Floating Facebook Widget

Otwarta Sesja Kundalini Yogi *MOC MIŁOŚCI*

Otwarte sesje Kundalini Yogi:
MOC ISTNIENIA – MOC SPEŁNIENIA 2018


Od stycznia 2016 r organizujemy Otwarte sesje Kundalini Yogi: MOC ISTNIENIA – MOC SPEŁNIENIA. 

Dzielimy się na nich swoim doświadczeniem i transformacją jaką niesie Kundalini Yoga, by każdy kto chce i jest gotów, mógł doświadczać, że ma w sobie całą moc, absolutnie wszystko, by spełniać się totalnie. Niezwykłe zainteresowanie tymi sesjami przerosło nasze oczekiwania: prawie 1400 osób wzięło już udział w naszych sesjach. Otrzymujemy ogrom podziękowań od osób uczestniczących za zmiany i cuda, które dzieją się w życiu. To spowodowało, że narodził się pomysł powtarzania takich sesji. Zapraszamy i Ciebie :)

***
23. OTWARTA SESJA KUNDALINI YOGI:
MOC
 MIŁOŚCI

prowadzi: Marek Miedziewski

14.01.2018
g. 10.00 – 12.00 – sesja grupowa 
+ od g. 12.15 – indywidualne konsultacje, dobór praktyk, odkrywanie talentów, uzdrawianie

Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2, metro Pole Mokotowskie
www.adishakti.eu
***

„Tam, gdzie jest miłość, nie ma żadnych wątpliwości, nie ma bólu. Tam gdzie jest miłość wszystko jest możliwe.” Yogi Bhajan

Najpotężniejsza siła we wszechświecie – miłość – jest dostępna dla każdego z nas w każdym momencie. A to czym jest przekracza najśmielsze marzenia i dotychczasowe doświadczenia. Jej moc działa natychmiast. Uzdrawia w sekundy!

Gdy pozostajesz na poziomie umysłu – ograniczasz się do tego co wiesz, co doświadczyłaś/eś, przeczytałaś/eś. Gdy pozwolisz sobie wejść w przestrzeń mądrości i mocy serca, masz dostęp do nieskończonych możliwości, przyciągasz zdarzenia, które przekraczają marzenia. Doświadczyłam tego na sobie ???? Jak połączyć się z tą mocą i świadomie wykorzystywać ją w życiu?
Będziemy otwierać się na miłość w sobie podczas tej sesji.

Rok 2018 to numerologiczna 11 czyli transformacja dualności w jedność, która wyraża się miłością do innych poprzez totalne pokochanie siebie. Doświadczysz tego za pomocą jogi i medytacji. Będąc w Indiach i medytując w Ashramie, przeżywałem ten stan, czułem to jak połączenie i bycie równocześnie inną osobą. To doświadczenie jedności to jest miłość, która nas wszystkich ze sobą łączy. By to otrzymać, będziemy w sobie rozwijać mistrzostwo uważności, doceniania siebie i odkrywania swoich boskich jakości. Zapraszam. Marek Miedziewski
————————
Kilka lat temu na kosmicznie atrakcyjnych warunkach, zostawiłam pracę w dużej telewizji (!), by popłynąć ku pasji życia! Ale… wtedy jeszcze nie wiedziałam dokąd płynę, co jest tą pasją. Bez żadnych lęków (!), mimo, że wcześniej miałam ich bardzo dużo, podążałam ku… nieznanemu… otwarta i ufna, zaczęłam przyciągać doświadczenia, przekraczające moją dotychczasową wiedzę, wyobrażenia, a nawet marzenia!

Często słyszę: „Nie da się połączyć pasji i zarabiania.” „Trzeba bardzo dużo czasu poświęcić na zdobywanie klientów w tej branży.” A ja mam pasję, dzięki której rozwijam się, pomagam rozwijać się innym i zarabiam (i inni też zarabiają ???? ). A większość klientów pojawia się dzięki poleceniom.
Na pytania: „jak ci się to udało, jestem pod wrażeniem tego co robisz.” mam jedną odpowiedź: praktykuję Kundalini Yogę – mądrze! Reszta dzieje się sama :).

Mój nauczyciel Marek Miedziewski podzieli się na tej sesji swoim doświadczeniem i technikami Kundalini Yogi. Zapraszam, Basia Baczkura

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…

Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!
I nie musi to zajmować długich lat!. Oto, co napisała uczestniczka jednej z Otwartych Sesji: „Prosto z serca dziękuje za możliwość wczorajszej praktyki z Tobą. Bo dzięki niej świat, który jeszcze w poniedziałek wydawał mi się, że runął bezpowrotnie, nagle ukazał mi swoje inne oblicze. Doświadczyłam niesamowitego uczucia spokoju i ten spokój wciąż trwa….. Jeśli tak działa Kundalini Joga, to ja poproszę o więcej :)”

****
zapraszamy, nie trzeba rezerwować miejsc
inwestycja w sesję:
dobrowolna kwota zostawiana w Misie Obfitości (zostaw tyle ile chcesz, czujesz, możesz, chodzi o to, że dając, uruchamiamy przepływ obfitości, wszechświat oddaje pomnożone :)
jeśli posiadasz kartę Multisport Plus (Benefit), OK. System, FitProfit – możesz jej użyć

Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, matę, koc, picie i otwartość na to, co dla Ciebie najlepsze :)

*******************
DODATKOWO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNEGO DOBORU PRAKTYKI, ODKRYWANIA TALENTÓW, OTWIERANIA NA MIŁOŚĆ – Z MARKIEM MIEDZIEWSKIM:

14.01.2018, od g. 12.15
koszt: 50 zł
rezerwacja: basiabaczkura@gmail.com, 608 585 737


Jak to wygląda:
Marek jest osobą, która dużo czuje, czasem zada jedno pytanie i już uruchamia się proces. Jest w stanie wskazać niewykorzystywane talenty, potencjał, podpowiedzieć coś, czego sami nie widzimy i dobrać praktykę Kundalini Yogi, ew. coś co poczuje tak, by rozwinąć w sobie konkretną jakość, coś uzdrowić, przetransformować. Jest w tym moc, przynosi to niesamowite efekty. Przy czym robi to z poziomu serca, miłości i akceptacji. „Cudowny człowiek” – to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby wychodzące z indywidualnych sesji z Markiem.

więcej tu: http://adishakti.eu/indywidualny-dobor-praktyk-odkrywanie-talentow/
****************
Marek Apollo Miedziewski 
Jogin i podróżnik. Od 1998 roku prowadzi Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie. Podróżuje z ludźmi w celach zgłębiania różnych duchowych praktyk do Indii, Tajlandii, Japonii, Brazylii, Peru i Kalifornii. Prowadzi zajęcia i warsztaty Kundalini Jogi i Meditative Healing. Praktykuje Zen, Suryja Namaskar i Ashtanga Jogę. Udziela indywidualnych konsultacji inspirujących ludzi do ich własnego rozwoju. Jest certyfikowanym praktykiem amazońskiej medycyny Kambo. Entuzjasta witariańskiej diety Raw. Uwielbia dynamikę ciała, otwiera na miłość z serca i pozwala odkryć radość z doświadczania różnorodności życia.
www.kozyczkowo44.pl

  • Otwarta Sesja Kundalini Yogi *MOC MIŁOŚCI*

Kontakt:
608 585 737 basiabaczkura@gmail.com
Miejscowość: Warszawa
Adres: ul. Narbutta 65/71
Strona internetowa: www.adishakti.eu
Data dodania: 2018-01-05
Data wygaśnięcia: 2018-07-04
Ilosc wyświetleń: 546