Floating Facebook Widget

Otwarcie na Obfitość*Harmonijne Relacje: Pełnia-KY

DOSTROJENIE DO KREATYWNEGO PRZEPŁYWU NIESKOŃCZONYCH MOŻLIWOŚCI
SPECJALNA KUNDALINI YOGA NA PEŁNIĘ KSIĘŻYCA


+ Medytacja Miesiąca: PROJEKCJA MERKUREGO

***
Letnie i Zimowe Przesilenia, Równonoce, Pełnie i Nowie Księżyca oraz Zaćmienia Słońca i Księżyca są energetycznymi bramami otwierającymi dostęp do duchowej transformacji.
Więcej informacji tu: http://adishakti.eu/kreatywny-przeplyw/
***

12.11 – PEŁNIA KSIĘŻYCA:
OTWARCIE NA OBFITOŚĆ * SPEŁNIANIE MARZEŃ * TRANSFORMACJA * UZDROWIENIE SEKSUALNOŚCI * HARMONIJNE RELACJE * MISJA ŻYCIA *

Pełnia Księżyca tworzy energię przyspieszenia, wzniesienia nas na najwyższe wibracje, wszystkie gruczoły są pobudzone do maksymalnej pracy.
Warto w tym czasie zdrowo i lekko się odżywiać, a najlepiej być na płynach, by nie tracić tej wysokiej energii na trawienie.

Pełnia to czas zostawiania tego, co dłużej nam nie służy, starych nawyków, poglądów, wierzeń, wszystkiego, co blokuje nasz potencjał.
Pełnia Księżyca tworzy przestrzeń na pozostawienie całego obciążającego bagażu, starych sposobów i zrobienie przestrzeni na to, co już jest gotowe wyrażać się poprzez nas.
Czas kreowania swojego życia z poziomu czystości, wyższych wibracji, wyższej Jaźni.

Pełnia Księżyca służy ustanawianiu Pełni naszego Istnienia.

Listopadowa Pełnia to wyjątkowo silny czas, wspierany energią Marsa i Jowisza a także Neptuna i Saturna.
Razem tworzą idealne warunki do łatwego uwolnienia się od tego, co nam nie służy, co odgradza od obfitości, uzdrowienia (szczególnie seksualności), transformacji, wniesienia harmonii w relacjach oraz spełnienia marzeń.
W tę Pełnię warto zajmować się ty, co nas wspiera, wierzyć w niemożliwe, marzyć i pamiętać, że w ten dzień nasze słowa mają ogromną moc manifestacji :-).
******

Na tej specjalnej sesji Kundalini Yogi:

kriya transformacja energii seksualnej – najpotężniejsza energia w nas, dająca życie, moc kreacji, podnosząca świadomość i doprowadzająca do świętości i do wypełniania najwyższego przeznaczenia. Energia seksualna niesie w sobie radość, przyjemność, obfitość, jakościowe relacje, harmonię, spełnienie, uzdrowienie. Abyśmy mogli wykorzystać najwyższy potencjał tej energii, potrzebujemy przygotować się mentalnie, fizycznie i emocjonalnie. Ta kriya wytwarza energię seksualną i przetwarza ją na uzdrawiającą moc oraz ojas (niezwykle skoncentrowana odżywcza esencja życia)

specjalna TANTRYCZNA MEDYTACJA UZDRAWIAJĄCEGO KRĘGU – zalecana przez Yogi Bhajana na czas Pełni i Nowiu: wytwarza potężną uzdrawiającą energię, która uzdrawia osoby w kręgu, w środku oraz te, którym poślemy tę energię. Ta potężna uzdrawiająca energia wytwarzana w tym czasie pomoże nam uzdrowić swoje korzenie, głęboko skryte zranienia, lęki, przyczyny chorób, bloków, byśmy mogli w pełni otworzyć się na Dary Roku Cudów.
******

Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie

12.11 – g. 20.00 – 21.15: Kundalini Yoga: Dostrojenie do Kreatywnego Przepływu: http://adishakti.eu/grafik-zajec-i-warsztatow/
Po sesji 15 min: Medytacja Miesiąca: http://adishakti.eu/medytacja-miesiaca/

Opłata za zajęcia: 35 zł (gotówką) / karnet / Multisport + 5 zł / FitProfit / OK.System
Opłata za medytację miesiąca: dobrowolna kwota

zabierz wygodny strój, matę/koc, picie i otwartość na to, co dla Ciebie najlepsze :)
zapraszam bez rezerwacji
Zajęcia przyjazne dla osób początkujących i zaawansowanych :)

*************
Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…
***********

* OCZYSZCZENIE * UZDROWIENIE * ŚWIADOMA INTENCJA * RELACJE * KREOWANIE PROSPERITY *

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing”, www.adishakti.eu

  • Otwarcie na Obfitość*Harmonijne Relacje: Pełnia-KY

Kontakt:
608 585 737 basiabaczkura@gmail.com
Miejscowość: Warszawa (mazowieckie)
Adres: ul. Bruna 11
Strona internetowa: www.adishakti.eu
Data dodania: 2019-11-05
Data wygaśnięcia: 2020-05-03
Ilosc wyświetleń: 223