Floating Facebook Widget

Otwarta KY:Medytacyjny Umysł:Wyższa Mądrość+Olejki

OTWARTA SPECJALNA SESJA KUNDALINI YOGI:
MEDYTACYJNY UMYSŁ:
WYŻSZA MĄDROŚĆ * UZDROWIENIE
sesja z terapeutycznymi olejkami eterycznymi


23.02.2020, g. 10.00 – 12.00
Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie, www.adishakti.eu

* * * * * * * *
Prosimy o zapoznanie się z ZASADAMI UCZESTNICTWA W SESJI poniżej.
* * * * * * * *

23.02 o g. 16.32 mamy kulminacyjny moment Nowiu Księżyca w Rybach, który tworzy przestrzeń na kontakt z Wyższą Jaźnią, duchowe wizje, wglądy, marzenia, a także na pożegnanie starego i niepotrzebnego, szczególnie w relacjach, zarówno prywatnych, jak i biznesowych opartych na fałszu.
Czas zwrócić się ku Sobie, otworzyć na osobiste odczucia, intuicję, wejść w wewnętrzną ciszę i tego poziomu projektować swoje relacje, przyszłość.
Bardzo ważne będzie teraz poleganie na swoich odczuciach, wewnętrznej mądrości, uczuciach – szczególnie w relacjach.
Jest to czas wychodzenia poza ograniczenia czasu i przestrzeni i otwarcia się na nowe nieoczekiwane pomysły, wglądy, wizje.

Ten Nów to bycie w wewnętrznej ciszy i PRZYCIĄGANIE, nie ZDOBYWANIE.

Nów to czas zasiewania nowych wartościowych i głębokich intencji, tworzenia przestrzeni wzrostu dla tego, na czym nam bardzo zależy. Dlatego ważna jest praktyka w tym czasie, ponieważ ona nada moc manifestacji intencjom, marzeniom, modlitwom oraz otworzy przestrzeń nowych możliwości.
Podczas Nowiu łatwiej jest nam otworzyć się na nowe rozwiązania, nieograniczone pomysły, kreatywność.
A nawet więcej: otworzyć się na swoją doskonałość, Wyższą Jaźń i zacząć kreować swoje życie i relacje z poziomu Wyższej Świadomości, wnosić w relacje swoje wyższe Ja.

Jesteśmy również pod ogromnym wpływem połączenia Saturna z Plutonem w Koziorożcu 12.01. (ostatnie było ponad 500 lat temu, kolejne za 700 lat), które ustanawia energię i podstawy naszego życia na kolejnych ponad 30 lat.

Ta konstelacja może z potężną mocą wydobywać na powierzchnię to, co w nas nieuzdrowione, wszystkie cienie, lęki, ograniczenia. Możemy mieć tendencje do powrotu do starego, ale pamiętajmy, że teraz cienie wychodzą, by mocą Saturna i Plutona mogły być przetransformowane do światła i uzdrowione.

Ta konstelacja to również piękny prezent dla nas: moc do przenoszenia gór i ogromnych zmian życiowych – jeśli popłyniemy z tą energią, wzrośniemy ponad cienie i przebudzimy się.

Ważne, by w tym początkowym okresie mieć świadomość, co się dzieje i odważnie wybierać nowe, odkrywać siebie, marzenia serca, najwyższe przeznaczenie.

2020 będzie wspaniałym rokiem, jeśli słuchać będziemy swojego serca i odkryjemy swoją Prawdę, jeśli wybierzemy współczucie zamiast osądu, odwagę zamiast lęku, mądrość serca zamiast stare uwiązania, wspieranie i podnoszenie zamiast rywalizowanie i poniżanie, siebie i innych.

Ważne jest w tym czasie transformacji, byśmy stawali się autentyczni, używali mocy miłości, odważnie tworzyli swoje życie w zgodzie ze swoją Prawdą i z ufnością na Nowe Nieskończone.

***
Na tej Sesji:

– Kriya (kompletny doskonały zestaw technik oddziałujący na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym), która rozwija moc Umysłu Neutralnego, Medytacyjnego.

Mądrość Duszy płynie do nas poprzez silny Umysł Neutralny, ma to tak ogromną moc, że wiemy, znamy odpowiedź w ciągu… 9 sekund! Mając silny Umysł Neutralny, patrzymy na problemy i przeciwności, jak na szanse i błogosławieństwa… Mocą tego umysłu jesteśmy w stanie uzdrawiać nieuleczalne choroby, utrzymać spokój i połączenie z intuicją w obliczu stresu, szoku.

– medytacja dla Umysłu Medytacyjnego z olejkiem terapeutycznym: LAWENDA
Umysł Neutralny otwiera bramę głębokiej pamięci o naszej Duszy, Wyższej Jaźni, daje dotyk Nieskończonego, mądrość działania w zgodzie z Duszą ponad uzależnieniami, lękami i emocjami. Ten medytacyjny umysł zauważa wszystko i nie reaguje na nic, pozostaje spokojnym i niewzruszonym obserwatorem, nietkniętym przez przeciwieństwa życia, jest naszą główną siłą, jakością, która będzie ogromnym wsparciem szczególnie w obliczu wyzwań. Ma potężną moc uzdrawiania i samouzdrawiania. Wie, co jest dla Ciebie najwyższym przeznaczeniem i zna najlepszą drogę do niego.

