Floating Facebook Widget

Poczuj magię dotyku - masaż Lomi Lomi Nui

Masaż Lomi Lomi Nui zrodził się na Hawajach i początkowo praktykowany był przez hawajskich uzdrowicieli w miejscach świątynnych. Masaż ten jest jednym z najstarszych i najbardziej uświęconych masaży na świecie. To właśnie z niego wywodzi się większość późniejszych i współczesnych masaży relaksacyjnych i leczniczych.

Masaż Lomi Lomi Nui jest wyjątkowo piękny i skuteczny w uzdrawianiu ciała, umysłu i ducha. Jest wybitnie relaksujący. Niesie w tym relaksie zdrowie i dobre samopoczucie, wiarę w siebie, otwartość i serdeczność dla świata.

Lomi Lomi Nui to także metoda pobudzająca do przywrócenia własnymi siłami równowagi i zdrowia. Jednoczy ona w sobie to, co w zachodnim świecie często nazywamy uzdrawiającą miłością - czyli jak to nazywają Hawajczycy duchem Aloha. Masaż ten jest doskonały dla wszystkich. Poprawia żywotność psychofizyczną organizmu, ułatwia leczenie wszelkich dolegliwości, usuwa napięcia i bóle, wspomaga leczenie nerwic i depresji, uwalnia od stresu. Działa łagodząco i równocześnie głęboko na mięśnie, rewitalizując ciało, umysł i stan ducha poprzez podnoszenie poziomu energii i głęboką relaksację. Masaż ten uzdrawia wszelkiego rodzaju traumy.

Wykonywanie masażu Lomi Lomi Nui będącego techniką medycyny zintegrowanej, rehabilitacji i relaksacji – jest równocześnie sztuką pracy z ciałem, daje bardzo dobre efekty odczuwalne zarówno w trakcie jak i po masażu. Już kilka zabiegów pozwala zapomnieć o stresie i poczuć się w sobie, a często nawet pozbyć się chronicznych dolegliwości.

Anna Nalu Niżyńska : Nauczycielka hawajskich technik pracy z ciałem (Kino Mana) w tym masaży Lomi Lomi Nui oraz Kahi Loa. Z wykształcenia jest terapeutą i pedagogiem. Certyfikowana trenerka ALOHA INTERNATIONAL organizacji szerzącej wiedzę na temat hawajskich metod uzdrawiania ciała, umysłu i ducha. Od ponad 20 lat zajmuje się zawodowo medycyną i psychologią holistyczną, które studiowała w Europie i na Hawajach. Pobierała nauki u znanych na świecie nauczycieli w tym między innymi dr. Serge'a Kahili Kinga, Susan Pa'iniu Floyd, Jonette Crowley, Kawaikapuokalani Hewetta, Eda Kaiwi, Laury Kealoha Yardley.


W sprawie masażu zapraszamy do kontaktu pod numer tel. 604-110-880, mail : aloha.przystanekzdrowie@gmail.com, gabinet znajduje się na Żoliborzu.Do zobaczenia!:)

  • Poczuj magię dotyku - masaż Lomi Lomi Nui

Kontakt:
604110880 aloha.przystanekzdrowie@gmail.com
Miejscowość: Warszawa (mazowieckie)
Adres: ul. Popiełuszki 16
Strona internetowa: https://www.facebook.com/AlohaPrzystanekZdrowie/
Data dodania: 2018-01-07
Data wygaśnięcia: 2018-02-06
Ilosc wyświetleń: 359