jak to możliwe dla mnie. To praca z energią, dlatego nie zawsze mogę odpowiedzieć ad hoc. 2. Proszę zadawać w miarę możliwości bardzo konkretne pytanie. Ułatwi to pracę z kartami i sprawi, że odpowiedź będzie bardziej klarowna i satysfakcjonująca. Zadając pytanie w rodzaju "co mnie czeka" bez innych informacji, trudno będzie powiedzieć mi, co się wydarzy.
3. Oprócz pytania, proszę o podanie imienia/imion i daty urodzenia. 4. Proszę o weryfikację - nie twierdzę, że ma ona pojawić się natychmiast, ale miło by było, gdybyście po pewnym czasie dali znać, co myślicie o przekazie, jaka była sprawdzalność. Możecie zamieszczać je w wiadomości prywatnej lub kierować na adres e-mail. 5. CZAS - jeśli interesujecie się kartami, zapewne wiecie, że czas w Tarocie bywa kapryśny, zatem wolałabym nie dawać wam nadziei, że coś sprawdzi się wtedy lub wtedy. Czas może różnić się znacząco i trudno upatrywać tu czyjejkolwiek winy. 6. Proszę nie zadawać pytań o hazard, ciążę, płeć dziecka, o dzieci, osoby trzecie, sprawy zdrowia, o śmierć. Na takie pytania nie odpowiadam. Nie odpowiadam również na pytania, które mają na celu działanie na czyjąś szkodę. 7. Wróżba jest płatna. Nie udzielam porad telefonicznie. 
Pamiętajcie także, że wróżba z kart to jedynie drogowskazy i rady, które możemy, ale nie musimy wykorzystać w naszym życiu. Sami mamy moc kreowania własnej rzeczywistości, a przekazy z kart należy traktować jak radę od dobrej koleżanki, a nie jak objawienie Wyroczni Delfickiej. Warto również zwrócić uwagę na to, że nawet na pozór niezbyt przyjemna przepowiednia jest dobra, ponieważ mamy wtedy realną szansę uniknąć rozczarowania i wybrać takie rozwiązania, które pomogą nam podążać właściwą dla nas ścieżką.


Kontakt:
ola17595@interia.pl
Miejscowość:
Data dodania: 2019-08-12
Data wygaśnięcia: 2020-08-11
Ilosc wyświetleń: 419
Wszystkie ogłoszenia użytkownika