Floating Facebook Widget

PIŁA Medycznie udokumentowane uzdrowienia wykład

Zaproszenie na otwarty Medyczny Wykład informacyjny na temat nauki Bruno Gröninga
O swoich doświadczeniach mówi lekarz.

Wykład będzie miał miejsce w Pile , Pensjonat Park, ul. F. Chopina 1

niedziela, 12 listopada 2017 13:00
Referent: Maria Brune, lekarz stom.

Nadzwyczajne uzdrowienia, jakie miały miejsce za sprawą Bruno Gröninga (1906-1959) otworzyły nową epokę uzdrowień na drodze duchowej. Bruno Gröning pozostawił wiedzę o przyjmowaniu naturalnej siły uzdrawiającej, która może pomóc każdemu człowiekowi w uzyskaniu trwałego zdrowia. Zarówno dziś jak i wówczas, na całym świecie następują uzdrowienia z przewlekłych chorób, trwających dziesiątki lat, a także z uzależnienia od narkotyków i innych substancji. Dowodzi tego duża ilość relacji z uzdrowień, które są starannie sprawdzane przez lekarzy Medycznej Grupy Naukowej i dokumentowane badaniami medycznymi, przeprowadzanymi przez niezależnych lekarzy.

Aby udostępnić wiedzę Bruno Gröninga ludziom na całym świecie, lekarze, psycholodzy i naturoterapeuci z Medycznej Grupy Naukowej dzielą się swoimi doświadczeniami w ramach regularnych wykładów, prowadzonych bezpłatnie zarówno we własnym kraju jak i za granicą.

Prowadzący wykład lekarz przedstawi uzdrowienia, których z punktu widzenia medycyny konwencjonalnej nie można wyjaśnić. Uzdrowieni będą osobiście relacjonować w jaki sposób odzyskali zdrowie na drodze duchowej. Będą przedstawione prawa duchowej wiedzy o uzdrowieniu.

Słuchacze będą mogli również odczuwalnie przeżyć na własnym ciele uzdrawiającą siłę. Serdecznie zapraszamy każdego zainteresowanego.

Wstęp wolny, dobrowolne datki mile widziane.

Organizator: Koło Naturalnej Pomocy Życiu

Kontakt: Tel.694 704 682
email: bgf.pila@o2.pl
bruno-groening.org

  • PIŁA Medycznie udokumentowane uzdrowienia wykład

Kontakt:
694 704 682 bgf.pila@o2.pl
Miejscowość: Piła (wielkopolskie)
Adres: ul. F. Chopina 1
Strona internetowa: www.bruno-groening-film.org
Data dodania: 2017-11-07
Data wygaśnięcia: 2018-11-07
Ilosc wyświetleń: 655
Wszystkie ogłoszenia użytkownika