Floating Facebook Widget

Pabianice wykład o uzdrowieniach Bruno Groening

Zaproszenie
Na otwarty wykład informacyjny w Pabianicach

Uzdrowienia na drodze duchowej – medycznie udokumentowane.
O swoich doświadczeniach mówi lekarz.

Wykład ma miejsce w sobotę 16 czerwca 2018
godzina: 11:30 Osiedlowy Dom Kultury ul. Łaska 46/48, Pabianice Referent: Doktor I.Kaczmarek

Prowadzący wykład lekarz przedstawi uzdrowienia, których z punktu widzenia medycyny konwencjonalnej nie można wyjaśnić. Uzdrowieni będą osobiście relacjonować w jaki sposób odzyskali zdrowie na drodze duchowej. Będą przedstawione prawa duchowej wiedzy o uzdrowieniu. Słuchacze będą mogli odczuwalnie przeżyć na własnym ciele uzdrawiającą siłę.

Podstawą tego wykładu jest nauka Bruno Gröninga (1906-1959). Podczas jego obecności wydarzały się nadzwyczajne uzdrowienia; sparaliżowani mogli opuścić swoje wózki inwalidzkie, ślepi odzyskiwali znowu wzrok. Mówił on o istnieniu wyższej siły, która jest podstawą wszelkiego życia i może uzdrawiać. Bruno Gröning nazywał tą uniwersalną siłę, która jest dostępna dla wszystkich ludzi – „Heilstrom“ lub siłą Bożą. „Jedna z jego istotnych/fundamentalnych wypowiedzi brzmiała: „Nie ma chorób nieuleczalnych, Bóg jest największym lekarzem.“

Koło Przyjaciół Bruno Gröninga rozwija jego dzieło i jest obecne na wszystkich kontynentach. Tysiące ludzi poprzez regularne przyjmowanie Bożej siły zostało trwale uwolnionych z obciążeń duszy i ciała.  W tym są także choroby chroniczne czy uważane za nieuleczalne jak np. angina pectoris, osteoporoza, paraliże, depresje i wiele innych.

Zaistniałe uzdrowiena są w Medycznej Grupie Naukowej Koła Przyjaciół Bruno Gröninga, skrzętnie sprawdzanie w oparciu o wyniki badań niezależnych lekarzy – tak daleko jak tylko możliwe - dokumentowane. Lekarz prowadzący wykład jest członkiem tej grupy fachowej. W tych wykładach przekazują bezpłatnie swoje doświadczenia z kraju i zagranicy kolegom po fachu i wszystkim zainteresowanym, by tą wiedzą pomoc cierpiącym ludziom w potrzebie na całym świecie.

Serdecznie zapraszamy każdego zainteresowanego.

Wstęp wolny, wolne datki mile widziane.

Kontakt: Tel. 502656304, email: bgf.lodz@o2.pl
bruno-groening.org

  • Pabianice wykład o uzdrowieniach Bruno Groening

Kontakt:
502656304 bgf.lodz@o2.pl
Miejscowość: Pabianice (łódzkie)
Adres: Łaska 46/48, Pabianice
Strona internetowa: bruno-groening.org
Data dodania: 2018-05-25
Data wygaśnięcia: 2019-05-25
Ilosc wyświetleń: 398
Wszystkie ogłoszenia użytkownika