Przed medytacją nałożymy na czakrę gardła, serca i trzeciego oka olejek eteryczny LAWENDOWY (z najszlachetniejszej lawendy Lavandulla Angustifolia):
uspokaja umysł, niepokój, głębokie lęki, usuwa chęć skrycia się, wycofania, bloki przed wyrażaniem swojej prawdziwej natury. Otwiera na głębsze czucie, pozwala wyjść z więzienia bloków, ograniczających schematów, uczuć i dotrzeć do wewnętrznych potrzeb, które nigdy nie zostały zaspokojone. Otwiera serce, łączy z duchową odwagą, by wyrażać pełnię siebie, by być autentycznym

– podczas sesji będziemy wdychać dyfuzowany terapeutyczny olejek GERANIUM:
przynosi zaufanie, szczerość, miłość, wybaczenie, wspiera w uzdrawianiu złamanego serca, jest nazywany uzdrowicielem emocji, uzdrawia wewnętrzne dziecko. Pozwoli to nam pożegnać się ze starym i otworzyć na nowe, projektowane mocą miłości.

***
Olejki eteryczne klasy terapeutycznej są silnie skoncentrowanymi substancjami mającymi moc 70 razy większą niż rośliny, z których pochodzą. Mają bardzo wysoką częstotliwość wibracji. Ze względu na drobnocząsteczkową budowę, w sekundy przenikają do mózgu oraz wszystkich komórek ciała. Bardzo silnie oddziałują na wątrobę i zachodzący tam metabolizm, czyli cykl reakcji chemicznych, które zapewniają zdrowie i witalność. Dostosowująca się natura olejków eterycznych pozwala naszemu ciału wziąć to, czego potrzebuje i wykorzystać do zharmonizowania nas. Nadzwyczajne jest to, że olejki eteryczne mogą wpłynąć na wszystkie komórki naszego ciała w 20 minut! Mają nie tylko szlachetny zapach, ale z ogromną mocą oddziałują – podobnie jak Kundalini Yoga – na wszystkie poziomy naszego istnienia: ciało, umysł i ducha
***

MISTRZOWIE ŻYCIA: MENTORING * ROZWÓJ * PROSPERITA
projekt mentoringu służący uzdrawianiu, wzrastaniu, transformacji, spełnieniu i kreowaniu prosperity dla osób, które chcą wykorzystać ten rok potężnych transformacji do głębokiej pracy nad sobą, przejmowania odpowiedzialności za swoje życie i kreowania życia w zgodzie ze Sobą oraz tych, które poszukują pomysłu na życie – więcej o niej na sesji

Po sesji dla zainteresowanych:
– dodatkowe możliwości osobistego wzrastania, uzdrawiania, prosperity
– możliwość poznania innych olejków terapeutycznych, porady odnośnie użycia, wąchanie, aplikowanie na punkty akupunkturowe itd ????
– niespodzianka ????

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
23.02.2020, g. 10.00 – 12.00,
Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie

OPŁATA: dobrowolna kwota zostawiana w Szkatule Obfitości / karty Multisport Plus/ FitProfit / OK. System

zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, picie, matę, koc i otwarcie na Siebie :-)

zapraszam BEZ REZERWACJI
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…

***********
WAŻNE: ZASADY UCZESTNICTWA W SESJI:
– przychodzimy w godz. 9.40 – 9.55, by mieć czas zająć miejsce na sali i ew. przebrać się (o g. 10.00 zamykamy drzwi szkoły)
– sesję zaczynamy PUNKTUALNIE o g. 10.00, kończymy o 11.30
– przed sesją ustawiamy tryb samolotowy w telefonach lub wyciszamy i wyłączamy wibracje
– w sali zajęć zachowujemy milczenie – przed sesją i w trakcie
– zabieramy wygodny strój do ćwiczeń, bluzę/sweter, matę, koc, picie i otwartość na Siebie :)
– prosimy o nieperfumowanie się
– prosimy o układanie maty przy macie jak najbliżej gongu, miejsce przy drzwiach zostawiając dla osób, które przyjdą najpóźniej
– prosimy o uważne przeczytanie informacji o sesji i nie przesyłanie nam pytań, na które odpowiedzi są w opisie

Zajęcia przyjazne dla osób początkujących i zaawansowanych :)

ZAPRASZAM OSOBY, KTÓRE SĄ GOTOWE NA GŁĘBSZĄ WEWNĘTRZNĄ PRACĘ

ZAPRASZAM DO DOŚWIADCZANIA
ono ma największą moc transformacji i uzdrawiania

********
Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing”, www.adishakti.eu.

  • Otwarta KY:Medytacyjny Umysł:Wyższa Mądrość+Olejki

Kontakt:
608 585 737 basiabaczkura@gmail.com
Miejscowość: Warszawa (mazowieckie)
Adres: ul. Bruna 11
Strona internetowa: www.adishakti.eu
Data dodania: 2020-02-13
Data wygaśnięcia: 2020-08-11
Ilosc wyświetleń: 176