Floating Facebook Widget

Perspektywa Twojej Przyszłości

         Tak samo, jak nasze własne, dotychczasowe życie biegło swoim własnym rytmem, tak samo każdy z nas ma przed sobą ukształtowaną określoną perspektywę własnej przyszłości, która z czasem, staje się naszym własnym doświadczeniem. Perspektywa Twojej przyszłości:
  • kreowana jest Twoim własnym nastawieniem wobec życia i to zarówno świadomym jak i podświadomym i
  • tworzy Twoje przyszłe doświadczenie ze strony samego losu.
Wiadomo, mamy wpływ we własnym życiu praktycznie na wszystko, jednak na pewne sprawy nieco mniejszy, zwłaszcza te, które tworzy dla nas sam los, a co oczywiście możemy zmienić, jednak to już wymaga od nas zdecydowanie większego zaangażowania i nieco innego podejścia.
          A jaka jest perspektywa Twojej własnej przyszłości? Jeżeli chcesz się tego dowiedzieć, mogę ją sprawdzić dla Ciebie. Znając perspektywę własnej przyszłości, w razie potrzeby możesz odpowiednio na nią wpłynąć, dostrajając ją do Twoich własnych, obecnych oczekiwań. Decydując się na ten rozkład, otrzymasz ode mnie obraz (opis) aktualnej perspektywy Twojej przyszłości i to zarówno tej kreowanej Twoim własnym nastawieniem, jak i tej tworzonej ze strony losu, a najważniejsze – ten rozkład odkryje przed Tobą również ewentualne wskazówki dotyczące tego, jak najlepiej możesz wpłynąć na własną perspektywę, tak, aby była ona przez Ciebie i dla Ciebie tworzona w jak najbardziej konstruktywny i efektywny sposób.

  • Perspektywa Twojej Przyszłości

Kontakt:
797 - 205 - 621 katarzyna.hodorowicz@gmail.com
Miejscowość:
Strona internetowa: https://numerologia-symbolika.pl/1_78_perspektywa-twojej-przyszlosci.html
Data dodania: 2019-03-07
Data wygaśnięcia: 2019-06-05
Ilosc wyświetleń: 79
Wszystkie ogłoszenia użytkownika